Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bielun22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bielun22

  1. ja odtłuściłem płynem do mycia szyb..... ważne żeby było na spirolu... a malowałem kilka razy nie pamiętam ile ..az skończył mi się spray... co do mycia nie ma problemu... karcherem myje i nie ma śladu żeby cos się naruszyło...
  2. przygotuję Ci miejsce parkingowe w ognisku dwa krawaty będą parkowały w tym samym miejscu? Krawatów będzie znacznie więcej:naughty: nom będzie
  3. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ehehehehehehhe masz za to z okazji 8 marca:grin:
  4. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    fajnie wygląda... powiedziałbym "ładniej niż Moskalowe"
  5. No nareszcie masz światła :thumbup1: NICE:kox:
  6. Miał być kolorowy licznik z końcówką "J" miał pasować ale niestety etka kłamie teraz szukam mega rarytasu z koncówką "G":doh: jak by ktoś gdzieś widział to Pw:hi:
  7. ja mlowałem kratke i ramke
  8. Sławek to teraz jak będziesz widział licznik z koncówką 930 G to wal PW nawet o 3 rano... bo ten ciezki przypadek o którym mówi Cwiara to mój licznik:facepalm:
  9. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    może być strasznie:drunk: ..a może w wielkopolsce będziemy się liczyć
  10. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    dzięki za pomoc Staruszku:grin: .. jak będę w pl to się policzymy
  11. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    A ja slyszalem ze towar odebrany:wink:
  12. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    A WIECIE GDZIE LEŻY KRYM?---------------------------------------------->NA CIOSTKU:decayed: a i dowiedziałem się dzisiaj ze: Doda była pierwsza na Majdanie:polew:
  13. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    "nie do radomia"..... tylko nie to:grin:
  14. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    coś w tym jest ..ale wyjątek nie potwierdza reguły
  15. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Kali szkoda na nich warg obijać... gdzies dzisiaj tez widziałem cos o Radomiu ale zostawiłem bez komentu bo z debilami się nie dyskutuje ( najpierw sprowadzą Cie do swojego poziomu a potem pokonają doświadczeniem)
  16. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    akurat w tym miejscu ta trytytka jest bardzo potrzebna... nie ma dziwów:grin:
  17. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Tam nie ma turbodziury tam jest turbokanion...omg
  18. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mieli niefarta
  19. ja zmodyfikowałem trochę ten montaż podłączyłem boczne kratki pod wlacznik swiatel a srodkowe pod esp ... w tym wypadku po przekręceniu zapłonu zaswiecają mi się środkowe kratki a po przekręceniu swiateł na pozycje zaczynają swiecic boczne... zastosowałem diody 3 mm LED (trochę przypiłowane żeby mieściły się w ori miejsce w regulacji) i rezystory cos koło 480 ohm ... swieci zacnie:wink: ---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ---------- armada jak masz problem z jakoscią swiecenia zmien rezystor i będzie swiecił lepiej ..to jest najszybszy, najskuteczniejszy sposób na takie rzeczy
  20. Bielun22 odpowiedział(a) na MARCIN607 temat w 1.9TDI
    1.9 TDI 170 ps 380Nm : na trasie lato 18" 225 (do 140k/h - 5,3L ; 160k/h - 5,6L) tak było w zeszły roku jak jechałem na wakacje na trasie zima 17" 225, bez sniegu ( 100-120k/h - 6,7L ; 140-160k/h - 7,5-8L) tak było teraz w styczniu A tak ogólnie od rezerwy do rezerwy 1000 km +/- 100
  21. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no co zrobić nasłuchają się ludzie opowieści dziwnej treści i powtarzają....
  22. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    tylko zostaw je do samochodów mcm-a lub moskal-a u mnie już wystarczy i nie musisz ich dokładać wysłałeś?
  23. ładny srodek, ładny kolor:thumbup1: bezawaryjnosci:thumbup1:
  24. nareszcie masz w swoim paździerzu światła... powiem Ci wygląda to zacnie... Kaju one wypalają trawe w rowach ale na sąsiedniej miejscowości:grin:. jest f-pyte:thumbup1: tez się zgodze ze kasa włożona w lampy zmodzone przez Gwertego to najlepsza inwestycja... in touch Robert:wink:
  25. Robciu tak jak Ci powiedziałem płyte do okoła po krawędziach klejem i na srodku dwa male placki ( na placki to się klei obory na wsi - i to nie zawsze a nie domy jednorodzinne parterowe). kołki 3 na płyte a na krawędziach domu i brzegach otworów drzwiowych i okiennych 2 kołki na 50cm. Pamietaj masz chate z cegły która nie lubi współpracować z kołkami :/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.