Treść opublikowana przez carrera369
-
A6 C7 - tym razem nie S-line by jedrekx
Ścięta kierownica to kwestia gustu - mi się nie podobają. Ta tutaj wygląda zdecydowanie lepiej - szczególnie w A6.
-
Audi S5 8T 4.2 V8
Felgi lepiej pasują srebrne - dobra zmiana
-
Mironowóz cz.VI - A6 C6 Allroad 08r 3.0tdiQ 20 cali - SPRZEDAM
Nie od dziś wiadomo, że "pierwszy dom buduje się dla wroga, drugi dla przyjaciela, a dopiero trzeci dla siebie"
-
AUDI A4 B8 AVANT CAGB
Ładny kolor - jak się nazywa ? Felgi dobrze pasują
-
A4 B8 Avant All Black 2.0 TDI 19" - Update (wgrany program)
Jakiej marki są letnie czarne felgi ?
-
S6 C7 Avant TATOWÓZ cz. 2 :)
Albo jak ocenianie czy samochód był malowany na podstawie zdjęć robionych telefonem
-
Xenon a spryskiwacze i poziomowanie
Chcesz mieć xenon to montujesz oryginalny z działającym samopoziomowaniem. Szczególnie jeżeli stać Cię na samochód marki premium.
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Zimówki to 18" czy 19" ? Jaki rozmiar opon ?
-
S6 C7 Avant TATOWÓZ cz. 2 :)
Nr 1, ale oryginalne
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Nie widać ostatniego zdjęcia 3.0TDi ? Jaki rozmiar opon na 20" ?
-
[A4 B8] Zmagania zielonego rezacza, czyli co zrobić z brzydkim kaczątkiem
Pierwszą modyfikacją powinno być zdjęcie chlapaczy
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
A4 to nie A6 czy Passat, ale ma więcej miejsca niż w Golfie
-
Najlepsze teksty handlarzy ;)
"e" i "ę" robi dużą różnicę
-
Wyjazd do Niemiec czy warto?!?
O to mi właśnie chodziło. Fajnie brzmi: kurier lekko wyciągnie 6000zł. Później się okazuje, że z tego musi opłacić ZUS, paliwo (tutaj akurat połowę), eksploatację samochodu i pracować po 16h dziennie. Ile z tych 6000zł zostawało ? 4000zł ?
-
Wyjazd do Niemiec czy warto?!?
Trafna uwaga - niekoniecznie dostaniesz 3000zł za 8h jeżeli za 16h dostajesz 6000zł Napisz jeszcze czy te 6000zł zostawały mu na czysto czy z tego musiał zapłacić ZUS, podatek, paliwo, eksploatację samochodu itd. - bardzo duża różnica
-
Wyjazd do Niemiec czy warto?!?
Czasami trzeba zostać dłużej w pracy a czasami pracownik sam decyduje, że chce więcej zarobić i robi nadgodziny, ale jeżeli codziennie Twój ojciec pracował po 16h żeby zarobić te 6000zł (rozumiem, że z tego sam opłacał ZUS itd.) to lepiej napisać że zarabiał 3000zł za 8h
-
Wyjazd do Niemiec czy warto?!?
16h pracy dziennie ? To tak jak 2 pełne etaty.
-
Wyjazd do Niemiec czy warto?!?
Brakuje jeszcze tysiąca do tych 4000zł netto o których pisałeś. Gdyby autor tematu zarabiał 4000zł netto, a żona 2500zł to podejrzewam, że nie byłoby tego tematu. Dziwisz się, że w Warszawie nie ma chętnych do pracy za 3000zł ?
-
Wyjazd do Niemiec czy warto?!?
Gdzie ? W Polsce większość ludzi tyle nie zarabia.
-
Przejazd na niby czerwonym NEUROCAR3
Skoro uważasz, że dobrze zrobiłeś "wskakując na ten lewy" to po co w ogóle ten temat i niepotrzebne mazanie się ? Miłego wieczoru
-
Przejazd na niby czerwonym NEUROCAR3
Gdybyś zachował odpowiedni odstęp i prędkość to nie musiałbyś wykonywać niebezpiecznych manewrów: - wymijać na skrzyżowaniu samochodu - jechać na wprost z lewoskrętu - wjeżdżać na skrzyżowanie na czerwonym świetle Jesteś winny i nic nie zdziałasz w sądzie.
-
BMW E90 320D 2011 M-Pakiet+Performance 184KM MT by Doradca
Gratulacje z okazji narodzin syna Faktycznie bardzo duży
-
A4 B7 1.8 T+ 205 / 340 + Czarny Avant + BBS Speedline 19" + Gwint Eibach Pro Street + Kompletowanie S-line
Jaki będzie rozmiar opon ?
-
BMW E90 320D 2011 M-Pakiet+Performance 184KM MT by Doradca
Polecasz jakiś warsztat w Sz, do BMW ?
-
BMW E90 320D 2011 M-Pakiet+Performance 184KM MT by Doradca
Gdzie miałeś naciąg przy 235 na 9j