Treść opublikowana przez Bielun22
-
[B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D
---------- Post dopisany 30-08-2013 at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany 21-08-2013 at 19:33 ---------- Pare fotek z wakacji:
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
nie mam pojecia ale raczej nic tam sie nie działo...sprawdze
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
rezałem tempomat i mam mały problem a mianowicie: komputer widzi manetke widzi jak naciskasz + i - ale jak nacisne "set" nie trzyma predkosci... co jest?
-
B6 DIVISION
:grin: no tak od dzisiaj weekend czas wyszalec na całego no i żeby wspomnienia zostały najgorzej jak wspomnień sie nie pamieta:eusathink: a wszyscy wokół dziwnie sie z Ciebie smieją WTF?
-
SPOTY RADOMSKIE
13 wrzesnia bede w Pl....wyrażam chęć "spocenia" sie w Waszym towarzystwie:hi:
-
SPOTY RADOMSKIE
czeka na mnie, a wiesz jak jest,. soon to niech czeka ........ ja mam nadzieje ze soon!!!! No właśnie, czekam a Kudlaty nawet tel nie odbiera ogolnie to poki co mam tylko dokładkę przód z sline i nic więcej, przydało by się dokupic tez na tył ale niektórzy świrują z cenami na maxa:facepalm: a nowa kosztuje 800zł plus lakierowanie więc okolo tysiaka,ale wszystko powolutku aby sie nie przekręcić z kasą. Też jestem ciekaw co to za świr przewalił się na torach, jest kilku cymbałów w pionkach co nie potrafią myśleć a co za tym idze jeździć. bo Kudłaty jest zajety moją skorupą....
-
[ASN B6] Oto moja mala bestia/Sline/S4/GWINT/BN PIPES
no widze ze nabiera kształtu... pieknie!!!
-
SPOTY RADOMSKIE
czeka na mnie, a wiesz jak jest,. soon to niech czeka ........ ja mam nadzieje ze soon!!!!
-
B6 DIVISION
Albo Specyfic albo X-cess 5w40 Pany nie wiem jak ale zdugbiłem drugą osłone silnika + osłone skrzyni i nie wiem kiedy i gdzie. ---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ---------- http://img.wiocha.pl/images/2/8/28cac8d2651791a6318278be1198089a.jpg buahahhaha W Pionkach kierowca audi kręcił "bączki" i spadł... z peronu na tory! - 27 sierpnia 2013 a tu szczyt debilizmu:facepalm:
-
SPOTY RADOMSKIE
ciezko odróznic w tej pozycji:grin: buahahaha... kurde nawet nie wiesz jak bardzo chce wiedziec co to za kretyn.... chce mu pogratulowac osobiscie " finezji ":facepalm: ps. Tabasko co tam działasz ze swoją furką... s-line on board?
-
SPOTY RADOMSKIE
Tabasko chyba to nie twoja?
-
[B6 ALT] ::: S P R Z E D A M :::: Czarnuch by D4NTE, Sedan w pakiecie S4, Gwint, 18" 8,5J, Bixy
na Ziemie go !!!! Nice wóz:thumbup1:
-
B6 DIVISION
Panie kolego mam cos takiego
-
B6 DIVISION
ja juz byłem i wróciłem "płotko" byłem na wyspie Hvar i Pag:grin:
-
SPOTY RADOMSKIE
paru ludzi na wra lub wr jezdzi na ramkach klubowych ale niestety tylko to ich z Nami łaczy bo raczej oni sie tu nie udzielają
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
ja tez widziałem na jakimś chromie chyba?
-
Lampy reflektory daylight black
Prosze bardzo:hi: a jak masz wątpliwosci to w moim wątku jest róznica i fotki jak było i jak jest
-
lotka na klape sedan
to juz Ci moge powiedziec ze te lotki to kaszana... sam mam taką i juz mnie wkur... zjebnay laminat który dostaje pryszczy i wygląda to jak by były na nim kropeli wody.. wiec sobie daruj.....ja szukam ori i tobie tez radze...
-
Lampy reflektory daylight black
jak Ci przeszkadza klasyczny wygląd twojego wozu to oddaj swoje lampy do Qwertego on zrobi co bedzie trzeba... i nie za tyle kasy...
-
Nr obudowy
potrzebny mi jest numer dolnej części obudowy kolumny kierowniczej z dziurą pod tempomat do a4 b6????? zna ktoś ? ktoś pomoże?
-
b6 / b8
być moze taka była historia tego auta... z zewnatrz b6/b8 w srodku goła jak kolano:decayed:
-
b6 / b8
grubcio1980 w tym tygodniu stałem koło tego "czegos"... miałem zrobic fote i na forum dac ale widze ze mnie ubiegłes... mój brat chciał to kupic ale mu to wybiłem z głowy
-
SPOTY RADOMSKIE
Witam Szanownych Panów Ja dopiero wróciłe z urlopu. tylko ze pojechałem w drugą strone i wyhamowałem dopiero w chorwacji:wink:. 35-39 stopni to stanowczo za ciepło jak dla mnie. Zycze Wam miłego plażingu na kocingu:decayed: pozdro "Mała czarna" na wyjeździe:
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
witam mam mały problem z dzwiekiem w aucie. załozyłem bose i mam drazniące brzeczenie w gwizdkach drzwi tylnych a najlepsze jest to ze jak naciskam pedał hamulca brzeczenie ustaje... co moze być nie tak?
-
[B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D
cos moze w tym byc bo miałem jakis błąd swiateł stopu.... bład skasowałem... ---------- Post dopisany at 16:21 ---------- Poprzedni post napisany at 10:49 ---------- problem rozwiązany.... abs wrócił