Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

carrera369

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez carrera369

  1. Nie lubię brązowego koloru, ale samochody z takim lakierem podobają mi się Często widzę to A4 na ul. B 36 - gdzie pracujesz ?
  2. Dobrze, że przez te 1.5 roku nic się nie stało ponownie Czujka dymu i gazu (jeżeli masz) to dobry pomysł. O jakich czujkach zewnętrznych piszesz ?
  3. Oczywiście, że będzie lepiej Zrób zdjęcie jak będzie już stało to ogrodzenie.
  4. 3 od dołu - super zdjęcie
  5. Bardzo ładny kolor Dobrze współgra z chromami - nie psuj tego ciemnymi szybami. Pomyśl nad pomalowaniem dokładek i progów.
  6. Znacznie bardziej podoba mi się ten model w porównaniu do poprzedniego (niekoniecznie kolor). Czekam na więcej zdjęć - z boku samochodu
  7. Pomaluj na biało - rozjaśnia wnętrze i optycznie powiększa. Bierz się od razu do roboty to nie będziesz się już nudził
  8. carrera369 odpowiedział(a) na _Makki_ temat w Audi
    Kursanci to Norwegowie czy Polacy ? Dobry masz garaż
  9. Liczy się też estetyka - warto dopłacić żeby nie patrzeć na paskudne betonowe ogrodzenie.
  10. Nie ściemniaj.
  11. Jeżeli to zostaw Rotory - niczego lepszego nie znajdziesz
  12. Jak się jeździ na gwincie AP ? Chrom wokół szyb też będzie malowany ? Dużo tym pracy ?
  13. Rozumiem, że Ford S-max (?) jest nieaktualny ?
  14. do tego ma inne auto To inne auto też daje tyle przyjemności z jazdy co RS6 ?
  15. Tak myślałem Argumentem za RS6 jest możliwość zabrania ze sobą całej rodziny
  16. Nie samą mocą człowiek żyje, GTR jest słabszy od Audi ale jeździ pierdylion razy lepiej To dlaczego chcesz sprzedać ? Wnętrze i komfort jazdy na co dzień jednak lepszy w Audi ?
  17. Zeszłej zimy miałeś jakieś przygody z airridem ? Co planujesz po Kleemannach ?
  18. http://komediowo.pl/gid,16886070,img,16886167,title,Chcieli-miec-muskuly-za-wszelka-cene,galeria.html?smpjqticaid=61374b
  19. Nastawiasz się na klientów z Anglii ?
  20. Do zimy jeszcze trochę - będzie czas na przemalowanie
  21. 1,50 w Lidlu 5L Za 1.5zł można mieć 5 litrów wody źródlanej (kranówki) a nie mineralnej
  22. Pora kupić nowe opony

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.