Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bielun22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bielun22

  1. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Buenosdias seniority
  2. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://a4-klub.pl/index.php?/topic/292144-mce-f-listwy-s4-lustro-z-kompasem/ Dziekuje
  3. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Buahahahhahah o wilku mowa a Ćwiara tuż tuż :grin: Jak wysłałeś zgłoszenie to jestem Szkoda że tak szybko nie przychodzisz jak naprawdę potrzebny jesteś
  4. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Buahahahhahah o wilku mowa a Ćwiara tuż tuż :grin:
  5. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To się nazywa uczciwy sprzedawca teraz już wiem kto do WRC skarży jak ktoś podbij wątek w dziale sprzedam
  6. to grubo to wali .. a ja chciałem wszystko k6000 zamawiac teraz wiem ze do srodka k4200 a na rejestracje k6000 i ewentualnie w drzwi u dołu
  7. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    imie , nazwisko ,nr buta , i pin do karty bankowej <----- <------ <------
  8. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A Ty uzupełnij profil bo Cie zaraz zielony ścignie
  9. jaka barwa k4200 czy k6000?
  10. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jakie masz siedzenia?
  11. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a czego nie wiesz?
  12. Armi z nieba mi spadłeś ...właśnie oglądamna youtube jak w lederzentrum skóry odnawiają ... a kilka chwil później patrze i własnym oczom nie wierze ..Armi zakupił cały zestaw... jutro dzwonie do Ciebie Wujek bo mam kilka pytań...
  13. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wladi jeszcze mi powiedz ze mechanik miał spręzarke na sprzedaż
  14. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a po co ci wymieniac całą spręzarke ?
  15. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jak będzie w robocie to zajrzy na forum
  16. dawaj cene na pw ile i gdzie kupiłeś dystanse ..ja też chyba zmienie na cool blue bo nightbreak jakieś lipne
  17. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Kudłaty
  18. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chyba lepiej dołożyć 150 i kupić mio358 dokładnie tylko że mio358 idzie taniej dostać w okolicach 400 teraz chyba za 400 nie kupisz... Za 500zł odsprzedam moje mio 388 a masz coś lepszego na oku co mio chcesz sprzedać?
  19. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chyba lepiej dołożyć 150 i kupić mio358 dokładnie tylko że mio358 idzie taniej dostać w okolicach 400 teraz chyba za 400 nie kupisz...
  20. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chyba lepiej dołożyć 150 i kupić mio358
  21. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jaki zlot się odpier... czekamy na zapro...
  22. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    1BD wzmacniane na zle drogiKurna żebym wiedział to bym ni uuuja nie kupił audiczki z 1be tylko 1bD ;p , na wschod tylko takie powinny isc a moze takie 1BD pakowali w furki glownie na zbyt w bloku wschodnim? I zazdroszcze tym co maja dlugi weekend. Wczoraj napierd do 18ej dzis i jutro do 17ej i w pon tez do roboty :/ gdzie tu czas na ciąg alkoholowy? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/295480-zawieszenie-1bd-s4-b6-komplet/
  23. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie zakładaj 1BV bo będziesz się wkórwiał 2 centy w dół jest czyli tak samo jak 1be tylko jest sztywniejsze Końcówka do 1bv lema kosztuje 160zł Załóż sobie Eibach prokit i tyle tak pytam z ciekawości, powiem szczerze że jak już kupię coś to jakiś dobry, markowy gwint 1BA- standard 1BE- obnizone -20mm komfort 1BV- obnizone -20mm utwardzone
  24. Puść mi pw ile za maty gms i gdzie kupiłeś

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.