Treść opublikowana przez Bielun22
-
Jakie końcówki wydechu ? 1.8T
95% forumowiczów którzy grzebali przy swoich wydechach posiada Ulter 90mm... "mam i ja":decayed:
-
SPOTY RADOMSKIE
Były wyjątki... +1:grin: ---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ---------- na tygodniu za dwa tygodnie:grin: ...18 będę w Pl
-
SPOTY RADOMSKIE
http://a4-klub.pl/members/kudalty66-8322/ ten gość ogarnie ci furke jak należy wszystko się zgadza... robote Ci zrobi jak należy ..tylko zapisz się już teraz do grafiku:grin: a propos bylem niedawno i twoje felgi widziałem no i co MCM będzie co z tego? ---------- Post dopisany at 19:30 ---------- Poprzedni post napisany at 19:28 ---------- 18 lub 19 grudnia 2013 ?
-
SPOTY RADOMSKIE
http://a4-klub.pl/members/kudalty66-8322/ ten gość ogarnie ci furke jak należy wszystko się zgadza... robote Ci zrobi jak należy ..tylko zapisz się już teraz do grafiku:grin:
-
SPOTY RADOMSKIE
chińczyk koło kostnicy... to mi się źle kojarzy:grin: ---------- Post dopisany at 19:16 ---------- Poprzedni post napisany at 19:13 ---------- A ewentualnego spota jeśli miałby nie być w piątek to proponuje 18-19... chętnie się połamie:drinks: z Wami jakimś opłatkiem(%%%)
-
SPOTY RADOMSKIE
U nas, w przeciwieństwie do reszty kraju, nie kradną. A grubawy typ w dresie pewnie chciał być miły, a Ty już go za złodzieja bierzesz. buahhaahah tak, on tylko tak z "ciekawości" jak by mu się w nocy nudziło:facepalm:
-
SPOTY RADOMSKIE
prędzej elektryczne:grin:
-
SPOTY RADOMSKIE
on nie bierze płynu o go chłonie i wywala gdzies pod zbiornikiem...średnio litr na tydzień:/ do tego wachluje temperatura i jakas turbo dziura mi się zrobiła ale nie wiem czy jednorazowa czy będzie się powtarzała... trza zrobić i będzie rakieta znowu
-
SPOTY RADOMSKIE
Kur... uczciwemu człowiekowi to zawsze chu...w du.., wiatr w oczy i kanapka masłem do ziemi.... kupiłem 2 komplety opon:decayed:( lato,zima)...rozrząd miałem wymienić po nowym roku i myślałem ze to koniec wydatków na ten rok...a tu masz ci babo placek - na 99 % jebnęła uszczelka pod głowicą jak tu się nie załamać...jedyny plus jest tego taki ze za jednym razem ogarnę uszczelke i wcześniej wpadnie rozrząd...ehhh ciężko jest żyć lekko.....
-
[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
na te felgi byłem napalony jak szczerbaty na suchary... no ale cena mnie zabiła.... chomiq jest ...cholera zaśliniłem sobie dywan ale jeszcze się poslinie:slina:
-
[ASN B6] Oto moja mala bestia/Sline/S4/GWINT/BN PIPES
przednie lampy teraz przerób!!! i będzie rakieta- czarne środki
-
Moja a4
z zewnątrz ładna.. ale przydały by się lepsze foty, opis, plany??????
-
[B6 AVF] Sreberko Quattro 1.9TDI 130KM + Chip #SKRADZIONE#
OMG !!! współczuje:facepalm:
-
Audi A4 B6 1.9TDI matikte - Full S-Line Kit
Żaden ABT tylo FK PERFORMANCE jeśli już
-
Audi A4 B6 1.9TDI matikte - Full S-Line Kit
Fajna ... miło zobaczyc cos podobnego do mojego wozidła.... a te dokładki są made by "FK Performance".. mam ja:decayed: wywal chlapacze!!!
-
SPOTY RADOMSKIE
+1 w Pionkach jak oddajesz do naprawy auto z walniętym turbo lub wtryskami to wszystkie warsztaty wysyłaja do Janiszewa ... ja tez u nich robiłem wtryski w astrze II ale bez posredników... z czystym sumieniem mogę ich polecic... do dzis nic sie nie dzieje złego a byłem 3 lata temu
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
:polew:
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
NICE:thumbup1:
-
SPOTY RADOMSKIE
hehe, kwinto, u Siraka to kiedyś było dobrze, i niektórzy go nadal polecaja bo nie wiedzą że kiedys to nie teraz,. pracowałem na czarnej w Auto markt serwisie, i tez bym nie polecił, chociaz po 600 zł za element krzyczą,. mógłbym polecić siebie, ale nie obrabiam się niestety,. pozdrawiam ah ta Twoja skromność .... Ty tam działaj z moim paździerzem
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
i tu się nie zgodze bo zworke można zrobić... tylko nie wiem jak długo się na niej pojeździ .... mi tez tempomat nie działał przez ten czujnik i zrobiliśmy zworke ... tylko ze nie lubie takich wyjść z sytuacji i kupiłem czujnik 3 dni później... a na zworce nic złego się nie działo....
-
SPOTY RADOMSKIE
Bedzie ktos dzisiaj pod łobi?
-
SPOTY RADOMSKIE
za***isty filmik....az teraz zaluje ze nie byłem:/
-
[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
klubowe ramki to +5 do speeda
-
SPOTY RADOMSKIE
pytałem bo brat chce zmienic wóz...
-
SPOTY RADOMSKIE
i po ptokach... było niezle... nastepna fota bedzie tak ze nie bedzie wątpliwości na kogo głosowac:wink: