Treść opublikowana przez carrera369
-
Pomysł na felgi - potrzebne sugestie ;)
Takie felgi dobrze wyglądają wypolerowane w Polo z oponami np. 205/40 albo 185/35. W A4 będą wyglądać słabo - szczególnie pomalowane. Do wiosny masz jeszcze czas na wybranie czegoś lepszego.
-
opona 215/50/17 potrzebne opinie
Tak, ta druga opona ma więcej gumy - całe 1.5mm Dostrzegasz różnicę - szczególnie w czasie jazdy ? Nie sądzę. Co innego jazda np. w koleinach o czym pisze julo23 - może być różnica w szerokości 235 i 215.
-
opona 215/50/17 potrzebne opinie
Jaką odczuwasz różnicę między tymi romiarami - w szerokości opony ? Bo jeżeli chodzi o profil to na to samo wychodzi. Czasami lepiej wyglądają ładne 16" koła niż 17" z "baloniastymi" oponami.
-
Chevrolet CORVETTE C6 6.0 Z51 Targa / FILM !!
Muzyka akurat pasuje moim zdaniem, ale trochę za dużo nagłych cięć - ciężko obejrzeć dokładnie samochód.
-
18" 225/55/
Te felgi dobrze wyglądają np. w Polo jak są wypolerowane i mają opony 205/40 czy 185/35. W A4 z oponami 225/45 średnio.
-
Polecane opony zimowe
Warto. UG8 dobrze spisuje się na śniegu.
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Nie myślałeś o 225/40 R18 ? Jeździłem na oponach Goodyear UltraGrip 8 w małym aucie z rozmiarem 175/65 R14 i całkiem nieźle dawały radę na śniegu.
-
oponki zimowe 205/55/17 przy zawiasie -30, co sądzicie?
Felga od A6 C6. Na pewno opony 205/55 R16 będą tańsze od nietypowych rozmiarów jak 205/55 R17 czy 215/50. Na tych felgach z A6 też zimówki będą dobrze wyglądać i będzie więcej komfortu którego niektórzy szukają pytając o większe profile, ale co kto lubi
-
oponki zimowe 205/55/17 przy zawiasie -30, co sądzicie?
http://img822.imageshack.us/img822/4576/c36020130104123927.jpg Samochód użytkownika kristof91 http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-avf-a4-avant-1-9tdi-165km-19-x5-airride-rns-e-itd-261456/
-
Buty zimowe Timberland - używa ktoś ?
Kup buty Caterpillar za połowę tej ceny. Takie buty trzeba po prstu dość regularnie czyścić i odpowiednio zabezpieczać - wtedy nie wyglądają źle.
-
jeśli nie Audi to... ?
Do 10.000zł ?
-
18" 225/55/
Licznik na pewno będzie przekłamywał jeżeli w ogóle zmieszczą się takie koła. Przede wszystkim będzie to bardzo źle wyglądało. Jeżeli ktoś chce komfort i profil 55 to dobrze wybrać koła 205/55 R16 a jeżeli 18" koła to opony 225/40.
-
jeśli nie Audi to... ?
Fiat 125p, Polonez, VW Jetta coupe, VW Caddy, VOLVO 240, BMW e30. Przydałoby się drugie 10.000zł do doprowadenia do bdb stanu
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Mówisz o tym kolorze - Peridot ? Super wygląda Cayenne w tym kolorze z czarnymi felgami.
-
oponki zimowe 205/55/17 przy zawiasie -30, co sądzicie?
16" felgi z A6 C6 dobrze wyglądają jak na 16 - nawet na A6 z oponami 225/55 wydają się na trochę większe: AUDI A4 A6 C6 4F0 FELGA ORYGINAL 7,5J/16 ET45 (3595491591) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. W A4 z oponą 205/55 na pewno będzie jeszcze lepiej.
-
Audi A4 B6 1.9TDI matikte - Full S-Line Kit
Jaki rozmiar mają koła i opony ?
-
Stalowe Felgi na Zimę Kolor do Czerwonego Avanta
Zdecydowanie czarny połysk. W ostateczniości białe.
-
Polecane opony zimowe
Wszystlie 4 opony mają bardzo dobre opinie. Ja w zeszłą zimę jeździłem na Goodyear UltraGrip 8 i polecam - dobrze sprawowała się na śniegu. Kiedyś miałem poprzedni model Dunlop SP Winter i też się dobrze sprawowały. Wybierz może najlepszą cenowo z tych 4
-
Lancer EVO X
Teraz jaśniej napisałeś. Używane Evo X miało być do jazdy na codzien dla pana 50+ ? Faktycznie wygrał rozsądek skoro kupiliście nowego Leona
-
opinia na temat tych felg które lepsze
Poszukaj 15" czarnych stalówek - na pewno będą lepiej wyglądać.
-
opinia na temat tych felg które lepsze
W obu przypadkach fatalnie wyglądają.
-
zamiana opon z 225/55/16 na węższe (rozmiar felgi 7.5J x 16)
Raczej 205/60 R16 będzie odpowiedniejsza.
-
Zimowe opony i dylemat jaki rozmiar?
Idealnie to podsumowałeś Po co kombinować.
-
Felgi AMG do budy a4 b5 sedan. Jak myślicie?? Proszę o opinię
Takie felgi AMG będą tragicznie wyglądać z opnami z dużym profilem. Co innego z oponami 215/35 lub 225/40.
-
Lancer EVO X
Kupiłeś 2 Leony FR ? Duży rabat dostałeś ? Pisałeś, że twój ojciec takiego kupił.