Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bielun22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bielun22

  1. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mecz jak dla mnie kozak... tylko szkoda ze lewandowskiego nie wprowadził( śpiąca królwena).... graliśmy bez napastnikow!!!
  2. bardzo ladny dupowóz. jakies plany? szerokości!!!!
  3. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    i jeszcze pewnie lata... ładna choinka... świeta juz tuz tuz:D:doh:
  4. Bardzo ładny dupowóz... pogratulować, niech służy!!!
  5. Witam!!! Jest jakaś róznica miedzy zestawem BOSE do b6 a b7 sedan? Co powinno wchodzić w skład takiego zestawu?
  6. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    A Ty mogłeś tylko patrzec:D:D:D
  7. No wybacz ze nie sprawdziłem nazw poprzednich kilku tysiecy wątków......pfff
  8. tak jak mowiłem coś sie zmieniło wiec dodaje:D:D
  9. Fajna karoca.... ja dla mnie pasek na przedniej szybie bardzo słabo wygląda( w orginale nie miałeś tego paska?)i ten blowoff . ale to tylko moje zdanie:d miłego użytkowania!!!
  10. Bielun22 odpowiedział(a) na audifan1 temat w Audi A4/S4 B6
    Świeta prawda!!!! DAjcie mu wódki:grin:
  11. Bielun22 odpowiedział(a) na tata1989tom temat w Audi A4 B7
    Jak dla mnie to strasznie policyjnie to wygląda:facepalm: .... cos ala choinka na święta!
  12. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jakie to wg. Ciebie "najlepsze" kosmetyki? szare mydło i past bhp:polew:
  13. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    [quote Ale i tak uważam, że można zastosować lepsze kolory, a nie takie, jak to ktoś kiedyś nazwał - gastronomiczne, czyli łososiowe, brzoskwiniowe i inne sałatkowe. No chyba, że takie kolory są po prostu tańsze.. te kolory wybiera inspektor nadzoru budowlanego lub zarządca nieruchomosci.. .... im jasniejszy kolor tym taniszy bo mniej pigmentu który jest w hu... drogi.
  14. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Koledzy jak wy mało wiecie!!!! tu moge zabłysnąć i wam wyjasnic dlaczego tak a nie inaczej docieplają te bloki i kladą w taki dziwny sposób kolor juz mowie. ta farba jak to ktoś nazwał to nie tylko farba ale i drobne kamyki. i jak sie kladzie taki bajer na scianie to trzeba to robic szybko bo bo pod wpływem temperatury szybko wysycha!!! na małych scianach jest to prostsze ale na takich molochach uzywa sie takich chwytów jak rózne wzorki zeby był czas piwko walnąc i sobie odpocząc. ( łądniej wygląda jakis domek lub kółko niz jakis 4 metrowy blin na scianie bo komuś słonce zważyło ten kolor i nie zdąrzył tego zatrzeć) cos wiem na ten temat bo robiłem w tym fajansie 3lata. jak ktos sie bedzie budował to moge podrzucic mu dobrą ekipe:D mam nadzieje ze pomogłem rozwiać wszelkie zagwostki i wątpliwosci !! pozdro!!! koncze mój monolog!!!
  15. ja ma dokładki!! wyszło całkiem za***iście. w awatarze widac troche. bedze mial czas to fotosesje zrobie.
  16. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    z tego co sie orientuje oprócz tego ze potrafi 1l oleju na 1000km zechlać to silnik jest niezły!!! jesli juz paliwo to 1.8t
  17. Napewno bardziej bezpieczne niż ta powerbomba którą masz pod maską!!!!
  18. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    A na to wszystko jest jeden bardzo trafny cytat" W życiu są dwie pewne rzeczy: śmierć i podatki".....Benjamin Franklin
  19. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    to było40 lat temu!!!
  20. slicznotka!!!! niech dlugo jezdzi!!!
  21. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    buhahah
  22. kolega juz plan zrealizował:D:D fotki wkleje wkrótce!!
  23. fajna karoca!!! bezawaryjnosci!! pomaluj dokladki!!!
  24. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    poczekajcie na mnie do sierpnia:D:D z tym duzym spotem
  25. laki dwie sprawy?1. ile ci zajeło rozklejenie i pomalowanie lamp? 2. policja nie interesuje sie twoimi lampami???? bo wiesz ja mam ten sam problem bo niemam sprysków a chciałbym pomalowac lampy i zmienic zarówki. mozesz na priv. furacz kosa.. pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.