Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

carrera369

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez carrera369

  1. Ile robisz powtórzeń w serii ?
  2. Szkoda że ma czarne szyby. I chromowane relingi zamiast czarnych. I jeszcze ten brzydki napis quattro. Drugi RS - brata też jest czerwony ?
  3. Jak się nazywa ten kolor ? Na 2 zdjęciu ładnie wygląda. Dobre wyposażenie (poza kołpakami )
  4. Po tytule tematu myślałem, że chcesz zaprezentować VW T5 To jest 2.0 czy 2.5 ?
  5. 20" to nie 17" żeby od razu ginęły w czarnym kolorze
  6. Jaki problem kupić felgi w BE ? Zdecydowanie nie powinno tak być
  7. Kup 225/45 R17 albo 205/50 R17 jeśli nie chcesz szerokich.
  8. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=573667846019843&set=pb.571155019604459.-2207520000.1389724307.&type=3&theater
  9. Dużo, a nawet bardzo dużo https://www.facebook.com/VossenWheelsPoland?fref=ts
  10. 5 zdjęcie od góry z zimówką najlepsze Jaki rozmiar opon planujesz na 10.5j ?
  11. Nie montujesz 345mm żeby lepiej wypełnić zimowe 18" ?
  12. Bardzo ładny kolor
  13. carrera369 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Zdjęcia tygodnia - Wiadomości - WP.PL
  14. Przestań się mazać i nie pytaj co Twój kraj może zrobić dla Ciebie, ale zapytaj co Ty możesz zrobić dla swojego kraju
  15. Dobry pomysł
  16. W moich marketowych narzędziach pojawiła się podobna rdza jak naprawiałem umywalkę do której wcześniej ktoś wsypał duże ilości granulek Kreta Zapytaj ojca co robił w lipcu
  17. carrera369 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    2 ciekawe A4 B8 Avant 3.0TDi z Rosji (19"+airride, S-line) str. 79 ISSUU - VOLXZONE 24 by volXzone
  18. Nie bardzo to pasuje jeżeli masz chromowane relingi i ramki wokół szyb.
  19. Obydwie propozycje kiepskie do A4 B5. Felgi z drugiego linku dobrze wyglądają ale np. w Golfie mk3 z oponami np. 195/40.
  20. Jeżeli nie chcesz obniżać zawieszenia to załóż ładne oryginalne 16" felgi Audi. Będziesz miał komfort i nie zapłacisz dużo za opony.
  21. Wydaję mi się, że podałem już konkretne argumenty: 1. Łatwiej i taniej kupić używane A4 w przyzwoitym stanie z 2.0TDi niż TFSI. 2. Pomimo, że TFSI jest dość ekonomiczne jak na 180-200KM auto to 2.0TDi mniej spali. 3. Jeżeli masz już kilka samochodów w firmie lub rodzinie z TDi to przeważnie kolejne też kupujesz z TDi. Oczywiście nie będę Cię tu na siłę przekonywał, tym bardziej, że to temat o A4 aldama a nie o wyższości 2.0TDi nad TSFI lub odwrotnie
  22. Cały czas mówimy o używanych samochodach.
  23. I to tez jest fenomen bo droższe w zakupie serwisie I zdecydowanie bardziej awaryjne. Tak jak pisałem: używane TDi jest tańsze w zakupie.Pomimo, że wspomniane tu 8.4l jest dobrym wynikiem to 2.0TDi na pewno ma mniejsze spalanie i jeżeli dużo się jeździ to będą większe oszczędności na paliwie. Pytanie tylko czy zaoszczędzisz na tyle, żeby więcej nie zapłacić za serwis i ewentualne naprawy.
  24. Ponieważ pewnie 7 na 10 sprowadzanych A4 ma silnik TDi - łatwiej i taniej trafić jakiś dobry egzemplarz.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.