Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

carrera369

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez carrera369

  1. carrera369 odpowiedział(a) na Gracjan temat w Inne marki
    Ładnie wygląda w tym srebrnym kolorze. Felgi to 19" ? Dobry "kanał" w garażu
  2. Zdecydowanie nie - nie oszpecaj samochodu.
  3. Na jakiej stacji była cena 3.20zł ?
  4. Ładne cabrio - poza felgami które w ogóle nie pasują
  5. Dobrze się prezentuje To są fabryczne fotele ? Gdzie kupiłeś ?
  6. 225/55 R17 na pewno nie wejdą. 225/50 prawdopodobnie będą obcierać. Kup 225/45 lub 205/50 albo zmień felgi na 16" z oponami 205/55.
  7. Jakie nowe felgi planujesz ?
  8. Dwóch różnych właścicieli.
  9. 19" to dobry rozmiar na zimówki do B6
  10. Dobrze leży To 18" czy 19" ? Zrób proszę zdjęcie centralnie z boku samochodu.
  11. Po co kupować podróbki czy zamienniki (w przypadku felg często gorszej jakości) skoro w tej samej lub zbliżonej cenie można mieć oryginał ?
  12. Taniej w Niemczech można zatankować
  13. Kleemanny to są ciągle te same felgi które wcześniej jeździły w A4 B6, A4 B7 i A6 C6 ?
  14. Po co płacić więcej za nietypowy rozmiar ? Na 7,5j x 17" dobre rozmiary to 205/50 albo 225/45.
  15. www.allegro.pl
  16. carrera369 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Dachowałem Mają chłopaki teraz maskotke firmy... i rozrywkę na weekendy na parkingu hehehe Zabawa w słoneczko itp
  17. Za 1200zł można kupić coś lepszego np. oryginalne S-line.
  18. marekg - masz jakieś złe wspomnienia z homoseksualistami ? Początki emigracji we Włoszech były pewnie trudne ?
  19. carrera369 odpowiedział(a) na _Makki_ temat w Audi
    Szczególnie Impreza
  20. Dobry Passat Poza ciemnymi szybami 2.0TDi ?
  21. Wszędzie ludzie chcą używane samochody z małym przebiegiem. Dla Niemców powyżej 200.000km to też sporo. Co miałeś extra w tym Passacie B6 ? Myślałeś o gwincie do A4 ?
  22. Na jakiej stacji ?
  23. 225/45 R17 lub 205/50 R17. B7 na 15" stalówkach musi tragicznie wyglądać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.