Treść opublikowana przez Bielun22
-
B6 DIVISION
taki środek by mi wystarczył:slina:
-
SPOTY RADOMSKIE
to sobie obejrzałem tylko dla Polski:/
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
jak chcesz ale większośc ludzi poleca Witka... ja też opony na lato i felgi.... i pare innych gratów:decayed: ja za swojego virusa dałem 1100zł to nie jest tajemnica.... jak z grupowego jedziesz to jest taniej 900-1000zł
-
SPOTY RADOMSKIE
czas biegnie szybciej:decayed:............... jedz do R-Performance....Witek Ci wyskrobie wiecej mocy
-
SPOTY RADOMSKIE
Tabasko to planujesz wiecej mocy?
-
B6 DIVISION
Mozecie mi pomóc w znalezieniu informacji o wymianie zawieszenia w b6? bo nigdzie nie moge znaleźć jak to sie robi? dzieki jakieś linki?
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Na forum osoby które robiły swap wydechu mają ULTER RS90....czyli jakieś 95% osób ....mam i ja:decayed:
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja kompletnie zapomniałem, że dziś piątek, ale i tak bym nie mógł przyjechać. Ale w święta przyjadę. ja też bede ---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ---------- Śpiący kierowcy tirów TIR - YouTube
-
AWX.............R-Performance............:D
o wtryskach nic mi Witek nie mówi... tylko jakiś dekiel rozrządu nie potrafił ustawic bo o 5 stopni miałem przestawiony...
-
SPOTY RADOMSKIE
Chlopacy które łopony Opony Bridgestone Potenza S001 225/40R18 88Y - Ceneo.pl czy Opony Toyo Proxes T1-R 225/40R18 92Y - Ceneo.pl ? łodpowiedzcie:grin:
-
AWX.............R-Performance............:D
jeżdzi sie w porównaniu z tym co było prze...za***iście:D ---------- Post dopisany at 00:39 ---------- Poprzedni post napisany at 00:37 ---------- nie wiem czy mam nowe ..jak dla mnie troche za wysoko bierze.. i czasem jebne bobola i gasze:/... to jest normalne ze wysoko bierze?... innych niepokojących wskazan nie odczówam:D
-
Polecane opony letnie
yokohamy podobno szybko sie konczą... tyle przeczytałem o nich w opiniach.... ja zastanawiam sie nad bg potenza s001 lub toyo t1r? ---------- Post dopisany at 00:31 ---------- Poprzedni post napisany at 00:25 ---------- Które opony mam wybrać? Opony Toyo Proxes T1-R 225/40R18 92Y - Ceneo.pl lub Opony Bridgestone Potenza S001 225/40R18 88Y - Ceneo.pl..... mozecie sie wypowiedziec w kilku słowach?
-
SPOTY RADOMSKIE
weZcie sie z tym spotem wstrzymajcie troche.....bo chciałem sie pokazac w koncu:D...a dopiero na swieta bede:/ to 29 spot by mi pasowal:D
-
AWX.............R-Performance............:D
- felgi 20''
Co za głupoty piszesz ja śmigam od kwitnia do listopada na 235/35/19 po poznańskich torowiskach przy zawieszeniu -35mm.Po prostu trzeba się przyzwyczaić kolego jak jesteś hardcorem to zakładaj te 20" gleba i będzie kox.Tutaj masz wzór do naśladowania naszego klubowicza http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-75/b7-brb-se-audi-bula-pakiet-sline-usa-air-ride-20-a-248176/ nie głupoty tylko mówie jak było a przy 20" to juz wogóle sobie tego nie wyobrazam... owszem do lansu bedzie zajebiści ale nic po za tym... komfort na 20" w polsce to chyba jedno drugie wyklucza... a Ty kolego moze komfort mylisz z lansem?- felgi 20''
235/30/20 to za duzo nawet jak nie mieszkasz w Pl. za***iście wyglądają to jest chyba jedyny plus tego zestawu. ale do jazdy na codzień za duze. chyba ze auto wyprowadzasz raz na tydzień do kościoła? kolega miał założone 235/35/19 no i długo nie pojeździł na nich bo po 2 miesiacach je sprzedał ( samochodem sie jeździło jak wozem drabiniastym bez opon :/) zastanów sie dobrze nad tym! ( a jeśli kupisz to zawsze istnieje mozliwośc sprzedazy komuś innemu ) pozdrawiam- Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Czyżbyś miał już coś dla mnie:naughty:- Jaki kolor zacisków?
narazie mam małe ale na dniach sie to zmieni:d 320/288 .....ooołłłłłłłł jeeeeeeeee:D- Jaki kolor zacisków?
ooooołłłłłłłłł jeeeeeeeeeeeee bedą złote.....- Jaki kolor zacisków?
teraz duzo ludzi maluje na sreberko... ja spróbuje ze złotkiem:wink:- SPOTY RADOMSKIE
z tymymi rejestracjami to kombinują bo juz im sie pomysły i mozliwości kończą bo alfabet krotki:grin: i cyferek tylko dziesięć. wiec jeden nr do jednego samochodu "dozywocie":D- [B5 AFN] Popticall RS4 sedan - CZIKITA Środek samochodu
to auto by nie raziło tak w oczy gdyby tam był jeden kolor.... a kolega kamil połączył 2 oczojebliwe kolory i dlatego tak wyszło jak wyszło...ale za odwage nalezy Ci sie ..- Montaż aluminiowych listw ozdobnych wokół szyb Avant
Ja na szczeście zmiane czarnych na chrom mam za sobą...łatwo nie było ale efekt koncowy git:wink:... z rezania zostały mi czarne obwodki i trójkąty(komplet) jak by ktoś chciał- SPOTY RADOMSKIE
tomaszu wyprowadzasz się od żony?? Czy po prostu miejscówkę na piwo z kolegami ogarniasz?? żulernia? - felgi 20''