Treść opublikowana przez Bielun22
-
SPOTY RADOMSKIE
To jak Spocimy się w czwartek o 19? bo ja musze sobie grafik ułożyć na urlop
-
B6 DIVISION
Dlaczego pytasz ... ja demontował
-
B6 DIVISION
Dzieki za super ogarnięcie tematu Józek pokaż co tam nabroiłeś
-
B6 DIVISION
Ma być wersja high Q,H,C itd
-
B6 DIVISION
co tam urobiliscie? Pochwal sie
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Chwalisz się czy się żalisz? kanape wyjąłeś?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Skrzynia olej bierze? Tapnięte z SGS5 Pany jak zdemontować oparcie tylnej kanapy? zagłówki musisz wyjąć jak nie składana
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Stołki piękne ale widze ze zjechane jak pięta Mojzesza... reanimacja skóry w planie ?
-
B6 DIVISION
qr** jak zwykle full ... https://www.dropbox.com/s/tly8uhl064l7aoz/lokiec_montaz.pdf?dl=0 https://www.dropbox.com/s/4trdkfxpnx5v5nh/uchwyt_lokcia.pdf?dl=0 A po kiego jest ta mała dziurka obok dużej na łokieć? w dolnej części łokcia są takie wypusty plastikowe (elementy ustalające) które wchodzą w ten otwór Podziekował
-
B6 DIVISION
qr** jak zwykle full ... https://www.dropbox.com/s/tly8uhl064l7aoz/lokiec_montaz.pdf?dl=0 https://www.dropbox.com/s/4trdkfxpnx5v5nh/uchwyt_lokcia.pdf?dl=0 A po kiego jest ta mała dziurka obok dużej na łokieć?
-
B6 DIVISION
Turzol to jest ten czas kiedy musisz pomóc
-
B6 DIVISION
To chyba normalne ze jak nie masz łokcia to nie masz też dziury na łokieć chyba ze tunel wymieniałeś na taki z miejscem okieć ... Wymianiłem tunel i mam taki który nie posiada dziury na łokieć wiec będę robił otworek . z tego co się dowiedziałem trza odrysować szablon od tunelu który takową dziure na łokieć posiada i sobie odrysować na swoim i wyciąć... po kłopocie
-
B6 DIVISION
a jesli chodzi o rozbieranie foteli i wkładanie mat to wiem ze nigdy wiecej nie bede tego robił...wole zapłacić Wujkowi z jaskini ... Palce tydzień mnie bolały ;(
-
B6 DIVISION
Ty mądre rzeczy??.... O bo ebne.. Buhahahah
-
[B6 AVF] by Edyta
Bielun tutaj nie ma co gonic-trza rezać swoje. A stopień psychozy będzie się pogłębiałcoraz bardziej i bardziej ....... :-).I like It Rezam cały czas ..nie ma opierda...ania . A jesli chodzi o stopien psychozy to ja juz jestem na extreme ale jak widze ze tu sie reza fmic, tam q a jeszcze gdzie indziej webasto to łapie doła...
-
B6 DIVISION
Nawet nie próbuj .. o 10 kg proszku nie wspomnę
-
B6 DIVISION
Wandrzej zaraz Ci pośle...
-
B6 DIVISION
Masz fpierdol... to była Twoja babcia a nie moja siostra
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Zwracam się z uprzejmą prośbą do Adminów tego forum o ukaranie ostrzezeniem pomawiacza forumowego : R7 JAREK . Prośbę swą motywuje tym iż publicznie ośmielił się znieważyć moją SKROMNĄ osobę mówiąc -cytuje: Pragnę też ostrzec forumowiczów iż wyżej wymieniony osobnik -czyt. R7 JAREK sprzedaje pseudo grille S4 http://olx.pl/oferta/grill-atrapa-s4-b6-audi-a4-komplet-s-line-CID5-ID81GCD.html#943e59adf1- B6 DIVISION
napisz do R7 JAREK on powinien coś mieć- [ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Buhahaha ...to se przedłużył :grin:- [B6 AVF] by Edyta
Czy Was wszystkich poe... jak będziecie tak zapier.. z modami to Was nigdy nie dogonię... Edyta piknie te niebieskie łączniki za zderzakiem zawsze mi się podobały.. może kiedyś - B6 DIVISION