Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

carrera369

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez carrera369

  1. Jeżeli zostawisz te koła na wiosnę i koniecznie chcesz je pomalować to najlepiej na szaro.
  2. Byłeś kierowcą czy się ożeniłeś ?
  3. Rotory są popularne, ale Rotiformy też - szczególnie na zachodzie.
  4. Tylko opcja 5 bo pozostałe wzory są zbyt popularne.
  5. Po co ? 225/45 R17 albo 205/50 R17 lub 205/55 R16.
  6. et 29 ? Zostawiasz srebrne czy malujesz na grafitowo ?
  7. Rotory planujesz malować w jakiś kolor ?
  8. Kleemann TS-6 od RafalA6C5
  9. Na pewno jest znacznie mniejsza różnica między Passatem i A4 a między Touareg i Q7. Co do obszycia kratek nawiewów skórą w Cayenne - też byłem zdziwiony
  10. Nigdy nie jechałem Cayenne, ale rok temu jechałem 3d Fiatem Uno - siedziałem z tyłu pomiędzy 2 fotelikami przez 3h trasy (mam 188cm wzrostu). Przed jazdą myślałem, że ciężko będzie mi to przeżyć, ale nie było bardzo źle Byłem także wieziony nowym Touaregiem - faktycznie nie wydawał się przesadnie duży w środku, ale myślę, że bez problemu można włożyć 3 foteliki do Cayenne.
  11. Najlepiej od razu kupić T5 Multivan albo jeszcze coś większego Bez przesady - 3 dzieci to nie 3 rosłych facetów.
  12. VW Touareg jest ładniejszy Gratuluję dziecka Jeszcze 1 i będzie trzeba zmienić samochód na minivana P.S. nie wiedziałem, że robią już takie silniki diesla: triturbo - 380KM z 3 litrów.
  13. Zdecydowanie białe felgi do niebieskiego samochodu
  14. carrera369 odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    Nowe ?!
  15. Zmień na 205/55 R16 jeżeli profil 45 jest za niski - w dodatku przy oponie 235.
  16. Bardzo ładny kolor Jak się nazywa lakier ? Znasz kod ?
  17. 20" w A4 bez airride to o 1 rozmiar za dużo Z 21" byłoby pokraczne A4.
  18. Tak jak pisze greg2505 - te felgi w 18" nie wyglądają tak dobrze jak w 19"
  19. Jeżeli A4 wygląda tak dobrze jak Passat to myślę, że nie tylko ja chętnie obejrzę te ogólne zdjęcia auta
  20. Jesteś chyba zadowolony z takiej możliwości

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.