Treść opublikowana przez Bielun22
-
SPOTY RADOMSKIE
Artur gadać to Kudłaty potrafi... jaki nikt Na BT bym pojechał ale jak zawsze jest "ALE"
-
B6 DIVISION
Wujki wyjmaki do rns kosztują w aso 40zł bez znizek... wiec chyba sie nie opłaca kupowac na alledrogo.
-
B6 DIVISION
Kaju jak Ty koło Ostrowa mieszkasz :grin: :grin:
-
SPOTY RADOMSKIE
mucha tSetSe :grin:
-
B6 DIVISION
Teraz Wandrzeju to Ty masz bliżej tylko jak będziesz jechał to weż zapas oleju bo mogą Cie suchoty dorwać Pany coś mi się forum zjebało bo nie mogę cytować postów... co to kurfa ma być?
-
B6 DIVISION
Kaju nie piertol bo zaraz wytartym wałkiem dostaniesz....ps. grozisz mi ? Wandej ja tam nie wiem gdzie ty po 22 dorabiasz i mało mnie to interesuje :grin:
-
B6 DIVISION
Ciekawe co na to Winczako...pewnie się tutaj wypowie...
-
Podłączenie ogrzewania tylnej kanapy *
U mnie wszystko juz bangla fajny bajer
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
jak ostatnio szukałem to nikt nie miał ..nawet bezmózgi z aso nie potrafili znaleźć.. ale na szczęście kupiłem igłe z b7
-
B6 DIVISION
Ty c**ju! MILICJA! MILICJA!
-
B6 DIVISION
szybko a tak na poważnie to napisz pw co dokładnie chcesz robić....
-
B6 DIVISION
Następny "Tuwim" z OLX :grin: :grin: http://olx.pl/i2/oferta/fiat-brava-1-4-bez-turbo-full-bajera-CID5-ID8Bn7J.html
-
B6 DIVISION
Mefiu... fot nie zapomnij
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Czerwone [emoji14]olew:Naciapane z Zetki Błyskotliwa odpowiedź (nie tylko czerwone)..... Ale bardziej mi chodzi o średnicę, długość, V ?
-
B6 DIVISION
Fujki jaki diody są w pokretle swiateł?
-
B6 DIVISION
ebłem na pysk buhahah
-
B6 DIVISION
hue hue hue Si ja słyszałem ze w 2.0 alt ni ...uja sie nie da Fak ju Domin Ci instalacje robi żebyś kluczyk wieszał na szyi i odpalał z przycisku a Tobie robi instalke pod odcinke oleju :v
-
B6 DIVISION
Si ja słyszałem ze w 2.0 alt ni ...uja sie nie da
-
B6 DIVISION
klameczka schowka pasażera mi potrzebna ... masz coś takiego?
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
profilaktycznie chciałem sprawdzić czy w czyms to pomoże... Czytałem ze ludziki leją troche pb do diesla...to działa podobnie ?- B6 DIVISION
Fujki jest jakis środek do czyszczenia wtryskow?