Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

carrera369

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez carrera369

  1. Jak przerabiałeś pozostałe elementy tzn. koła i obniżenie ? Same koła można kupić czy od razu trzeba całe X5 ? Ciekawe hobby.
  2. Fajnie, że nie ma przyciemnianych szyb i oby tak zostało Gdzie kupiłeś auto ? A4 B6 Avant aż tak ciasne się zrobiło ?
  3. Tak, "Adelaide" niestety Najlepsze ori 16" do Passata B6 - szczególnie na zimówki
  4. Blisko ziemii będzie na tych oponach, ale to dobrze
  5. Przeglądając forum - tematy o samochodach i zlotach jakoś skojarzyłem Widzę, że jesteście obaj wierni marce, a nawet modelom: Ty się przesiadłeś z A6 na A6, a on z A4 na A4 Zmień nick z A6C5 na A6C6
  6. ciasnyWiesiek to Twój szwagier ?
  7. carrera369 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Chodzi mo o coś zbliżonego do tego co pokazał jedrekx, ale najlepiej z poziomymi belkami Jakiej firmy jest ten grill ?
  8. carrera369 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Nie będzie
  9. carrera369 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Szukam zdjęcia A4 B7 z grillem bez znaczka - coś na wzór oryginalnego grilla lub S-line, nie chromowane siatexy
  10. Gratuluję Jak się jeździ na takim śniegu i lodzie - dużo było wywotek ? Używacie jakiś specjalnych opon ? W A6 masz 18" ?
  11. Domy zawsze okrada się w biały dzień jak nie ma lokatorów, a sąsiedzi też są przeważnie poza domem - w pracy. Montaż alarmu tylko z podłączeniem pod agencję ochrony (+ sensowna umowa) - tylko wtedy ma sens - wycie alarmu jest często ignorowane przez sąsiadów - podobnie jak w przypadku samochodów.
  12. Gratuluję i życzę podboju Australii i NZ. 2% to naprawdę niewiele.
  13. Dobry filmik - widać, że poza Audi jesteś też miłośnikiem dziarania
  14. carrera369 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Kasjan - szwedzka firma w Polsce czy będziesz pracował w Szwecji ?
  15. carrera369 odpowiedział(a) na Nowek temat w Audi A4/S4 B6
    To tak jak u mnie. Tylko ja mam odrobine delikatniej:decayed: Kupiłeś S4 B6 ? Avant ?
  16. Strasznie to wygląda: przednie szyby jasne a tylne ciemne
  17. Masz zdjęcia na tych 20" ?
  18. Dokładnie - jak chcesz mieć chromowane relingi to felgi tylko srebrne albo wypolerowane - wtedy ramka i znaczek też zostają chromowane.
  19. Białe felgi + ramka grilla i OOOO na czarno + białe kierunki
  20. Mikołaj przywiózł ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.