Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bielun22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bielun22

  1. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    taki środek by mi wystarczył:slina:
  2. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    to sobie obejrzałem tylko dla Polski:/
  3. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mocne:polew:
  4. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jak chcesz ale większośc ludzi poleca Witka... ja też opony na lato i felgi.... i pare innych gratów:decayed: ja za swojego virusa dałem 1100zł to nie jest tajemnica.... jak z grupowego jedziesz to jest taniej 900-1000zł
  5. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    czas biegnie szybciej:decayed:............... jedz do R-Performance....Witek Ci wyskrobie wiecej mocy
  6. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Tabasko to planujesz wiecej mocy?
  7. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mozecie mi pomóc w znalezieniu informacji o wymianie zawieszenia w b6? bo nigdzie nie moge znaleźć jak to sie robi? dzieki jakieś linki?
  8. Na forum osoby które robiły swap wydechu mają ULTER RS90....czyli jakieś 95% osób ....mam i ja:decayed:
  9. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ja kompletnie zapomniałem, że dziś piątek, ale i tak bym nie mógł przyjechać. Ale w święta przyjadę. ja też bede ---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ---------- Śpiący kierowcy tirów TIR - YouTube
  10. o wtryskach nic mi Witek nie mówi... tylko jakiś dekiel rozrządu nie potrafił ustawic bo o 5 stopni miałem przestawiony...
  11. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Chlopacy które łopony Opony Bridgestone Potenza S001 225/40R18 88Y - Ceneo.pl czy Opony Toyo Proxes T1-R 225/40R18 92Y - Ceneo.pl ? łodpowiedzcie:grin:
  12. jeżdzi sie w porównaniu z tym co było prze...za***iście:D ---------- Post dopisany at 00:39 ---------- Poprzedni post napisany at 00:37 ---------- nie wiem czy mam nowe ..jak dla mnie troche za wysoko bierze.. i czasem jebne bobola i gasze:/... to jest normalne ze wysoko bierze?... innych niepokojących wskazan nie odczówam:D
  13. yokohamy podobno szybko sie konczą... tyle przeczytałem o nich w opiniach.... ja zastanawiam sie nad bg potenza s001 lub toyo t1r? ---------- Post dopisany at 00:31 ---------- Poprzedni post napisany at 00:25 ---------- Które opony mam wybrać? Opony Toyo Proxes T1-R 225/40R18 92Y - Ceneo.pl lub Opony Bridgestone Potenza S001 225/40R18 88Y - Ceneo.pl..... mozecie sie wypowiedziec w kilku słowach?
  14. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    weZcie sie z tym spotem wstrzymajcie troche.....bo chciałem sie pokazac w koncu:D...a dopiero na swieta bede:/ to 29 spot by mi pasowal:D
  15. Co za głupoty piszesz ja śmigam od kwitnia do listopada na 235/35/19 po poznańskich torowiskach przy zawieszeniu -35mm.Po prostu trzeba się przyzwyczaić kolego jak jesteś hardcorem to zakładaj te 20" gleba i będzie kox.Tutaj masz wzór do naśladowania naszego klubowicza http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-75/b7-brb-se-audi-bula-pakiet-sline-usa-air-ride-20-a-248176/ nie głupoty tylko mówie jak było a przy 20" to juz wogóle sobie tego nie wyobrazam... owszem do lansu bedzie zajebiści ale nic po za tym... komfort na 20" w polsce to chyba jedno drugie wyklucza... a Ty kolego moze komfort mylisz z lansem?
  16. 235/30/20 to za duzo nawet jak nie mieszkasz w Pl. za***iście wyglądają to jest chyba jedyny plus tego zestawu. ale do jazdy na codzień za duze. chyba ze auto wyprowadzasz raz na tydzień do kościoła? kolega miał założone 235/35/19 no i długo nie pojeździł na nich bo po 2 miesiacach je sprzedał ( samochodem sie jeździło jak wozem drabiniastym bez opon :/) zastanów sie dobrze nad tym! ( a jeśli kupisz to zawsze istnieje mozliwośc sprzedazy komuś innemu ) pozdrawiam
  17. Czyżbyś miał już coś dla mnie:naughty:
  18. narazie mam małe ale na dniach sie to zmieni:d 320/288 .....ooołłłłłłłł jeeeeeeeee:D
  19. ooooołłłłłłłłł jeeeeeeeeeeeee bedą złote.....
  20. teraz duzo ludzi maluje na sreberko... ja spróbuje ze złotkiem:wink:
  21. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    z tymymi rejestracjami to kombinują bo juz im sie pomysły i mozliwości kończą bo alfabet krotki:grin: i cyferek tylko dziesięć. wiec jeden nr do jednego samochodu "dozywocie":D
  22. to auto by nie raziło tak w oczy gdyby tam był jeden kolor.... a kolega kamil połączył 2 oczojebliwe kolory i dlatego tak wyszło jak wyszło...ale za odwage nalezy Ci sie ..
  23. Ja na szczeście zmiane czarnych na chrom mam za sobą...łatwo nie było ale efekt koncowy git:wink:... z rezania zostały mi czarne obwodki i trójkąty(komplet) jak by ktoś chciał
  24. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    tomaszu wyprowadzasz się od żony?? Czy po prostu miejscówkę na piwo z kolegami ogarniasz?? żulernia?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.