Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

carrera369

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez carrera369

  1. julo23 - zamawiałeś już wcześniej tam jakieś opony ? Z którego rocznika sprzedają ?
  2. Szary Kowalski nie szuka A4 - siejesz zamęt Kolego Jak najbardziej szuka. Szuka B8 z 2.0TDi i LEDami z małym przebiegiem i w niskiej cenie. Nie interesują go hamulce od S4 i inne modyfikacje. Samochód Gibonsa raczej nie jest dla niego
  3. Z Twoich propozycji to nr 4, ale lepsze będą BBS Speedline które proponuje belkow.
  4. Nawet jakbyś trafił szóstkę w lotto ?
  5. Wyłącznie zimowe opony. Jak ci w ogóle do głowy przyszedł pomysł z letnimi ?
  6. jedrekx chyba chodziło o rok 2013 pod Twoim awatarem
  7. Tylko 493 Euro za pomalowanie maski w ASO ?
  8. To akurat oczywiste, że max. za 3 miesiące
  9. Na pewno coś innego niż Audi czy BMW. Stano - jaki będzie następny samochód ?
  10. Dawno nie zmieniałeś samochodu A4 już sprzedałeś ? Jednak zdecydowałeś się na coś innego niż VAG. Kupiłeś w PL ?
  11. Niebieski to niebieski
  12. Na tarcze 405mm wchodzą jeszcze 19" czy już tylko 20" ?
  13. Załóż opony 205/50 R17 i będziesz zadowolony.
  14. Air jest na gwincie AP na którym już jeździłeś ? Zrób zdjęcie z profilu.
  15. Pokaż
  16. Wykryłaby. Niestety nie wykrywa i nie eliminuje głupoty.
  17. Przeważnie sprzedawcy dają taką samą cenę na nowe opony z różnych roczników więc nie dziwię się, że ktoś chce opony z 2015 a nie 2014.
  18. Napiszę podobnie jak inni: super fotele - szczególnie przez brak napisów S4 czy S-line
  19. Dobre miałeś samochody służbowe - pracowałeś w Audi ? A4 dobrze wygląda (poza czarnymi szybami).
  20. Zdjęcia wolno mi się ładowały, ale po górnej połowie ostatniego już chciałem zapytać czy A4 jest z B lub NL, aż zobaczyłem tablice rej. Całkiem niezłe wyposażenie
  21. Jaki problem jest przemalować felgi ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.