Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bielun22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bielun22

  1. ---------- Post dopisany 30-08-2013 at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany 21-08-2013 at 19:33 ---------- Pare fotek z wakacji:
  2. nie mam pojecia ale raczej nic tam sie nie działo...sprawdze
  3. rezałem tempomat i mam mały problem a mianowicie: komputer widzi manetke widzi jak naciskasz + i - ale jak nacisne "set" nie trzyma predkosci... co jest?
  4. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :grin: no tak od dzisiaj weekend czas wyszalec na całego no i żeby wspomnienia zostały najgorzej jak wspomnień sie nie pamieta:eusathink: a wszyscy wokół dziwnie sie z Ciebie smieją WTF?
  5. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    13 wrzesnia bede w Pl....wyrażam chęć "spocenia" sie w Waszym towarzystwie:hi:
  6. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    czeka na mnie, a wiesz jak jest,. soon to niech czeka ........ ja mam nadzieje ze soon!!!! No właśnie, czekam a Kudlaty nawet tel nie odbiera ogolnie to poki co mam tylko dokładkę przód z sline i nic więcej, przydało by się dokupic tez na tył ale niektórzy świrują z cenami na maxa:facepalm: a nowa kosztuje 800zł plus lakierowanie więc okolo tysiaka,ale wszystko powolutku aby sie nie przekręcić z kasą. Też jestem ciekaw co to za świr przewalił się na torach, jest kilku cymbałów w pionkach co nie potrafią myśleć a co za tym idze jeździć. bo Kudłaty jest zajety moją skorupą....
  7. no widze ze nabiera kształtu... pieknie!!!
  8. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    czeka na mnie, a wiesz jak jest,. soon to niech czeka ........ ja mam nadzieje ze soon!!!!
  9. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Albo Specyfic albo X-cess 5w40 Pany nie wiem jak ale zdugbiłem drugą osłone silnika + osłone skrzyni i nie wiem kiedy i gdzie. ---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ---------- http://img.wiocha.pl/images/2/8/28cac8d2651791a6318278be1198089a.jpg buahahhaha W Pionkach kierowca audi kręcił "bączki" i spadł... z peronu na tory! - 27 sierpnia 2013 a tu szczyt debilizmu:facepalm:
  10. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ciezko odróznic w tej pozycji:grin: buahahaha... kurde nawet nie wiesz jak bardzo chce wiedziec co to za kretyn.... chce mu pogratulowac osobiscie " finezji ":facepalm: ps. Tabasko co tam działasz ze swoją furką... s-line on board?
  11. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Tabasko chyba to nie twoja?
  12. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panie kolego mam cos takiego
  13. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja juz byłem i wróciłem "płotko" byłem na wyspie Hvar i Pag:grin:
  14. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    paru ludzi na wra lub wr jezdzi na ramkach klubowych ale niestety tylko to ich z Nami łaczy bo raczej oni sie tu nie udzielają
  15. ja tez widziałem na jakimś chromie chyba?
  16. Prosze bardzo:hi: a jak masz wątpliwosci to w moim wątku jest róznica i fotki jak było i jak jest
  17. Bielun22 odpowiedział(a) na chomiczesq temat w Audi A4 B6
    to juz Ci moge powiedziec ze te lotki to kaszana... sam mam taką i juz mnie wkur... zjebnay laminat który dostaje pryszczy i wygląda to jak by były na nim kropeli wody.. wiec sobie daruj.....ja szukam ori i tobie tez radze...
  18. jak Ci przeszkadza klasyczny wygląd twojego wozu to oddaj swoje lampy do Qwertego on zrobi co bedzie trzeba... i nie za tyle kasy...
  19. Bielun22 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    potrzebny mi jest numer dolnej części obudowy kolumny kierowniczej z dziurą pod tempomat do a4 b6????? zna ktoś ? ktoś pomoże?
  20. Bielun22 odpowiedział(a) na grubcio1980 temat w Audi A4 B6
    być moze taka była historia tego auta... z zewnatrz b6/b8 w srodku goła jak kolano:decayed:
  21. Bielun22 odpowiedział(a) na grubcio1980 temat w Audi A4 B6
    grubcio1980 w tym tygodniu stałem koło tego "czegos"... miałem zrobic fote i na forum dac ale widze ze mnie ubiegłes... mój brat chciał to kupic ale mu to wybiłem z głowy
  22. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Witam Szanownych Panów Ja dopiero wróciłe z urlopu. tylko ze pojechałem w drugą strone i wyhamowałem dopiero w chorwacji:wink:. 35-39 stopni to stanowczo za ciepło jak dla mnie. Zycze Wam miłego plażingu na kocingu:decayed: pozdro "Mała czarna" na wyjeździe:
  23. witam mam mały problem z dzwiekiem w aucie. załozyłem bose i mam drazniące brzeczenie w gwizdkach drzwi tylnych a najlepsze jest to ze jak naciskam pedał hamulca brzeczenie ustaje... co moze być nie tak?
  24. cos moze w tym byc bo miałem jakis błąd swiateł stopu.... bład skasowałem... ---------- Post dopisany at 16:21 ---------- Poprzedni post napisany at 10:49 ---------- problem rozwiązany.... abs wrócił

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.