Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

carrera369

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez carrera369

  1. Samochód ? Przewiozłeś panią R8 ?
  2. Dwa razy musiałem przeczytać: policja widziała Twoje skradzione A6 ze złodziejami i mimo to nie odzyskałeś auta ???!!! :shock3:
  3. Trochę W ogóle widzę po zdjęciach, że w fajnym miejscu mieszkasz - S. Sud albo Mitte ? Ulicę i numer domu sam znajdę (jak przyjadę do E. am N. to wpadnę na przejażdżkę)
  4. Chodzi o stolicę ? Google nie jest do tego potrzebny Poza tym na zdjęciach są rejestracje z "S". Chociaż srebrne A4 B7 ze zdjęć z Z4 ma tablice z Munchen Gdzie kupiłeś R8 ? W okolicach S. ?
  5. Słaby kolor do R8 Oczywiście żartuję. Nawet "słabym" 4.2 musi się super jeździć Który rok ? Jakie wyposażenie ? Jakie koła ?
  6. to przeciez wcale nie duzo Faktycznie, nie dużo tylko bardzo dużo 1.7m x 1.7m = 2.89 84kg : 2.89 = 29 poniżej 15 - wyniszczenie 15,0 - 17,4 - wychudzenie 17,5 - 19,4 - niedowaga 19,5 - 24,9 - waga prawidłowa 25,0 - 29,9 - nadwagę 30,0 - 34,9 - I stopień otyłości 35,0 - 39,9 - II stopień otyłości 40,0 i więcej - otyłość kliniczna
  7. Nie zaproponowali Ci dobrego stanowiska pracy u nich ?
  8. Możesz zrobić zdjęcia apartem fotograficznym ?
  9. Myślę, że właściciele Panamery nie modlą się, żeby nie spotkać A6 BiTDI ani innego Audi. Pewnie tak jak pisze Nowak_zg średnio ich interesuje czy mają np. 1sek. więcej czy mniej.
  10. Osobiście uważam, że brak podgrzewanego logo audi na podjeździe to spore niedopatrzenie Był taki zamysł Ty tego nie zrobisz ?
  11. Nie 245/30 ? Może 20" BBS CK ? Uploaded with ImageShack.us
  12. Co to za felgi ?
  13. carrera369 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Wypsiu - długo już mieszkasz w Belgii ? Zawsze jeździłeś ? DamianIno - jak się jeździ w podwójnej obsadzie ? Samochód ciągle jest w ruchu ? 1 kierowca jedzie a 2 w tym czasie "odpoczywa" ? Chyba ciężko się żyje we dwóch w kabinie ?
  14. Jak na 16" nie jest źle.
  15. carrera369 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Ciekawe widoki - jak to Szwajcaria Pokaż zdjęcia sprzętu.
  16. Serio - te 17" alu z A8 ze stosunkowo "baloniastą" oponą jak na 17" - 225/50, naprawdę wyglądają jak kołpaki Moim skromnym zdaniem lepiej się prezentują chociażby te 16" AUDI A6 C6 FELGA NOWA 7,5Jx16 M2 ET 45 (2809409515) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  17. Dzięki za zdjęcie. Jakie planujesz nowe koła - też 20" ?
  18. carrera369 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Co wozisz tym busem ? Jak się żyje i śpi przez 2 tyg. w kurniku ? Ciężko ?
  19. Nie tylko Twoje
  20. carrera369 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    GILI - jak wygląda twoje Volvo w środku ? Jak DAF z czerwonym wnętrzem ? Jeździłeś jakimiś innymi samochodami w firmie ?
  21. Jeździłeś kiedyś na oponach 255 czy po prostu sobie tak strzeliłeś z tymi 20-30KM ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.