Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bielun22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bielun22

  1. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzisiaj moje turbo pojechało do Jaworzna... mam nadzieje ze wszystko bedzie git majonez
  2. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam Śmietankę
  3. Głupi nie zauważy, mądry nic nie powie... a wygląda w hu.. dobrze:kox:
  4. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :siema:
  5. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  6. Bielun22 odpowiedział(a) na pazura21u2 temat w Audi A4/S4 B6
    a opis, plany, więcej fot ? lenistwo?
  7. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szlachta
  8. Bielun22 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Tak jak w temacie potrzebuje nr poduszki do kiery trzyramiennej multifunkcyjnej a4 b8 ..... Pomoze ktoś?
  9. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany na szybko mi tu numer potrzebny AIRBAG-a do multifunkcji z b8:hi:?
  10. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    buahhahaha:polew:
  11. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Też tak mam .. i właśnie mnie to zastanawiało czy to tak powinno być
  12. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  13. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak mi klima przestała korbić pojechałem do typków co mi nabijali i odgrzybiali klime ...bo myslalem ze gaz spierd.. a oni mowią ze gaz jest tylko sprzęgła ni ma... bo to jest pieta achillesowa b6 .... wiec zjechali na dół klimą (bez odkręcania przewodów) i posypało się trochę gumy wiec było wiadome ze to będzie to.. zdjęli mi koło sprężarki....potem podwiesili sprezarke tak jak była tylko bez paska,koła i bujałem tak się do następnego dnia ... jak pojechałem na drugi dzień to ostro zabrali się do roboty ale wynikła kicha bo zamówili mi niskie sprzęgło a ja mam wysokie.. wiec na szybkości pojechał koleś do magazynu i mi zamienił na takie jakie powinno być. nr nie pamiętam ---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:37 ---------- na osłonie pod silnikiem powinny być wióry z tej gumy... a jak nie ma to sprawdz palcem z tyłu koła sprężarki... ps. jak sprawdzanie palcem wygląda nie musze Ci tłumaczyć?
  14. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pewnie dekle dali taką cene bo całe kolo chcą wymieniac a to kosztuje wtedy 250zł.. ale na szczęście da się kupic zamo gumowe sprzegiełko... a czy po vin dojdziesz to nie wiem ---------- Post dopisany at 19:10 ---------- Poprzedni post napisany at 19:05 ---------- najlepiej będzie jak kupisz oba te sprzęgła i jak ci to rozbiorą to będą widzieć które ..wtedy oddasz zbędne... ---------- Post dopisany at 19:12 ---------- Poprzedni post napisany at 19:10 ---------- po winie dojdziesz jaki masz typ sprężarki i wtedy może już będzie wiadomo jaki typ(wysoki,niski) sprzęgła posiadasz ---------- Post dopisany at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany at 19:12 ---------- u mnie w 1.9 tdi miałem wysokie
  15. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to sprzęgło jest zaraz pod kołem sprężarki przymocowane na nity... są 2 rodzaje tego sprzęgła wysoki i niski... koszt to 170+50wymiana a nie 350:facepalm:
  16. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  17. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  18. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    żeby tylko dojczlandery nie wygrali!!!
  19. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zastosowanie żadne ale wykonanie pierwsza klasa:grin:
  20. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    full profeska...
  21. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to nad Białe jedziesz?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.