Treść opublikowana przez Bielun22
-
SPOTY RADOMSKIE
Elo Mociumpany
-
B6 DIVISION
Kłaniam sie nisko po samo pi... Nizej nie moge bo ebne w podłoge
-
B6 DIVISION
wyglada bardziej na 7n6 a nie 1nk
-
B6 DIVISION
ja tez mam składak: jasiek z b8, kiera z a6, tasma moduł b7 ...jak narazie sie kreci ::
-
SPOTY RADOMSKIE
Pewnie będzie ku temu okazja jeszcze... bo raczej się pojawie znowu gdzieś koło Twojej wioski
-
SPOTY RADOMSKIE
siemka Moskal najlepszego byq Artur teraz zauwazyłem ze jakis czas temu byłem u Ciebie w okolicy i na kawe mogłem wpasc....
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Dzieki Staruszku... spokojnie Wujek ...zapasowe oddam Tobie
-
B6 DIVISION
Siemka Ale spamujecie ...chwile mnie nie było i trzeba było czytac wiecej niz przez całe zycie....
-
B6 DIVISION
jak chcesz obnizac auto to zakładaj 225
-
B6 DIVISION
to zalezy który rok... ja chciałem zmienic wyjąłem z dawcy rozebrałem u siebie a tu lipa - na stałe przyczepione...i teraz guzik lezy Wladi watsapp
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
Ja kupiłem klej dwuskładnikowy do plastiku pattex... i na wieki wieków sklejone.... bez zadnych wkrętów i innych wynalazków...
-
Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych w A4 B6
Najlepiej w Twoim przypadku dorwać siodła w full elektryce i przełożyć gąbki... jak masz ele lędźwie to full elektryka będzie działać p&p...
-
B6 DIVISION
Siemka Szlachcice i Szlachcianki
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
a heble tył 300 są? jaśka znalazłeś?
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Dzięki jak nie do kierownicy chyba ze już zmieniona i ja nie w temacie
-
B6 DIVISION
Ja wziąłem ledy od Tomnika H6W i świecą zacnie. Barwa 4500K moje od Tomnika jeszcze leżą bo boje sie ze jak rusze lampe to ebaniutka znowu zacznie parować... ale bede sie musiał przełamać i je wsadzić... Przeloty mają fajne... ale za tą poliftową c6 to cene wyebał kosmos... u mnie nie ma tego problemu... moze musze sie przypatrzeć
-
SPOTY RADOMSKIE
Moskal ale doebałeś fote w awatarze:polew:
-
[B6 AWX] Czarny sedan by Animal - Bixy/18"/H&R/fotele A6 C6
wiiesz moze czy ten dodatek mozna stosoeac z innymi olejami czy tylko z LM?
-
SPOTY RADOMSKIE
Elo Cycochy... i Fani b5
- B6 DIVISION
-
SPOTY RADOMSKIE
Powitać Ludziska
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale po mnie to do Mallow
-
SPOTY RADOMSKIE
Moskal a po mnie zajedziesz... ?
-
B6 DIVISION
pytanie 1 tak tylko 14pin z pamiecią pytanie 2 nie wiem