Treść opublikowana przez Bielun22
-
B6 DIVISION
oki luz . ja myśle nad tym http://allegro.pl/gms-08-lekkie-maty-wyciszajace-wygluszajace-4-5m2-i4640737349.html
-
B6 DIVISION
Serfin ze takie coś będziesz miał? Ja też
-
[B6 AVF] silver A4 made by Tomcrack27 S4 body,kiera TT
podrzuć link ...bo mam jedne maty na oku ale nie wiem może coś tańszego znajde...chciałem drzwi i bagaj wygłuszyć...
-
[B6 AVF] silver A4 made by Tomcrack27 S4 body,kiera TT
ile dałeś za maty...jak dużo poszło towaru... gdzie kupiłeś...???? może być pw
-
B6 DIVISION
Wandej Jawor nie wiem jak dla Wladiego ale dla mnie na pewno miałeś coś sprawdzić ... apropo Twojej pogiętej felgi - mama Ci nie mówiła ze po szynach jeździ się wzdłuż nie w poprzek
- B6 DIVISION
-
Gałka zmiany biegów - Wasze ciekawe propozycje
http://allegro.pl/audi-a6-c6-manual-galka-zmiany-biegow-alubiniowa-i4667166982.html?source=mlt macie gałeczke
-
A4 S4 B6 Black Beauty / 2.7 Biturbo Q 19 wheels custom exhaust FMIC
jak kolega wyżej ...heble+ felgi-
-
B6 DIVISION
kukurydze całą kolbę
-
B6 DIVISION
to oblukaj tam dobrze bo jest mi potrzebne na już.... Czekam
-
B6 DIVISION
Jaworek czekam na pw
-
B6 DIVISION
Serfin ja kupowałem ostatnio identyczna ale nie na allegro... i hula bez problemu...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Mój błąd Miszczu PW
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Siemka ... Chopaki potrzebowałbym kogoś do odebrania przesyłeczki w Rzeszowie... żeby tak do następnego tygodnia przeleżała u niego... ? Pomoze ktoś?
-
B6 DIVISION
ramka 270 bez zniżek a popiołóka nie wiem
-
B6 DIVISION
Jak klubowicz pisze "czasami" to mam wrażenie, że mówi o okresie +/- pół roku Jak Józek tak mowi to 3-4 miesiące. Bo on częściej siedzi na forum i allegro niz z żoną . A jak zona chce na niego popatrzec to bierze jego zdjęcie :D
-
B6 DIVISION
Myślałeś na ograniczeniem tego co bierzesz?
-
B6 DIVISION
To co ty za przetworki masz?... z biedry?
-
B6 DIVISION
na tej glebie za nisko siedzisz i dziur nie widzisz 15 Panie kolego
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
przełącznik od b6/b7 a środek pokrętło od a6 /a3 z chromem.... mogę się pochwalić tez będę miał wkrótce
-
Silber Avant Surfer by Koxmo
Bardzo ładny paździoch...
-
B6 DIVISION
Pany z tymi hamulcami to jest długa historia ja tez tak miałem ze raz pedał był miękki jak kupa a innym razem twardy... i zaczęliśmy zabawe w odszukanie problemu ..na pierwszy ogien poszedł czujnik hamulca i niestety nie trafilismy... potem sprawdzenie vacum pompy i niestety znowu kibel.. no to mowimy jak nie servo to już się poddaje... wymieniliśmy servo na nowe... no i co ...no i gów....no... co się okazało na tym wężyku metalowym miedzy servem a vacum była dziureczka tak jak by ktoś igłą przekuł ( na mierniku do podciśnienia wszystko było ok)... wężyk wymieniony i wszystko hula jak trzeba... wiec powód dlaczego hamulec jest twardy nie jest łatwy do zdiagnozowania ...
-
B6 DIVISION
Serfina tak jak Wandej gada najwieksza jest 4 gb... i tylko w necie kupisz.. ja brałem ostatnio do nawigacji bo na 2 gb się automapa nie miesciła
-
B6 DIVISION
nie pasuje do tego słabego jasnego środka całkiem inaczej by wyglądał u mnie w aucie ten RNS-e Jest git u mnie za 2 tygodnie będzie