Treść opublikowana przez Bielun22
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
widzieli? :facepalm: :facepalm: http://www.audiklub.org/forum/viewtopic.php?f=27&t=133200- SPOTY RADOMSKIE
Artur już sprawa załatwiona podobno Atak w ogóle to- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Miszka przecież wiesz ze pocisk na PW nie uwalnia tak ciśnienia jak zjechanie kogoś publicznie Antszej PW- SPOTY RADOMSKIE
Być na Zlocie audi i nie pić to tak jak - pojechać do Rzymu i papieża nie zobaczyć :grin:- B6 DIVISION
Siemka Bałagany!!!- B6 DIVISION
Karol ten servotronic to dla mnie? Nie musiałes... :*- B6 DIVISION
- 1.8T + Virus + Turbo P 19'' + Quattro + Solar + S-Line + Bose + Navi
Widoki super tylko jakaś brudna koza na pierwszym planie wszystko zasłania :grin:- B6 DIVISION
Józek wyjdz!!! Siemka- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
ale na szczescie w huju mam tych wodo-obciągow ... A wysepke i tak ktos ro***bie jak juz tego nie zrobili :: rondo kisielewskiego tez "poprawiacie"?- SPOTY RADOMSKIE
a mnie nic nie boli... o wysepke bym się rozjebał ostanio przy dębowej...i tak se myśle Moskal na h*j to tutaj jest- SPOTY RADOMSKIE
powiem Ci , że pare razy patrzyłem na ta budę , jak mówisz że dobre żarcie to nie pozostaje mi nic innego jak tam jechać Siema Byłeś na szrotach ? tutaj nie ma nic Te krowi placku :: np. Ul. Limanowskiego- B6 DIVISION
A tak na marginesie SIEMKA- B6 DIVISION
No i własnie ja mam kolor licznik ktory nie obsługuje tego bajeru a na czerwonym banglało az miło.... Ale juz nowy licznik sie koduje i mam nadzieje ze bedzie git- B6 DIVISION
Kaju do autowentylacji musisz miec jeszcze jedną rzecz .... Licznik ktory to ogarnia Nie opłaca sie regenerowac maglownicy , wkładaj serwotronic- SPOTY RADOMSKIE
Moskal jak tak patrze coś Ty tam w WR narobił to dochodze do wniosku ze architekt z Ciebie jak z mysiej psitki rakietnica- B6 DIVISION
Lepsze są te z kieszenią- SPOTY RADOMSKIE
Elo Robert garaz wolny? Mam zielone światło do wjazdu na serwis? Artur Robert Ci naprawi- B6 DIVISION
Siemka Wujki potrzebuje numer uszczelek szyby przedniej "spływy" ?- Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Shakal a jaki Ci licznik potrzeba?- B6 DIVISION
Elo Fujki i inne Wynalazki