Treść opublikowana przez Bielun22
-
[B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D
znaczki juz miałem jak kupiłem samochod:facepalm: to mam je teraz wydrapac? omg inni mają votexa,mtm itd a ja mam fk performance ale co ja sie bede produkował jak pewnie nie wiesz o co lotto.... ---------- Post dopisany 28-07-2013 at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany 23-07-2013 at 18:30 ---------- Panowie mam problem z ABS w aucie...a mianowicie abs- u nie ma ,nie działa, a żadnego błędu ani nic w tym stylu nie pokazuje.... co może być nie tak ...zmieniałem heble na 320 /288 ale wszystko chodziło dobrze... aż do ostatniego piątku;/ czy na abs mogło mieć wpływ to ze rozłączyłem akumulator gdy w czwartek rezalismy Bose? pomocy:facepalm: nie mam pojęcia co moglo się zj***c
-
[B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D
fotka na GS to tak przy okazji zakupów.... ---------- Post dopisany at 14:19 ---------- Poprzedni post napisany at 14:17 ---------- wiem ze grosz.. pewnie skonczy sie na serwisie.... albo otwornica:ad:
-
[B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D
to są te co mam w poście na początku po pierwszym rezaniu...takie z rantem.... felgi są proste ...a na oponach spokojnie jeden sezon da sie przelatac jak cos to zimowki tez mam do obchniecia... bo mam juz inne 17:decayed:
-
[B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D
to sie poprawie bo napisałem wczesniej ze to laminat....ale to plastik....... mtm,caractere nie znam:/ a votex mi sie wogóle nie podoba:facepalm: z laminatu mam spojler na klape który juz zaczyna mnie draznic... bo sie rozwarstwia :/ trzeba poszukac cos lepszego ---------- Post dopisany 22-07-2013 at 23:39 ---------- Poprzedni post napisany 13-06-2013 at 22:20 ---------- jest ktoś chetny i kumaty z okolic radomia ewentualnie w promieniu 100km kto mi ogarnie tempomat? znaczy sie podlączy i zaadaptuje w vagu? mam wszystkie graty oprócz osłony kierowniczej ale to chyba nie problem zeby dziure wyciąć?
-
[ASN B6] Oto moja mala bestia/Sline/S4/GWINT/BN PIPES
to teraz tylne lampy przyciemnij i przednie czarne srodki i bedzie fiu fiu:thumbup1:
-
SPOTY RADOMSKIE
tak pytam bo bede 3 tygodnie w Pl...nareszcie urlop wiec 2 sierpnia by mi pasował bo raczej w przyszłym tygodniu to nie dam rady sie pokazac..
-
SPOTY RADOMSKIE
nie zastanawiaj sie tylko bierz łosiemnastki... ja mam u siebie 1BE i 18' i nie narzekam.... Pany był ktoś w piatek pod Łobi:decayed:? Ja byłbym chetny żeby sie "spocic" w Waszym towarzystwie w pierwszy piąteczek sierpnia? Co wy na to?
-
SPOTY RADOMSKIE
te otatnie oz to tak pod golfa gti podchodzą ...mogły by byc:thumbup1:.. A czemu 17' a nie 18'?
-
SPOTY RADOMSKIE
jest koles na warszawskiej ... nie wiem dokładnie jaki nr ale tam obok jest jakis mały servis chyba opla.... AT elektronics Radom • AT elektronics Arkadiusz Dalbiak w Radomiu mi naprawiał radio i do tej pory wszystko gra...
-
SPOTY RADOMSKIE
Dzień dobry Państwu...
-
SPOTY RADOMSKIE
OMG OMG OMG temu kolesiowi przydała by sie lekcj "gustu i stylizacji"...... widziałem rózne dziwy ale za to powiniwn dostać podwójne dożywocie.....
-
SPOTY RADOMSKIE
ja mam z zeszłego sezonu 18 tylko 225/40 wiec moge Ci uzyczyc...do Pionek byś musiał podjechac....
-
SPOTY RADOMSKIE
to vento ma airride...
-
[AVJ]1.8 T Q Projekt na 250PS+ ModyfikacjeTabasko
widze ze po bandzie idziesz kolego:thumbup1: bede w Pl w lipcu to musimy sie zgadac...
-
HID xenon do mijania
a świeci tez kozacko...
-
Led na tył do czarnej B6-jakie?
te juz lepsze....
-
Led na tył do czarnej B6-jakie?
ciekawe jak wszystkie zarówki świecą.... troche za czarne:eusathink:
-
HID xenon do mijania
- HID xenon do mijania
a w świeceniu to niebo a ziemia... wcześniej świeczka wiecej światła dawała niz moje lampy:/... mozna powiedziec ze jezdziłem po omacku:facepalm:....- HID xenon do mijania
tu masz fotki jak to wyglada u mnie: koszt 350zł ...jak chcesz porównanie to masz w moim wątku....- Led na tył do czarnej B6-jakie?
te ledy wszystkie wyglądają do du...pupy dopóki ich nie przyciemnisz...wtedy nabierają wyglądu:wink:- HID xenon do mijania
mi Qwerty tez lampy przerobił na bihalogen (wygląda jak bixenon ale świeci na zarówce h7- hid 6000k) ......i jest fpyte...- SPOTY RADOMSKIE
fajna:slina:... chciałbym umiec na takim czyms jezdzic...- SPOTY RADOMSKIE
ja też wszystkie mam normalne, jedynie postojowe z przodu, philips pod xenon, biało niebieskie też nie wiem co w tych ledach jest.... ale juz wymieniłem chyba wszysto na coldwhite:grin:- [b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
Tzn? Lotka ori s4 mówiłeś cos ze zawieche bedziesz robił bo juz Ci siada? - HID xenon do mijania