Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 ALT] Avant by Satanko

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, czas przedstawić swoje cztery koła na tym forum :) A więc Audi A4 B6 Avant z silnikiem benz. 2.0 z 2002r z obecnym przebiegiem 174 tys. sprowadzony przeze mnie z Berlina jakieś dwa tyg. temu. W sumie nie myślałem, że kupię Audi w takim kolorze ale jednak się skusiłem. Po sprawdzeniu okazało się, że samochód nie miał przeszłości wypadkowej i jego stan był na prawdę godny polecenia. Tak więc wróciłem nim do PL na kołach:) Trochę danych:

- silnik benz. ALT 2.0 130 KM

- skrzynia aut. multitronic (bodajże;p)

- kolor LY7R błękitek :P

- napęd na koła przednie

- nadwozie AVANT

- koła ori alu Audi 15" :P + zapas również alu

- radio ori Audi ze zmieniarką 6 CD

- NAVI w kolorowym FIS'e

- podgrzewane przednie fotele

- climatronic dwustrefowy

- elektr. szyby x2

- parktronic

- halogeny

- bodajże 6 jaśków

- 10 głośników (tyle naliczyłem )

- elektryczne lędźwie

- el. lustra

- dwie rolety :P

- 12V w bagażniku

- podświetlany podłokietnik

- skórzana trójramienna kiera

Plany:

- pewnie większe koło

- może lekkie obniżenie zawieszenia

- ksenony

- podświetlenie wnętrza LED dedykowany

reszta wyjdzie w praniu :P

Przeprowadzone mody (będę dopisywał na bieżąco) :

- oklejone tylne lampy

- spolszczone menu navi

- naprawiony schowek ( zawias + tłoczek )

- wymienione płyny ustrojowe w tym skrzynia olej z ASO

Parę fotek z zewnątrz na szybko :

tnc6.jpg

efwz.jpg

xgf4.jpg

Opublikowano

Bardzo ładny kolor :thumbup1:

Opublikowano

Szerokości i bezawaryjności :wink:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki :) Jak będę miał chwilę w weekend to cyknę fotki z wnętrza choć tam czysta seria panuje.

Opublikowano

Ładny kolor, lampy czym oklejone? całe czy tylko cześć ??

Powodzenia w modach.

Opublikowano

kolorek spoko.

skrzynia raczej Multitronic skoro FWD.jak z braniem oleju?

Opublikowano

Dokładnie to chyba multi ???

Pod gazownie szykowany ???

Bezawaryjnej eksploatacji życzę

Opublikowano

no jest i delfinek :decayed: moje zdanie znasz, a co do sesji kiedyś będzie trzeba ogarnąć :wink:

Opublikowano

Stasiu kolorek ładniutki:thumbup1: no i dobra baza do modów:wink: wytrwałości w rezaniu i uważaj na Edytkę bo Cię zarazi i zbankrutujesz:decayed::decayed:

Opublikowano
Stasiu kolorek ładniutki:thumbup1: no i dobra baza do modów:wink: wytrwałości w rezaniu i uważaj na Edytkę bo Cię zarazi i zbankrutujesz:decayed::decayed:

:decayed::grin:masz coś do mnie - wiesz gdzie mieszkam:naughty::grin:

Opublikowano
  • Autor
Ładny kolor, lampy czym oklejone? całe czy tylko cześć ??

Powodzenia w modach.

Lampy okleiłem folią z zewnątrz oczywiście i tylko jasną część, dziękuje :)

---------- Post dopisany at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany at 23:47 ----------

kolorek spoko.

skrzynia raczej Multitronic skoro FWD.jak z braniem oleju?

No widzisz tu wychodzi moja niewiedza jeszcze :P A autko jest na dzień dzisiejszy po wymianie płynów ustrojowych i na razie nic nie ubywa...

---------- Post dopisany at 23:51 ---------- Poprzedni post napisany at 23:48 ----------

Dokładnie to chyba multi ???

Pod gazownie szykowany ???

Bezawaryjnej eksploatacji życzę

Nie będzie żadnego gazu, nie obawiam się spalania bo tragedii nie ma :P po za tym do pracy mam 700m i nie jeżdzę dużo. Dziękuje, mam nadzieję że autko bedzie się dobrze spisywać:)

---------- Post dopisany at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany at 23:51 ----------

no jest i delfinek :decayed: moje zdanie znasz, a co do sesji kiedyś będzie trzeba ogarnąć :wink:

Delfinek - ekstra nazwa:) No Edyta masz talent do robienia zdjęć, więc do Ciebie się zgłoszę na małą sesyjkę:)

---------- Post dopisany at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany at 23:53 ----------

Stasiu kolorek ładniutki:thumbup1: no i dobra baza do modów:wink: wytrwałości w rezaniu i uważaj na Edytkę bo Cię zarazi i zbankrutujesz:decayed::decayed:

Do koloru musiałem się przekonać , ale dziś nie żałuje - wygląda na prawdę świeżo i elegancko :) Mam niestety taką wadę,że jestem uzależniony od modyfikacji i prędzej czy później zacznie się rezanie...a co do Edyty - znam Ją już parę lat i wiem, że potrafi kusić i namawiać do przeróbek :)

Opublikowano

Fajny kolorek:naughty::naughty: Stasiu dawaj glebe jak w pasku ładne koło i bedzie cacy:decayed::wink:

Opublikowano
  • Autor
Fajny kolorek:naughty::naughty: Stasiu dawaj glebe jak w pasku ładne koło i bedzie cacy:decayed::wink:

Dziękuje :) Nad glebą myślę ostro :P btw ostatnie foto Passata na glebie ...

drzd.jpg

Opublikowano

domin to się już do niego na manii przymierzał :decayed:

Opublikowano

Aaaaa to jemu robiliśmy drl-e:decayed::decayed: pozdro Stasiu

Opublikowano
Aaaaa to jemu robiliśmy drl-e:decayed::decayed: pozdro Stasiu

no w końcu się obudziłeś :grin: Stasiu pogoda na sesje to nam nie dopisze w ten week :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Aaaaa to jemu robiliśmy drl-e:decayed::decayed: pozdro Stasiu

Dokładnie :) Pozdrawiam również! :)

---------- Post dopisany at 02:11 ---------- Poprzedni post napisany at 02:10 ----------

Aaaaa to jemu robiliśmy drl-e:decayed::decayed: pozdro Stasiu

no w końcu się obudziłeś :grin: Stasiu pogoda na sesje to nam nie dopisze w ten week :facepalm:

No fakt widziałem prognozę, słabo to wygląda... :( to nic - nadrobimy :)

Opublikowano

Twoja skrzynia to na pewno Multitronic - jedyny automat jaki wychodził z silnikiem ALT w B6 to właśnie CVT. Nie męczyć jej od dołu, pamiętać o okresowej wymianie ATF oraz dbać o stan dwumasu i będzie gitara.

Opublikowano
  • Autor
Twoja skrzynia to na pewno Multitronic - jedyny automat jaki wychodził z silnikiem ALT w B6 to właśnie CVT. Nie męczyć jej od dołu, pamiętać o okresowej wymianie ATF oraz dbać o stan dwumasu i będzie gitara.

Dzięki wielkie za info, jestem świeży w temacie i bardzo cenię sobie rady. Jak na razie olej wymieniony na ori z ASO, poza tym brak jakichkolwiek wad ..

---------- Post dopisany at 23:50 ---------- Poprzedni post napisany at 23:38 ----------

BTW, dziś wymienione żarówki na OSRAM NIGHT BREAKER PLUS 110% + ledy nad tablicą ...

Opublikowano

rozumiem na manie nuna lecisz a na cult'a "mini mercedesem" :decayed::naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.