Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bielun22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bielun22

  1. nie pieni sie i nie szarpie poprostu na postoju na zapłonie jedną reka nie przekrece fajery :/
  2. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Kudłaty w samozachwyt wpadnie jak przeczyta....
  3. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    centra, bosch
  4. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    kudłaty cos dla Ciebie:wink:
  5. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    raczej przed wigilją
  6. Armi te lampy są fajne ale jak je przyciemnisz:thumbup1:.. bo tak to trochę kaszanka:whistling: przynajmniej tą białą czesc przyciemnic
  7. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no fakt ale teraz będzie inaczej:decayed: ---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ---------- Panie mcm pisz Pan tam na górze ze spot jest w czwartek 19 grudnia ...
  8. jak bym miał kupować teraz audi a4 b6 w sedanie i miałbym do wyboru czarną albo białą bez zastanawiania brałbym białą... wygląda mega a jeszcze zbajerzona wygląda mega na 101%... zastanawiałem się nad oklejeniem na biało ale lakier musi być do takiej operacji w zaje....stanie i darowałem sobie:facepalm:
  9. na razie nie mam jak bo nie ma mnie w pl... jak wróce to oblukam co tam siedzi i jakie są nr
  10. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    to się ciesz ze nie widział bo jak bys trafił na takiego co wie z czym ma do czynienia to by wiedział ile Cie skasować i uwierz mi ze to nie byłoby 250pln:facepalm:
  11. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja w srode w pl wiec spot w czwartek jak najbardziej bo w piątek to poszcze to nawet kebab nie ojebie:grin:
  12. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Dorezaj quattro... a pokochasz zimę. Moja krowa idzie bokiem jak czołg... Audi A4 1.8T Quattro Offroad - YouTube a jaki by był koszt dorezania Q w mojej skorupce?
  13. Niestety ja tez mam problem z drugim kluczykiem... jeden otwiera i zamyka normalnie a drugi nie:/...wymieniłem baterie.... próbowaliśmy go zakodować ale nie dało rady... na vagu normalnie wszystko działa jak się naciska kluczyk a samochód nie reaguje:/ co może być nie tak?
  14. Fajnie to wszystko wygląda:thumbup1:
  15. Bielun22 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    nie wiem jaki jest nr modelu jak powiesz ze nawigacja ZENEC ZE-NA150 to wystarczy.... dedykowana do stacji multimedialnej firmy ZENEC... tu masz jak ona wygląda https://eshop.horizonnav.com/eshop/product_detail.php?p_id=25#top
  16. Bielun22 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Chłopaki miałbym do Was prośbe... chce kupić nawigcje Zenec NA150... na polskim rynku nie do kupienia niestety... swoją spaliłem i nawet w serwisie nie dali rady jej naprawić pół rocznym oczekiwaniu... może któryś z Was widział lub wie gdzie mogę kupic taką nawigacje? na niemieckim Ebayu są 2 ale w calych zestawach z radiem i nie bardzo chcą sprzedać osobno:/ Pomóżcie:hi:
  17. Mój problem to brak wspomagania na wolnych obrotach... wymieniłem płyn i nic nie pomogło....przy skrecaniu na postoju płyn normalnie przepływa przez zbiorniczek.... pompa chodzi normalnie.... Co może być nie tak? dodam tylko ze robiłem rozrząd i uszczelke pod głowica może cos jest zle złożone ?
  18. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ty już się nie martw bo jeszcze znam pare mechaników co cos potrafią... A JAK COS BEDZIE NIE TAK TO NAJPIERW ZJEBKE DOSTANIESZ TY ZE WYKRAKAŁES A POTEM MECHANIK CO MI TO ROBIL A I TAK W FINALE POPRAWISZ TO TY ---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:00 ---------- 16 ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting 18 ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
  19. bo ty pracujesz gdzie pracujesz i z kolegami policjantami jesteś na ty ... nie masz prawa głosu:grin: sorry za ot
  20. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    za kilka złoty to ja jego auto pchne :D:D a te koła co je widziałeś sa już u mnie na aucie... ale w zamian zostawiłem setup lato... chłopaki jak byscie słyszeli ze ktoś chce kupic alu letnie 18/40/225 z oponami na sezon lub zimówki 16/50?/215 lub 205 z oponami na sezon to mam do opchniecia
  21. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ---------- Post dopisany at 19:30 ---------- Poprzedni post napisany at 19:29 ---------- ten spot kiedy środa czy czwartek za tydzień?
  22. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Dorezaj quattro... a pokochasz zimę. Moja krowa idzie bokiem jak czołg... ale ja jej nienawidze nie z powodu jazdy samochodem tylko dlatego ze jest kur... tak zimno i z chaty się nie chce wychodzic:tongue4: ---------- Post dopisany at 13:06 ---------- Poprzedni post napisany at 13:02 ---------- a po za tym to quattro fajna sprawa ale ja już koncze z dużymi rzeźbami w aucie...chyba:eusathink:
  23. fajne krzesła:slina: ---------- Post dopisany at 12:52 ---------- Poprzedni post napisany at 12:48 ---------- czas najwyższy na bix...az się prosi:thumbup1:
  24. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no nie gadajcie ze tak biało jest:facepalm: ...omg... jak ja nienawidzę zimy:kwasny:
  25. +1 ale rzeczywiście cos za bardzo ten tył siedzi względem przodu... u mnie jest to widoczne ale nie tak jak u Ciebie... może przez to ze mam większe koło....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.