Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bielun22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bielun22

  1. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dżozef bo z Naszego grona to Ty tylko jesteś gufniasz Artur PW Ci posłałem
  2. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak to miła być opona to chyba złapałeś kapcia :grin:
  3. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z jozkiem uciekliście jak wołałem przy recepcji Ale nadrobimy spoko....loko ...Jozek niech Ci powie jak skonczylem pierwsza noc Niosłem go, daliśmy rade teraz w BT powtórka będzie http://www.ebay.de/itm/Aschenbecher-carbon-audi-s4-b6-/351234502692?pt=DE_Autoteile&hash=item51c7353024 ktoś mi zalicytuje ? Wujek pomógłbym ale wysył tylko na Dojczlandy.. kogoś tam trzeba szukać
  4. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ok 19 ...i tak się będziemy do 20 zjezdzac
  5. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bierz dobra cena no chyba że wolisz z aso za 900 zł Ja kupowałem tez z aledrogo ale dałem coś koło 300zł bo mnie cena w aso zagięła jedyne 880pln (ja się pytam za co?) .. ale widziałem już gdzieś na forum z niebieskiego plastiku takiego jak kolanka do FMIC.
  6. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    obserwuj pierwszą strone tam będzie napisane kiedy i o której.. a tak w ogóle to Witaj w tej zacnej gromadce
  7. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    co to za zderzak?? napewno nie s-line co to za zderzak?? napewno nie s-line tu sa takie http://www.jcsportline.net/en/product-detail-250.html Ja mam taki zderzak a raczej cały pakiet ale tylko zderzak przód i tył założony... progi i lotka w garażu się walają...
  8. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    all
  9. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie dzięki ja już po kolacji
  10. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wandej 1:0 Bielun22
  11. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    plastelinaJak walki w dwaipol:decayed:Tapnięte z SGS5 i rzadkie jak olej w 2.0 ALT
  12. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tu sie nie ma z czego śmiac tu trza płakac ;(
  13. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bielun już ją ujeżdża Jeszcze nie była ujeżdzana dopiero po 17 grudnia będę ją miętolił... jak chcesz mogę ci moją starą opierniczyć zaślepke z wytartym chromem na tej ramce wokół znaczka OOOO Heh, dzieki. Taka tez mam. Powiedz mi fla pewnosci jaki masz nr airbaga 3ramiennego. nie mogę Ci tego powiedzieć.... Bo moj jasiek jest 2500km ode mnie :;D:
  14. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bielun już ją ujeżdża Jeszcze nie była ujeżdzana dopiero po 17 grudnia będę ją miętolił... jak chcesz mogę ci moją starą opierniczyć zaślepke z wytartym chromem na tej ramce wokół znaczka OOOO
  15. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    heyah banana
  16. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pw na WotsApie
  17. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To ja tez sie przywitam
  18. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    18 grudnia - czwartek...
  19. Wladi podjedz przed swietami ..." jaskiniowca" w akcji zobaczysz ale chyba tym razem u mnie bo mowi ze mu palce drętwieją na mrozie
  20. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ...Pewnie ze wiha
  21. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    witam
  22. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    MCM pisz jakiegoś zlota przedświątecznego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.