Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bielun22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bielun22

  1. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  2. Bielun22 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    foty kiery mi podeślij co masz do opchniecia...
  3. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    powiem Ci ze nie koniecznie...byłem w Chr. i widziałem kolesia skarpetki szare podciągnięte pod kolana, sandały( nie kuboty ) co się okazało Polak z krwi i kości....ebłem mordą na pysk
  4. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    buhahahahahahhahha po czym poznać Polaka na wakacjach- skarpety i sandały, reklamówka z biedronki...
  5. Bielun22 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Właśnie wiedze
  6. Bielun22 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Gibons czytasz czasem pw?
  7. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Serfin wielkie grata dla Ciebie.... Teraz posadz drzewo do dom juz masz słyszałem.... Panowie i panie szukam na opór kierownicy trzyraminnej multi chrom ze znaczkiem . Może być zjechana jak pięta mojżesza bo i tak idzie do przeszycia. Cena nie z kosmosu (nie z a3)
  8. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  9. ale ześ auto wylizał
  10. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Serfin tylko tam nie zwiędnij jak będziesz pępowinę przecinał .... 3mamy kciuki
  11. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    właśnie widze ze jak na trzeźwo takie fraszki piszesz to ja sie Ciebie boje słuchać po spożyciu
  12. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jebłem na cyce Kaju ):) buhaha z Tuwimem w ławce siedziałeś?
  13. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    te dekielki są słabe w tych lampach ...
  14. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  15. na tym zdjęciu wygląda to lepiej..dużo lepiej
  16. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Napewno nie od Ciebie..... Jak kupiłem rok temu od Ciebie H4mm3R ..... jak na złość działa do tej pory :)
  17. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam Elite
  18. a foty gdzie?
  19. a okrągłe nie ładniejsze?
  20. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    słodka tajemnica
  21. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja nie widziałem za 8 paczek nawet zwykłego rns....
  22. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie na sprzedaż ale żeby Wam gula chapała to ja kupiłem za 150pln cały grzany tył z panelem sterowania a żeby wam jeszcze bardziej szczęka opadła to rns -e kupiłem za 800pln
  23. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a mi właśnie wiazki brakuje
  24. Bielun22 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    mam na oku takie same ale na razie to odległy temat...najpierw musze włożyć to co nazbierałem do tej pory.
  25. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Włodziu takie cuś chcesz: http://s7.directupload.net/images/140902/khv3llt2.jpg

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.