Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bielun22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bielun22

  1. Nie wiem :wink:nie wnikam czy Twoja czy nie:grin: jak coś nic nie wyjdzie po za forum:decayed:
  2. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Grzes sprzedasz swoje i dołożysz 30k ...i co kupisz za te 50k? nic w tej kasie sensownego nie ma... b8 w bidzie? ---------- Post dopisany at 00:56 ---------- Poprzedni post napisany at 00:53 ---------- Chciałbym kupić vcds możecie jakiś link rzucic do jakiegoś sensownego vcds-a... bo ja się nie znam na tym:facepalm:
  3. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    moje ma dozywotke u mnie....Chyba ze jakiś gruby czarny kot wbiegnie na droge.... za dużo nerwów, czasu, bakcyla zmarnowałem żeby je teraz od tak sprzedać...a moja Kobita mowi ze ona jest na drugim miejscu bo na pierwszym jest auto:grin:
  4. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wykrusza??? A z ciekawszych jeszcze jakas poszła??? 2 Marcinów sprzedało swoje paździerze .... Bo Marcin to nie imie ,Marcin to...
  5. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    eeeeehhh
  6. widziałem ze siedziałeś z jakimś "ciałem obcym" wiec nie chciałem przeszkadzać
  7. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    przy okazji sobie grzaną pod czujnik deszczu zapodasz:naughty:
  8. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tylko wal w tą od kierowcy bo podobno najtańsza
  9. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  10. przeciez ty doskonale wiesz ze alkoholem to ja sie brzydze i go tak nienawidzisz ze lejesz go prosto w pysk:grin:
  11. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Eloszka Majsterkowicze:hi:
  12. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Serfi pogadaj z Czakiem na priw ..pewnie się mylną... i nie spinaj się jak majtochy w kroku:grin:...
  13. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  14. kazda poniżej 350zł będzie dobra... a cena koło200 to już okazja:wink:
  15. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    hehehhehe:grin: ---------- Post dopisany at 18:23 ---------- Poprzedni post napisany at 18:22 ---------- Kudłaty PW miałeś wysłąć
  16. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  17. nie kupuj ich ... najlepiej kupic uzywki ori ( nie koniecznie ten wzór) i dac do renowacji:hi:
  18. to jest kupa... ori to ori.. a jak chcesz taką lotke to mam s4 ..
  19. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Uszanowanie Wielmożnym Panom o Paniom:hi: Czas zarobić pare groszy by napełnić allegro koszyk:wink:
  20. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    omg musze to wymienić jakoś ale jeszcze nie wiem jak się za to zabrać... całe szczęście ze w tapicerce nie mam tej dziury i nie widać
  21. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja ostatnio tez cos od niego brałem:wink: ---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ---------- ogólnie ma ogarnięte cene a nie z kosmosu ---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ---------- Pany i Panie mam pytanie o sedanie... jakiś indżynier bez szkoły wyebał mi w tylnej półce dziure wielkości pięcio-litrowego wiadra na dodatkowy głośnik:facepalm:.. moje pytanie brzmi czy da się wymienić tą metalową tylną półke? jak ona się tam trzyma? luty, nity, zgrzewy?
  22. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    śmieszny prajs.. nic tylko chapać
  23. fajne "lekkie rezanko" na bogato .. daj na pw ile dałeś za stołki ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.