Treść opublikowana przez carrera369
-
oponki zimowe 205/55/17 przy zawiasie -30, co sądzicie?
Czym prędzej to zrób - poszukaj jakiś ładnych 16" felg bo tragicznie wygląda twoje A4 na tych 17" kołpakach z baloniastymi oponami.
-
oponki zimowe 205/55/17 przy zawiasie -30, co sądzicie?
Nie bardzo rozumiem jak podwozie ma być niżej np. na 16" - 205/55 niż np. na 17" 225/45 ? Chyba, że także założysz jakiś nietypowy rozmiar opon do tych 16".
-
oponki zimowe 205/55/17 przy zawiasie -30, co sądzicie?
Pomyśl mad oponami 205/55 R16 jak zależy Ci na komforcie i takimi felgami: AUDI A6 C6 FELGA ALU 4F0071496 R16 (3591957316) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Wyglądają moim zdaniem bardzo dobrze jak na 16" - nawet w A6 C6 z oponami 225/55 R16 wydają się większe (chyba, że masz duże tarcze hamulcowe i musisz mieć min. 17" felgi)
-
A4 Diesel
To duży atut plastidipa
-
A4 Diesel
Lepiej te zimowe felgi wyglądają w srebrnym kolorze - teraz trochę kołpaki przypominają.
-
Polecane opony zimowe
A co za różnica, to tylko miejsce produkcji. Normy muszą być te same, żeby produkt mógł trafić na rynek. Też tak uważam.
-
oponki zimowe 205/55/17 przy zawiasie -30, co sądzicie?
Zawsze cena jest wyższa za nietypowe rozmiary jak np. 205/55 R17. Dziwię się, że ludzie kombinują z rozmiarami a nie wybiorą czegoś standardowego: 195/65 R15, 205/55 R16, 205/50 R17, 225/45 R17, 225/40 R18.
-
[B8 CAGC] Piaskowóz
Koniecznie pomaluj ramkę grilla i OOOO na czarno - będzie pasować do relingów i ramek szyb.
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Bardzo dobrze wyglądają te zimowe koła Felgi są grafitowe czy czarne ? Malowałeś ? Możesz zrobić jakieś zdjęcie z bliska ? Jakiej firmy masz opony ?
-
opona 215/50/17 potrzebne opinie
Jeżeli jadąc na kołach 225/45 R17 czułeś każdą nierówność to nie kupuj nietypowych rozmiarów 215/50 R17 tylko kup 205/55 R16 - będziesz miał komfort, trochę lepszą dynamikę i mniejsze spalanie. Takie felgi dobrze wyglądają jak na 16" NOWE Oryginalne Alu AUDI A4, A6 C6 16'' GLIWICE (3616190580) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
17 " jaki kolor? Biały/Czarny/Grafit
ORYGINALNE ALU AUDI A3 A4 S-LINE 17" KPL (3640437946) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ET do d*py potrzebny dystans. A wzór już też oklepany i felgi w średnim stanie. Ja bym celował w coś takiego Alufelgi z oponami 17 cali , 5x112 , Audi, Mercedes ,VW ,okazja Kielce ? Tablica.pl Parametry ok stan też niczego sobie i cena nawet przystępna. Do tego oponki 205/50 bym wsadził. Na ET nie spojrzałem - chodziło mi o wzór - moim zdaniem nie jest oklepany, ale ponadczasowo piękny nizależnie od wielkości, czy to 17" czy 20"
-
17 " jaki kolor? Biały/Czarny/Grafit
ORYGINALNE ALU AUDI A3 A4 S-LINE 17" KPL (3640437946) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
17 " jaki kolor? Biały/Czarny/Grafit
Pomyśl nad kupnem innych felg bo te kiepsko wyglądają.
-
Koszt wysyłki felg
Felgi 400zł ponieważ mają mało atrakcyjny wzór + kilka mankamentów o których napisałeś.
-
Polecane opony zimowe
też nad tym myśle jaki rozmiar na 17" czy może 215/45:eusathink: co radzicie ? Ja polecam 225/55/R17 Zmieści się taka opona do B6/B7 ? Raczej chodziło ci o 225/45 R17.
-
Seat leon fr 2.0 tdi 2013'
Śkura taka jak na boczkach foteli Do tego wnętrza - skóry, navi itd. nie bardzo pasują gumowe dywaniki i pedały bez alu nakładek, ale to mały szczegół
-
Seat leon fr 2.0 tdi 2013'
Bardzo dobrze wygląda w tym kolorze, ale szkoda, że ma przyciemniane szyby. Jak się sprawują takie LEDowe reflektory w porównaniu do xenonów ?
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Felgi na zimę to 17" czy 18" ?
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Wszystko się zmieści we wnęce na koło zapasowe ?
-
Gdzie taniej kupić sprzęt AGD
www.neo24.pl
-
[ALL A6] C6 Sline Avant, kolejne auto do modzenia
Felgi lecą do PL ? Zimowe koła to 18" ? Jak mocujesz przednią tablicę ?
-
Accord Type-s 2.4 by West
Paskudnie wygląda na zewnątrz to kombi, ale pewnie dobrze się jeździ wersją Type-S. Dziwiłem się trochę, że pracując w ASO Honda jeździłeś Audi, ale oczywiściue co kto lubi
-
[A4 B8 CAGB Avant] 2.0 TDI CR Lava Gray Pearl - Powered by Dynosoft
Super kolor
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Możesz bardziej szczegółowo wyjaśnić czemu ma to służyć i czemu zapobiegać ? Na nowym klocku masz od razu 100% skuteczność hamowania? Chyba po to dociera się hamulce? To teraz wyobraź sobie że docierasz 4 klocki i tarcze... nie dość że auto wtedy nie hamuje, to dłużej musisz docierać taki zestaw. Teraz rozumiesz? Jeżeli już to na nowych klockach a nie klocku bo na jednym pewnie słabo hamuje Zdecydowanie rozumiem - nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek wymieniał od razu przód i tył i dlatego nie pomyślałem o skuteczności hamowania przed dotarciem - stąd moje pytanie. Dzięki za wytłumaczenie
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Możesz bardziej szczegółowo wyjaśnić czemu ma to służyć i czemu zapobiegać ?