Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

carrera369

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez carrera369

  1. Jasna skóra na pewno będzie pasować do czarnego samochodu - podłokietnik można obszyć
  2. jeżeli myślisz nad węższymi oponami 235/30 R20 + airride Uploaded with ImageShack.us
  3. Maybach białe z Bentleya też pasują do białego avanta takie tym bardziej - w każdym kolorze Uploaded with ImageShack.us
  4. czarne na białym samochodzie NIE - wyglądają na 18" srebrne na czarnym samochodzie TAK Uploaded with ImageShack.us
  5. Czarne szyby były modne w latach 90 zeszłego wieku - teraz może pasują do E36 i mk3 a nie do takiego ładnego A4 B8
  6. masz jakieś zdjęcia Twojego A6 na 21" ? C5 czy C6 ?
  7. Co to za felgi ? Progi i dokładki będziesz lakierował ?
  8. Bardzo ładny kolor - czerwona skóra dobrze do niego pasuje, ale to drewno
  9. masz jakieś zdjęcie na zimowych kołach ?
  10. ładne - jak się nazywa ten kolor ?
  11. ciekawa matematyka 3000zl * 300 = 300 000zl ? ? wydawalo mi sie ze wyjdze 900 000zl wiec jak juz to w polsce wg twoich obliczen ktos potrzebuje 100 pensji a nie 300 pensji tak jak napisales wiec roznica nie jest 267pensji tylko 67 pensji już poprawiłem błąd :>
  12. Widzę, że chyba dalej nie bardzo mnie rozumiesz. W Norwegii nie płacisz za taki samochód 300tyś.zł czy 650tyś.zł tylko jak napisałeś 1.300.000 koron. Na takie S4 B8 może sobie tam pozwolic więcej "przeciętnych" osób niż w Polsce znacznie krócej na nie pracując. Idąc Twoim tokiem rozumowania kupowanie piwa np. w Oslo za 25zł też jest ekstrawagancją bo w Polsce kosztuje 4-10zł Ale co złego co złego to nie ja - nie chodzi mi o to żeby namówić Ciebie na kupowanie w N S4 - zwróciłem tylko uwagę że w kilku różnych tematach przeliczasz wszystko na zł co mnie bardzo dziwi u osób które mieszkają, pracują i zarabiają za granicą. Pozdrawiam
  13. 1.3mln koron norweskich to ok. 650tys.zł.Nie wiem ile kosztuje S4 B8 w Polsce - założę, że 300tys.zł. Jeżeli w PL ktoś zarabia np. 3tys.zł to potzrbuje 100 pensji żeby kupić S4. Jeżeli w N za taką samą pracę dostaje np. 20tyś.zł to potrzebuje tylko ok. 33 pensji żeby zapłacic 650tyś. zł za S4 Moim zdaniem macie naprawdę tanie samochody w N Uprzedzając ewentualne pytania - nie uważam że S4 w N ma kosztować np. 2mln.zł (100 pensji po 20tys.zł) Nie wiem czym się zajmujesz, a tym bardziej nie będę pytał ile zarabiasz, ale dziwię się przeliczaniem koron na złotówki jak sie żyję w N i zarabia w koronach. Tak w ogóle to bardzo ładny samochód został zamówiony
  14. Mieszkasz i pracujesz w Norwegii a płacą ci w zł polskie stawki ? Bo nie rozumiem dlaczego przeliczasz ceny na złnie tylko twoje, tyle ze ja pewnie nigdy tego auta nie kupie Eeee... tam nigdy. Trzeba mieć jakiś cel. Ja tam jestem optymistą. ja jestem realista , nie wydam na auto ponad 600 tys. PLN bo tyle kosztuje u mnie a tym bardziej 400-500 za uzywane sporwadzane z niemiec.Niestety brutalna motoryzacyjna norweska rzeczywistosc (to chyba taka kara zeby ni bylo jak w raju ) mieszkasz i pracujesz w Norwegii a płacą ci w zł stawki jak w Polsce ? bo nie rozumiem dlaczego przeliczasz ceny na zł
  15. możesz pokazać jakieś zdjęcie ?
  16. 9.5x19" z oponą 235/35 (nie wiem jakie ET) http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=54446.0
  17. gdyby na Allegro była 4 felga w podobnej cenie co 3 pozostałe to nawet po zakupie dekielków za 2800zł komplet wyszedłby "tanio"
  18. Te które pokazałeś wyglądają bardzo dobrze. Z tego co zauważyłem to takie felgi kosztują od 2000E w górę za komplet - rozumiem, że za 5tyś.zł chcesz sam skompletować zestaw ? Na Allegro są na razie 3 :> (bez dekielków). Dekielki są chyba "2 częsciowe" i ciężko dostępne
  19. Uploaded with ImageShack.us nowe felgi na stałe ? jaki to dokładnie rozmiar ?
  20. 20" robią wrażenie - to MRR ? na oponach 255/30 R20 chyba można raz na jakiś czas przyjechać do Polski ( i wrócić bez strat )
  21. Witam:) Gdzie mnie widziałeś? NIestety kola SLRy oddalem. Jakoś nie moglem sie doprosić dwóch pozostałych felg wiec sobie odpusciłem. JUtro odbieram od malowania stare poczciwe RS6 19x9 cali. Mam nadzieje, że jakoś to będzie wyglądać Autko dostało tez czarny sufit s-line oraz wrociło na miejsce RNS-e. Zdjęcia mam nadzieję już jutro na nowym osiedlu koło Starej Cegielni
  22. pozdrowienia z deszczowego dziś Szczecina :> to są 16" koła z A6 ? dobrze wyglądają z tym obniżeniem
  23. właśnie o te B7 m.in. pytałem
  24. BBSy zostały ? czarne B7 jeździ teraz na BRABUSach ?
  25. masz jakieś zdjęcia tej A3 ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.