Treść opublikowana przez Bielun22
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
jestem cholernie przeziebiony, ale moze dam rade podskoczyc, pogode zamowiles ---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ---------- kudłaty bedziesz jutro ? z tego co wiem Roberto bedzie .... do zobaczyska jutro:wink:
-
Jakie opony?
Siemka.. kupiłem felgi 18' szerokość 8',et 35 i nie wiem jakiej szerokości opony bedą lepsze 225/40 czy 235/40 oczywiscie z rantem chroniącym felge ... czy 225/40 wystarczy zeby felga nie była za bardzo na wierzchu?
-
SPOTY RADOMSKIE
dobra dobra........ siedziałbyś na niej jak dziad na czereśni:grin:
-
SPOTY RADOMSKIE
z łóżkabym nie wygonił
-
[B6 AVJ] A4 B6 by niewek
dziwny nie znaczy gorszy:wink:
-
SPOTY RADOMSKIE
w audi nie wymieniałem jeszcze ale w vw polo tak:/
-
SPOTY RADOMSKIE
pewnie bede patrzył potem bede wyklinał
-
SPOTY RADOMSKIE
29 ja bede na sto %.... chyba ze bedzie jeszcze snieg to sprawa sie pokomplikuje bo już moich zimowych 16 nie załoze:facepalm: ( kudłaty reza mi 320/288:wink:) a na letnich to strach w oczach:shock3: w ostateczności wezme padake brata:decayed:
-
spadek napięcie w zaplniczce z 12v na 5v?
kolego jeżeli rezystancja ładowarki do navigacji i rezystancja gniazda zapalniczki jest taka sama i jesli podłaczyłes to równolegle to jest normalne ze prąd sie podzieli!!! tyle przypominam sobie ze szkoły.. chyba ze cos sie zmieniło od tamtej pory:tongue4:
-
[B6 AVJ] A4 B6 by niewek
fajna niebieska strzała:thumbup1: dokładki w kolor i bedzie malina .... to tak na początek:D szerokosci
-
jak sprawdzić felgi i opony ?
na wywazarce bedzie widac.. ja mialem ten sam problem... prostowanie felg było i teraz jest git.. koszt prostowania to jakies 200zł za 4szt..
-
Wyrezane A4 - strasznie dziwny mod
Tego kolesia cvo to zrobił powinni w dyby na 100lat zakuć i linczować codziennie !!!
-
B6 DIVISION
podpinam sie pod pytanko:hi:
-
Jakie preparaty do czyszczenia tapicerki ?
Środek o nazwie "NETRA" za***isty do czyszczenia tapicerek i silników samochodowych. ja uzywam go do czyszczenia siedzeń.... poradzi sobie z każdą plamą....do czyszczenia używać białej firanki ...ja kupiłem ten środek w ekonafcie... naprawde polecam
- B6 DIVISION
-
Montaż aluminiowych listw ozdobnych wokół szyb Avant
Ta długa listwa jest na nitach. W Avancie jest 13 nitów na stronę nie wiem jak w Sedanie. zeby się dostać do nitów trzeba zdjąć listwę maskującą, która jest na całej długości listwy. Dość łatwo się ją demontuje, najlepiej zacząć od strony słupka A chodzi ci o tą tak jakby wąską gumową listewkę ? Łatwo ją później wsadzić z powrotem ? Tak to ta wąska jakby gumowa listwa. Z wkładaniem jej już nie jest tak różowo, bo musisz odpowiednio trafić w wyżłobienia i mocno dociskać - ja pomagałem sobie gumowym młotkiem. Zapomniałem dodać, że inna jest maskownica w wersji na czarną listwę, inna dla chromowej. kolega turzol dobrze gada:thumbup1:.. młotek gumowy wskazany:wink: ( bez młota chu... nie robota:grin:) ---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:13 ---------- moze spróbuje wytłumaczyc na czym polega róznica na przykładzie moich obserwacji i porównań mojego chromu na aucie i chromu na aucie kolegi( on ma ori chrom) i mojej zdenontowanej szybki od czarnych obwódek ( zdjecie poglądowe)... czyli tak: - najprawdopodobniej nr 8E5 845 299 F i 8E5 845 300 F to jest szybka która ma tylko z dwóch stron uszczelkę gumową strona (1,2) tam gdzie jest strona (3) nie ma wogóle uszczelki ( goła krawędź szyby) w to miejsce potrzebna jest maskownic w kolorze czarnym diamentowym która w aso kosztuje jedyne 250 zł za strone ( cena powala na pysk), strona 2 pod chrom ma węższa tą gumową uszczelke niz ta od czarnej obwódki---> takie mam ja - a nr 8E5 845 299 AA i 8E5 845 300 AA te szybki trójkątne mają uszczelke gumowo ze wszystkich trzech stron (1,2,3) na stałe, tylko że strona (2) też ma węższą uszczelke----> takie ma kolega myśle ze troszeczke pomogłem a jeśli sie myle to mnie poprawcie
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
tu macie wszystko: Przepisy prawne w Polsce (wyciąg)[edytuj]Świateł dziennych można używać zamiast obowiązkowych świateł mijania w warunkach normalnej przejrzystości powietrza, od świtu do zmierzchu. Na kloszu lampy musi widnieć oznaczenie RL. Światła dzienne muszą być zainstalowane: Symetrycznie względem osi pojazdu Na równej wysokości Odległość od ziemi do dolnej krawędzi lampy minimalnie 25 cm, od ziemi do górnej krawędzi maksymalnie 150 cm Odległość między lampami mierzona od wewnętrznej krawędzi musi wynosić minimum 60 cm, chyba że szerokość pojazdu jest mniejsza niż 130 cm - wtedy odległość minimalna wynosi 40 cm Lampy nie mogą wystawać poza boczny obrys pojazdu Nie mogą być zamontowane dalej niż 40 cm od obrysu pojazdu Lampy włączają się automatycznie po ustawieniu urządzenia zapłonowego w pozycji umożliwiającej uruchomienie silnika W przypadku włączenia świateł mijania światła dzienne mają zostać samoczynnie wyłączone. Dodatkowo, w samochodach rejestrowanych po raz pierwszy po 31 grudnia 2009 roku, światła pozycyjne tylne, światła obrysowe przednie, boczne i tylne oraz oświetlenie tablicy rejestracyjnej nie mogą włączać się razem ze światłami dziennymi. W pojazdach rejestrowanych do 31 grudnia 2009 roku dopuszcza się zainstalowanie świateł do jazdy dziennej w taki sposób, że włącza się również oświetlenie pozycyjne oraz tablicy rejestracyjnej.
-
SPOTY RADOMSKIE
lepiej zadzwon (od razu mowie ze nie bedziesz miał łatwo sie dodzwonic...chyba że trafisz na otwartą linię )... bo po co robic 100 km na darmo...
-
SPOTY RADOMSKIE
ostatnio na okęciu tez mnie odszraniali:D
-
SPOTY RADOMSKIE
Emerytura...? w Polsce...? bUHAHAHHAAH jak to śmiesznie brzmi:facepalm: narazie to ja kapcie.... to musze do swojej kupić
-
SPOTY RADOMSKIE
dlatego ja zostane przy rezaniu:grin: a dzieci to Wy róbcie:polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomasz co łaska 200 .... spokojnie jeszcze mi pare planów zostało co do mojego autka wiec dzieci muszą poczekać ( jakies 5 lat:decayed:)
-
SPOTY RADOMSKIE
ja na szczeście tylko 9
-
SPOTY RADOMSKIE
to moimi też sie zajmiesz jak bedzie trzeba? oczywiście najpierw je zrobie:grin: