Treść opublikowana przez Bielun22
-
B6 DIVISION
Magia Twoje 1BE się zepsuło A tak w ogóle to DZieńdoberek Szlachta
-
B6 DIVISION
- 20 u mnie jest 1be to se oblukaj
-
B6 DIVISION
nie wiem czy coś Ci to pomoże : http://allegro.pl/listwa-w-konsole-audi-a4-b6-b7-aluminium-i4774792084.html to chyba satyna 7N6
- B6 DIVISION
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Kto biednemu zabroni bogato żyć
-
SPOTY RADOMSKIE
To je jedyny post który toleruje ty nie wpadaj tylko przyjedź... bo się czaisz jak czajka tyz prowda dlatego ja na pierwszy mój spot przyjechałem brata astrą II :grin: Ale gumy nieźle paliła [emoji3] [emoji41] Dlatego to był ostatni raz kiedy brat mi dał samochód
-
SPOTY RADOMSKIE
To je jedyny post który toleruje ty nie wpadaj tylko przyjedź... bo się czaisz jak czajka tyz prowda dlatego ja na pierwszy mój spot przyjechałem brata astrą II :grin:
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
A moja myśli ze jezdze trabantem
-
SPOTY RADOMSKIE
A jak że... tylko nie w piątek co by można było co oszamać
-
B6 DIVISION
a to zmienia postać rzeczy
-
B6 DIVISION
jesli miałeś b7 multifunkcje to b8 bedzie pasic... A3 nie pasi do b6.... z tego co pamiętam
-
B6 DIVISION
sprzątasz? Siemka Wujki
-
B6 DIVISION
Józwa jak dzwoniłem to mi krzyknęli w ASO 270pln ...ja kupiłem na aledrogo ramke+gałke aluminium+mieszek za 120zł dziękuje to jeszcze jedno pytanie, ile za 1nk można dać ? Wujek jedna mi uciekła jak szukałem za 50zł, druga 65, a jak znajdziesz manual 1NK tak do 80zł to bierz...bo to towar deficytowy....
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Chciałbym ale na to mi tysiak nie wystarczy ...może kiedyś . Na razie musze ogarnąć to co mam teraz jak najlepiej się da ...... prędzej Q będzie niż moc A Ty przy golfie coś rzeźbiłeś?
-
SPOTY RADOMSKIE
doleciały Pozdrowienia ( dziekuje) ... chłopaki na myjce tez mówili jak byłem na urlopie
-
SPOTY RADOMSKIE
Cały czas coś się działa w ostatnim czasie bardzo dużo ...ale czasu brak jak jestem w Pl i nie mogę nigdy wszystkiego ogarnąć .... Zmieniać?? u mnie to jest tak "i nie opuszczę Cie az do śmierci" za dużo kasy, czasu i swojego bakcyla wsadziłem żeby się jej pozbyć....odwiedzisz wątek to zobaczysz
-
SPOTY RADOMSKIE
Tabasko gdzieś był jak Cie nie było? czym się teraz wozisz?
-
B6 DIVISION
Józwa jak dzwoniłem to mi krzyknęli w ASO 270pln ...ja kupiłem na aledrogo ramke+gałke aluminium+mieszek za 120zł
-
B6 DIVISION
myśle ze 8 - 9 paczek to taka normalna cena
-
B6 DIVISION
A Ty tą taśmą idż sobie wszystkie otwory zaklej .... łącznie z odbytem
-
B6 DIVISION
4E0-953-541 z końcówką A, B lub E klejącą, mam w ofercie na bardzo mocnym kleju i ciężko zrywalnym nośniku - zapraszam na PW, konkurencyjne ceny
-
B6 DIVISION
Widzę że prywaciarzom się powodzi, mam rozwiązanie na twój problem - dieta Schudlem właśnie ostatnio:decayed: Tylko 92kg wsze a było już 97:decayed:Domin Ty masz jakiś patent zrobiony z tym drutem chyba co? Nawin co i jak:whistling: Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 wazysz 92 chyba z odważnikami w kieszeni Sent from my Iphone 6 chciałeś powiedzieć z pustakiem za majtkami
-
B6 DIVISION
Znowu pukales na swoim fotelu [emoji23] hehehe
- B6 DIVISION