Treść opublikowana przez Bielun22
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomku u Moskala daleko do tego.... on jeszcze na krawężniki wjezdza:wink:
-
SPOTY RADOMSKIE
mogłeś zapytac,. Ty to tam masz pełne ręce roboty to Ci głowy nie zawracam:jerk:
-
SPOTY RADOMSKIE
trudno -nie trudno ..ja go nie mam:whistling: i tak się zastanawiam właśnie dlaczego?
-
B6 DIVISION
Tylko czasem na ekran nie pryskaj:grin: na szmatkę i wtedy delikatnie wycierasz:wink: i na wyłączonym to rób:whistling:
-
SPOTY RADOMSKIE
dzisiaj.. był okazja cos kupic na ebay ale potrzebny był jakiś niemiecki adres
-
SPOTY RADOMSKIE
mcm gdzieś był jak byłeś potrzebny?
-
SPOTY RADOMSKIE
ja mam 2 Samsungi 1. Samsung 40" ue40d5000 d*py nie urywa... ale to pewnie ze ma już 3 lata i widziałem już kosmiczne wynalazki 2. Samsung 32" ue32es6340 bardzo ładny .. naprawdę miło popatrzeć... polecam
-
B6 DIVISION
Nakładka popielniczki tył Audi A4 B6/B7 S-Line 1NK (4235311683) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. czy ta nakładka normalnie pasuje w miejsce tylnej popiołki czy trzeba cos rezac bo nie pamiętam jak to wygląda u mnie.... ja mam soul?
-
Co ile km wymieniasz olej w swoim silniku Audi TDI?
Ja zmieniam jak mi się przypomnie... a ze często mi się przypomina to raczej mniej niż 8000... przy okazji innych napraw
-
[B6 AVF] Iszkowe acztery
Ciesze się ze mogłem pomóc:hi:
-
[B6 AVF] Iszkowe acztery
Bardzo ładny egzemplarz.. a tu cos dla Ciebie http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/a4-b6-b7-wycieraczki-aero-zestaw-retrofit-327663/
-
B6 DIVISION
a to tak na rozerwanie nudy... patologii c.d. Koszmarek z Polski – Fiat Uno A3 Ť AUTOKULT.pl o i jest następny AUDI A4 B5 / A6 C6 LIFT LIFT 2,6 V6 REWELACJA (4216198741) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
chyba ze tak:wink: ważne ze swieci:grin: poka fote
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Karolu a te dziurki nie powinny być bardziej z brzegu tego panela?
-
SPOTY RADOMSKIE
Robert pamiętasz o mnie?
-
SPOTY RADOMSKIE
co do rejestracji to lepiej weź starą podegnij .... Ps. angliki jedziesz przyprowadzić?
-
SPOTY RADOMSKIE
Kuba nie masz sie czego bac... oni tylko na NCT sie czepiaja a jak juz przejdzie przeglad to maja to w hu... jedź śmiało:hi:
-
SPOTY RADOMSKIE
buahahhahaha toś się obudził w czas
-
Kierunki w tylnych lampach
ŻARÓWKI ASYMETRYCZNE 12V CHROM KIERUNKOWSKAZY 2szt (4159715435) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. chyba o to Ci chodzi:hi:
-
SPOTY RADOMSKIE
Wesołych chopacy.... Smacznego jajka... Nawalonego królika... Mokrego %o dyngusa:decayed:
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomek nie przesadzaj.... może cos się wymyśli w jakiś weekend w lipcu/sierpniu...
-
SPOTY RADOMSKIE
Kudłaty ty tam nie masz faktur za moje grat dla Mokoma... jak tak to mu daj bo przecież nawet tym sobie nie podetre... ---------- Post dopisany at 00:57 ---------- Poprzedni post napisany at 00:56 ---------- A tak w ogóle to DOBRANOC:hi:
-
[B6 AVF] Moja
Łukaszu pięknie to wygląda:slina:.. przydało by się żarówki w kierunkach na chrom zmienić
-
SPOTY RADOMSKIE
pewnie Tabasko ---------- Post dopisany at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany at 19:27 ---------- Kali czasem lubie wygłaskać moje auto żeby wyglądało.. a mleczko to godzinka roboty...
-
SPOTY RADOMSKIE
no wiadomo ze mleczko nie jest jakims cudem techniki ale najprostszy i najtanszy sposób żeby auto jakos wyglądało... nawet jak ma być to 1 czy 2 dni