Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bielun22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bielun22

  1. znaczki juz miałem jak kupiłem samochod:facepalm: to mam je teraz wydrapac? omg inni mają votexa,mtm itd a ja mam fk performance ale co ja sie bede produkował jak pewnie nie wiesz o co lotto.... ---------- Post dopisany 28-07-2013 at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany 23-07-2013 at 18:30 ---------- Panowie mam problem z ABS w aucie...a mianowicie abs- u nie ma ,nie działa, a żadnego błędu ani nic w tym stylu nie pokazuje.... co może być nie tak ...zmieniałem heble na 320 /288 ale wszystko chodziło dobrze... aż do ostatniego piątku;/ czy na abs mogło mieć wpływ to ze rozłączyłem akumulator gdy w czwartek rezalismy Bose? pomocy:facepalm: nie mam pojęcia co moglo się zj***c
  2. fotka na GS to tak przy okazji zakupów.... ---------- Post dopisany at 14:19 ---------- Poprzedni post napisany at 14:17 ---------- wiem ze grosz.. pewnie skonczy sie na serwisie.... albo otwornica:ad:
  3. to są te co mam w poście na początku po pierwszym rezaniu...takie z rantem.... felgi są proste ...a na oponach spokojnie jeden sezon da sie przelatac jak cos to zimowki tez mam do obchniecia... bo mam juz inne 17:decayed:
  4. to sie poprawie bo napisałem wczesniej ze to laminat....ale to plastik....... mtm,caractere nie znam:/ a votex mi sie wogóle nie podoba:facepalm: z laminatu mam spojler na klape który juz zaczyna mnie draznic... bo sie rozwarstwia :/ trzeba poszukac cos lepszego ---------- Post dopisany 22-07-2013 at 23:39 ---------- Poprzedni post napisany 13-06-2013 at 22:20 ---------- jest ktoś chetny i kumaty z okolic radomia ewentualnie w promieniu 100km kto mi ogarnie tempomat? znaczy sie podlączy i zaadaptuje w vagu? mam wszystkie graty oprócz osłony kierowniczej ale to chyba nie problem zeby dziure wyciąć?
  5. to teraz tylne lampy przyciemnij i przednie czarne srodki i bedzie fiu fiu:thumbup1:
  6. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    tak pytam bo bede 3 tygodnie w Pl...nareszcie urlop wiec 2 sierpnia by mi pasował bo raczej w przyszłym tygodniu to nie dam rady sie pokazac..
  7. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    nie zastanawiaj sie tylko bierz łosiemnastki... ja mam u siebie 1BE i 18' i nie narzekam.... Pany był ktoś w piatek pod Łobi:decayed:? Ja byłbym chetny żeby sie "spocic" w Waszym towarzystwie w pierwszy piąteczek sierpnia? Co wy na to?
  8. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    te otatnie oz to tak pod golfa gti podchodzą ...mogły by byc:thumbup1:.. A czemu 17' a nie 18'?
  9. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jest koles na warszawskiej ... nie wiem dokładnie jaki nr ale tam obok jest jakis mały servis chyba opla.... AT elektronics Radom • AT elektronics Arkadiusz Dalbiak w Radomiu mi naprawiał radio i do tej pory wszystko gra...
  10. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Dzień dobry Państwu...
  11. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    OMG OMG OMG temu kolesiowi przydała by sie lekcj "gustu i stylizacji"...... widziałem rózne dziwy ale za to powiniwn dostać podwójne dożywocie.....
  12. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja mam z zeszłego sezonu 18 tylko 225/40 wiec moge Ci uzyczyc...do Pionek byś musiał podjechac....
  13. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    to vento ma airride...
  14. widze ze po bandzie idziesz kolego:thumbup1: bede w Pl w lipcu to musimy sie zgadac...
  15. Bielun22 odpowiedział(a) na Szymanek31 temat w Audi A4 B6
    a świeci tez kozacko...
  16. te juz lepsze....
  17. ciekawe jak wszystkie zarówki świecą.... troche za czarne:eusathink:
  18. Bielun22 odpowiedział(a) na Szymanek31 temat w Audi A4 B6
  19. Bielun22 odpowiedział(a) na Szymanek31 temat w Audi A4 B6
    a w świeceniu to niebo a ziemia... wcześniej świeczka wiecej światła dawała niz moje lampy:/... mozna powiedziec ze jezdziłem po omacku:facepalm:....
  20. Bielun22 odpowiedział(a) na Szymanek31 temat w Audi A4 B6
    tu masz fotki jak to wyglada u mnie: koszt 350zł ...jak chcesz porównanie to masz w moim wątku....
  21. te ledy wszystkie wyglądają do du...pupy dopóki ich nie przyciemnisz...wtedy nabierają wyglądu:wink:
  22. Bielun22 odpowiedział(a) na Szymanek31 temat w Audi A4 B6
    mi Qwerty tez lampy przerobił na bihalogen (wygląda jak bixenon ale świeci na zarówce h7- hid 6000k) ......i jest fpyte...
  23. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    fajna:slina:... chciałbym umiec na takim czyms jezdzic...
  24. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja też wszystkie mam normalne, jedynie postojowe z przodu, philips pod xenon, biało niebieskie też nie wiem co w tych ledach jest.... ale juz wymieniłem chyba wszysto na coldwhite:grin:
  25. Tzn? Lotka ori s4 mówiłeś cos ze zawieche bedziesz robił bo juz Ci siada?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.