Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

carrera369

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez carrera369

  1. Ścięta kierownica to kwestia gustu - mi się nie podobają. Ta tutaj wygląda zdecydowanie lepiej - szczególnie w A6.
  2. Felgi lepiej pasują srebrne - dobra zmiana
  3. Nie od dziś wiadomo, że "pierwszy dom buduje się dla wroga, drugi dla przyjaciela, a dopiero trzeci dla siebie"
  4. Ładny kolor - jak się nazywa ? Felgi dobrze pasują
  5. Jakiej marki są letnie czarne felgi ?
  6. Albo jak ocenianie czy samochód był malowany na podstawie zdjęć robionych telefonem
  7. Chcesz mieć xenon to montujesz oryginalny z działającym samopoziomowaniem. Szczególnie jeżeli stać Cię na samochód marki premium.
  8. Zimówki to 18" czy 19" ? Jaki rozmiar opon ?
  9. Nr 1, ale oryginalne
  10. Nie widać ostatniego zdjęcia 3.0TDi ? Jaki rozmiar opon na 20" ?
  11. Pierwszą modyfikacją powinno być zdjęcie chlapaczy
  12. A4 to nie A6 czy Passat, ale ma więcej miejsca niż w Golfie
  13. "e" i "ę" robi dużą różnicę
  14. O to mi właśnie chodziło. Fajnie brzmi: kurier lekko wyciągnie 6000zł. Później się okazuje, że z tego musi opłacić ZUS, paliwo (tutaj akurat połowę), eksploatację samochodu i pracować po 16h dziennie. Ile z tych 6000zł zostawało ? 4000zł ?
  15. Trafna uwaga - niekoniecznie dostaniesz 3000zł za 8h jeżeli za 16h dostajesz 6000zł Napisz jeszcze czy te 6000zł zostawały mu na czysto czy z tego musiał zapłacić ZUS, podatek, paliwo, eksploatację samochodu itd. - bardzo duża różnica
  16. Czasami trzeba zostać dłużej w pracy a czasami pracownik sam decyduje, że chce więcej zarobić i robi nadgodziny, ale jeżeli codziennie Twój ojciec pracował po 16h żeby zarobić te 6000zł (rozumiem, że z tego sam opłacał ZUS itd.) to lepiej napisać że zarabiał 3000zł za 8h
  17. 16h pracy dziennie ? To tak jak 2 pełne etaty.
  18. Brakuje jeszcze tysiąca do tych 4000zł netto o których pisałeś. Gdyby autor tematu zarabiał 4000zł netto, a żona 2500zł to podejrzewam, że nie byłoby tego tematu. Dziwisz się, że w Warszawie nie ma chętnych do pracy za 3000zł ?
  19. Gdzie ? W Polsce większość ludzi tyle nie zarabia.
  20. Skoro uważasz, że dobrze zrobiłeś "wskakując na ten lewy" to po co w ogóle ten temat i niepotrzebne mazanie się ? Miłego wieczoru
  21. Gdybyś zachował odpowiedni odstęp i prędkość to nie musiałbyś wykonywać niebezpiecznych manewrów: - wymijać na skrzyżowaniu samochodu - jechać na wprost z lewoskrętu - wjeżdżać na skrzyżowanie na czerwonym świetle Jesteś winny i nic nie zdziałasz w sądzie.
  22. Gratulacje z okazji narodzin syna Faktycznie bardzo duży
  23. Polecasz jakiś warsztat w Sz, do BMW ?
  24. Gdzie miałeś naciąg przy 235 na 9j

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.