Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bielun22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bielun22

  1. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Tomek a garaż przecież tez musi gdzies stać bo gdzie będzie na trytytki spinał te nasze paździerze...
  2. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kaju poślij nr tel na priv
  3. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wciskasz i przekrecasz:hi:
  4. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    te zawiasy od rs są lepiej złożone niż zwykłe dlatego się tak fajnie otwiera.. u mnie tez na końcu buja ją ze 3 razy .. do zrobienia:wink: ---------- Post dopisany at 18:23 ---------- Poprzedni post napisany at 18:18 ---------- Pany powiedzcie mi co musze mieć żeby dziure w dachu zrobić.... szyber, podsufitka, lampka pod szyber, trochę kabli i co jeszcze? rzeźbił ktoś u siebie? jak się to sprawuje w "praniu"? nie cieknie? pytam bo mi się marzy taki wynalazek:slina:
  5. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    to wstawiaj piwo do lodówki:hi: i buduj jakiś garaż
  6. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Endriu
  7. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Miszka !!!!!!!!!!!!!!
  8. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a tak się zapytam na co się te nadkola szmaciane trzymają?.. bo mi się zwiesił w zime pod wpływem sniegu i teraz trochę mi z nadkoli wystaje:facepalm:
  9. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    kopyta Ci walo ! :naughty: to se umyj:grin:
  10. z systemem Can nie powinny Ci wywalać błędu
  11. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chłopie to Ty szukaj takich żeby Tobie płaciły ...trza się cenić
  12. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Niech Ci Bozia w kochankach wynagrodzi:hi:
  13. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany mam pytanko czy da się przełozyc tą chromowaną obwódke mieszka zmiany biegów z manuala do automatu.... ?
  14. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nom stanowczo:facepalm:
  15. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    H&R aluminium
  16. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ahoj Tolegi i Toleżanki:hi:
  17. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mój kolega został.. po 7 latach służby na zjebanym kontrakcie i w każdej chwili może uslyszec : "dziękujemy za współprace ale nie mamy etetu" o awansie może pomarzyć... średnio co 7 lat( w zaleznosci czy masz tatusia albo wujka na górze) i zaczynają mu pierd.. ze przydała by się jakaś misja zagraniczna bo ma mało ciekawe cv... słowem idiotyzm wtórny:facepalm:
  18. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    w woju idioci ustawiają inteligencje..ale na szczęście tych strych komunistów mało zostało....i tylko dlatego nie zostałem w syfie...czasami się załuje bo już by było 7 lat służby
  19. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja mam w halo... 1. pozycja pierwsza kluczyka palą się halo 2. przełączam na pozycje - świeci się pozycja i halo, 3. przełączam na mijania- świecą się mijania i pozycja a gaśnie halo
  20. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ło tu rure Ci loto? RURA WĄŻ TURBO INTERCOOLER/A AUDI A4 B6 A6 1.9TDI (4281833136) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.---------- Post dopisany at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany at 14:23 ---------- Pany ile kosztują mapy do rnse....?
  21. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jawor te dekory to alu rybia łyska ze znaczkiem qattro....250 za cały komplet - za darmo:naughty:
  22. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no tero to żeś dojeboł jo wim Kaju jo wim...
  23. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie wiem czy mam Wam gratulować czy kondolencje składać z tego powodu .... po chłopach:facepalm:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.