Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bielun22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bielun22

  1. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    hehehehhe... przynajmniej ci nie zabrakło:polew:...u kalinowskiego jednej babie z pionek zapomnieli korka od miski dokrecic i kobita silnik zatarła na drugi dzien:D ja tez miałem z nim przejscia...chciałem kiedys zimowe 16 nówki sztuki nie smigane zamienic na 14 uzywane bo takie były mi potrzebne u niego to kur... pajac kazał mi jeszcze po 70 zł za sztuke dopłacic... mnie wtedy zagotował... szkoda war na niego obijac!!!
  2. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    kalinowski to jest nawiekszy buraczany chlopek w pionkach...jego stary jak miał interes to az miło było tam pojechac a teraz synek ma władze i mysli ze jest pępkiem swiata..... ja klime robie u Jaroszka i jest wszystko git u kalinowskiego jak kolega zmieniał opony na letnie to mu tak felgi porysowali ze wygladały jak by je ktos gwozdziem specjalnie przejechał.... tez nie polecam!!!
  3. Przepraszam ale musze to powiedzieć : JEBAĆ,KARAĆ ,NIE WYRÓŻNIAĆ włascicieli tych ... ? no właśnie to nawet autem nazwać nie mozna:/
  4. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a jak...juz przy rowerze łańcuch nasmarowałem:grin:...
  5. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/zawiasy-klapy-automatycznie-podnoszonej-b6-b7-sedan-dostepne-256830/ pisz do właściciela tego wątku!!
  6. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    obrazać sie? buahhahah:polew: nie mam za co.... ja troche spartoliłem ze nie kupiłem zderzaka ze spryskami ale mówi sie trudno...muszą być hidy jak chcesz to kupuj xenon ale wtedy- spryski-samopoziom-zderzak-i duzo modzenia no i oczywiście duzo zł ja na twoim miejscu od razu brał bym bixy:wink:
  7. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    u nas w mieście policja zatrzymała mojego kumpla za hidy, zabrali mu dowód jak u Ciebie w miescie? to znaczy w pionkach- to przecież murowana wieś jest:decayed:..swoją drogą to Ci policjanci pionkowscy to sie rozbestwili ostatnio:facepalm: ja na taką przypadłosc mam normalne h7 w boczu drzwi zmieniam, mówie nie miło było i jade dalej....jak narazie nikt mi uwagi nie zwrocił i oby tak zostało... moj brat mial w astrze II to mu na trasie powiedzieli przez cb zeby te biedronkowe bixy zdjął.. nie pozostało mu nic innego jak zjechac na stacje i zmienic:grin: druga sprawa jak masz rozjebane odblysniki to pewnie ze hid bedzie raził po oczach jak latarnia morska.. ja chyba miałem nie najgorzej bo nikt mi nie migał z przeciwka i nikt mnie z tego powodu nie zatrzymał (jeszcze) najgorzej jak trafisz na zatwardziałego służbiste:wallbash: teraz po przeróbce to wogole powinno być malina.... ps. jak by ktos widział w dobrej cenie moduł pod tempomat,kolor fis 2001/2002 tdi to z miłą checią przytule ps. ROBERTO kiedy odbiór? bo mam dla Ciebie nastepną robote:wink:
  8. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mi Qwerty przerobił lampy na bihalogen... jeszcze ich nie widziałem ale kudłaty powiedział ze fajnie wygladaja tylko ze przy normalnych h7 swiecą strasznie smutno na zołto wiec znowu mam hidy:D
  9. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    na polnej w radomiu mozesz zapytac jest tam koles co dłubie przy lampach ale nie wiem jak robi i czy ma do tego łeb..ale zapytac nie zaszkodzi "car-glass" dzięki, wiem gdzie to podjadę i zapytam. Dowiedziałem się też wczoraj że jakiś mechanior w Pionkach na Zwoleńskiej się takimi rzeczami zajmuje. nie znam typa ale jak sie dowiesz to sie pochwal ..bedzie na przyszłosc:wink:
  10. naprawde bardzo ładny dupowóz:thumbup1:...kurde moze i ja przyciemnie przod:eusathink: powodzenia w dłubaniu:wink:
  11. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    na polnej w radomiu mozesz zapytac jest tam koles co dłubie przy lampach ale nie wiem jak robi i czy ma do tego łeb..ale zapytac nie zaszkodzi "car-glass"
  12. Ma ktos moze te szablony w wersji elektronicznej... bo oddałem kompa do naprawy i mi wszysto pokasowali-format...(żal i lamęt był wielki:facepalm:).. pomoze ktoś?
  13. ja mam 3m carbon... i masz racje z tym naciaganiem jak za mocno naciagniesz to odłazi długą listwe mam do poprawki, dobrze ze to nie duzo roboty:wink:
  14. malina:thumbup1:
  15. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
  16. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Do Kudłatego grzałem ale dzień sie nie zgadza:decayed:
  17. Sprostowanie.... z DRL mogą świecić inne światła np.pozycyjne jesli auto było zarejestrowane pierwszy raz przed 31grudnia 2009.... a z homologacją to sie zgodze bo "pieski" strasznie szybko sie nauczyli to sprawdzac( rzucają sie na kolana przed autem i patrzą) .... ale juz nie potrafią lub zapominają jak one powinny sie wlączać, czy samoczynnie po przekreceniu kluczyka czy nie:wink:
  18. opłacało sie szukać ...ale mi gula chapie:slina:... piękna jest:slina:...jezyk na podłodze:slina:
  19. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    A no Wiosna...szkoda ze w PL:/
  20. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja też płaciłem teraz cos koło 460 zł za swój w axa...( tak mi sie zdaje bo juz nie pamietam)
  21. tylko jak uzyłeś kleju do szyb to to teraz przytasmuj na jakies 12 h...zeby czasem gdzies nie wstało:wink:
  22. też sie zastanawiam na pomalowaniem w ten spossów (tylko nie wiem czy mat czy połysk)... zrób coś z lampami...pomaluj środki bedzie MEGA:kox:
  23. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mam przemalować, hehe to zależy ile juz sie tam nazbierało:decayed:... jutro ide wyjątkowo do roboty wiec akurat na przemalowanie by było:wink:
  24. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    u mnie juz buciki zmienione:D..... Kwinto za te alu co są na tej a3 to dałbym sie pokroić ale cena zabija:facepalm:
  25. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Kudlaty zobacz na to ZESTAW DO MALOWANIA ZACISKÓW CZERWONY DEALER MOTIP (3149269193) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. a my kur.. tyle szukaliśmy... ręce m i teraz opadły!!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.