Treść opublikowana przez Bielun22
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomek a garaż przecież tez musi gdzies stać bo gdzie będzie na trytytki spinał te nasze paździerze...
-
B6 DIVISION
Kaju poślij nr tel na priv
-
B6 DIVISION
wciskasz i przekrecasz:hi:
-
B6 DIVISION
te zawiasy od rs są lepiej złożone niż zwykłe dlatego się tak fajnie otwiera.. u mnie tez na końcu buja ją ze 3 razy .. do zrobienia:wink: ---------- Post dopisany at 18:23 ---------- Poprzedni post napisany at 18:18 ---------- Pany powiedzcie mi co musze mieć żeby dziure w dachu zrobić.... szyber, podsufitka, lampka pod szyber, trochę kabli i co jeszcze? rzeźbił ktoś u siebie? jak się to sprawuje w "praniu"? nie cieknie? pytam bo mi się marzy taki wynalazek:slina:
-
SPOTY RADOMSKIE
to wstawiaj piwo do lodówki:hi: i buduj jakiś garaż
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Miszka !!!!!!!!!!!!!!
-
B6 DIVISION
a tak się zapytam na co się te nadkola szmaciane trzymają?.. bo mi się zwiesił w zime pod wpływem sniegu i teraz trochę mi z nadkoli wystaje:facepalm:
-
SPOTY RADOMSKIE
kopyta Ci walo ! :naughty: to se umyj:grin:
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
z systemem Can nie powinny Ci wywalać błędu
-
B6 DIVISION
chłopie to Ty szukaj takich żeby Tobie płaciły ...trza się cenić
-
B6 DIVISION
Niech Ci Bozia w kochankach wynagrodzi:hi:
-
Swap ramki biegów z automata do manuala
Podziekował
-
B6 DIVISION
Pany mam pytanko czy da się przełozyc tą chromowaną obwódke mieszka zmiany biegów z manuala do automatu.... ?
-
B6 DIVISION
Nom stanowczo:facepalm:
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Ahoj Tolegi i Toleżanki:hi:
-
B6 DIVISION
mój kolega został.. po 7 latach służby na zjebanym kontrakcie i w każdej chwili może uslyszec : "dziękujemy za współprace ale nie mamy etetu" o awansie może pomarzyć... średnio co 7 lat( w zaleznosci czy masz tatusia albo wujka na górze) i zaczynają mu pierd.. ze przydała by się jakaś misja zagraniczna bo ma mało ciekawe cv... słowem idiotyzm wtórny:facepalm:
-
B6 DIVISION
w woju idioci ustawiają inteligencje..ale na szczęście tych strych komunistów mało zostało....i tylko dlatego nie zostałem w syfie...czasami się załuje bo już by było 7 lat służby
-
B6 DIVISION
ja mam w halo... 1. pozycja pierwsza kluczyka palą się halo 2. przełączam na pozycje - świeci się pozycja i halo, 3. przełączam na mijania- świecą się mijania i pozycja a gaśnie halo
-
B6 DIVISION
ło tu rure Ci loto? RURA WĄŻ TURBO INTERCOOLER/A AUDI A4 B6 A6 1.9TDI (4281833136) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.---------- Post dopisany at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany at 14:23 ---------- Pany ile kosztują mapy do rnse....?
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
pasi bez przeróbek
-
B6 DIVISION
Jawor te dekory to alu rybia łyska ze znaczkiem qattro....250 za cały komplet - za darmo:naughty:
-
B6 DIVISION
no tero to żeś dojeboł jo wim Kaju jo wim...
-
B6 DIVISION
Nie wiem czy mam Wam gratulować czy kondolencje składać z tego powodu .... po chłopach:facepalm: