Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bielun22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bielun22

  1. 95% forumowiczów którzy grzebali przy swoich wydechach posiada Ulter 90mm... "mam i ja":decayed:
  2. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Były wyjątki... +1:grin: ---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ---------- na tygodniu za dwa tygodnie:grin: ...18 będę w Pl
  3. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    http://a4-klub.pl/members/kudalty66-8322/ ten gość ogarnie ci furke jak należy wszystko się zgadza... robote Ci zrobi jak należy ..tylko zapisz się już teraz do grafiku:grin: a propos bylem niedawno i twoje felgi widziałem no i co MCM będzie co z tego? ---------- Post dopisany at 19:30 ---------- Poprzedni post napisany at 19:28 ---------- 18 lub 19 grudnia 2013 ?
  4. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    http://a4-klub.pl/members/kudalty66-8322/ ten gość ogarnie ci furke jak należy wszystko się zgadza... robote Ci zrobi jak należy ..tylko zapisz się już teraz do grafiku:grin:
  5. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    chińczyk koło kostnicy... to mi się źle kojarzy:grin: ---------- Post dopisany at 19:16 ---------- Poprzedni post napisany at 19:13 ---------- A ewentualnego spota jeśli miałby nie być w piątek to proponuje 18-19... chętnie się połamie:drinks: z Wami jakimś opłatkiem(%%%)
  6. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    U nas, w przeciwieństwie do reszty kraju, nie kradną. A grubawy typ w dresie pewnie chciał być miły, a Ty już go za złodzieja bierzesz. buahhaahah tak, on tylko tak z "ciekawości" jak by mu się w nocy nudziło:facepalm:
  7. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    prędzej elektryczne:grin:
  8. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    on nie bierze płynu o go chłonie i wywala gdzies pod zbiornikiem...średnio litr na tydzień:/ do tego wachluje temperatura i jakas turbo dziura mi się zrobiła ale nie wiem czy jednorazowa czy będzie się powtarzała... trza zrobić i będzie rakieta znowu
  9. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Kur... uczciwemu człowiekowi to zawsze chu...w du.., wiatr w oczy i kanapka masłem do ziemi.... kupiłem 2 komplety opon:decayed:( lato,zima)...rozrząd miałem wymienić po nowym roku i myślałem ze to koniec wydatków na ten rok...a tu masz ci babo placek - na 99 % jebnęła uszczelka pod głowicą jak tu się nie załamać...jedyny plus jest tego taki ze za jednym razem ogarnę uszczelke i wcześniej wpadnie rozrząd...ehhh ciężko jest żyć lekko.....
  10. na te felgi byłem napalony jak szczerbaty na suchary... no ale cena mnie zabiła.... chomiq jest ...cholera zaśliniłem sobie dywan ale jeszcze się poslinie:slina:
  11. przednie lampy teraz przerób!!! i będzie rakieta- czarne środki
  12. Bielun22 odpowiedział(a) na rafalperka temat w Audi A4/S4 B6
    z zewnątrz ładna.. ale przydały by się lepsze foty, opis, plany??????
  13. Żaden ABT tylo FK PERFORMANCE jeśli już
  14. Fajna ... miło zobaczyc cos podobnego do mojego wozidła.... a te dokładki są made by "FK Performance".. mam ja:decayed: wywal chlapacze!!!
  15. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    +1 w Pionkach jak oddajesz do naprawy auto z walniętym turbo lub wtryskami to wszystkie warsztaty wysyłaja do Janiszewa ... ja tez u nich robiłem wtryski w astrze II ale bez posredników... z czystym sumieniem mogę ich polecic... do dzis nic sie nie dzieje złego a byłem 3 lata temu
  16. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    hehe, kwinto, u Siraka to kiedyś było dobrze, i niektórzy go nadal polecaja bo nie wiedzą że kiedys to nie teraz,. pracowałem na czarnej w Auto markt serwisie, i tez bym nie polecił, chociaz po 600 zł za element krzyczą,. mógłbym polecić siebie, ale nie obrabiam się niestety,. pozdrawiam ah ta Twoja skromność .... Ty tam działaj z moim paździerzem
  17. i tu się nie zgodze bo zworke można zrobić... tylko nie wiem jak długo się na niej pojeździ .... mi tez tempomat nie działał przez ten czujnik i zrobiliśmy zworke ... tylko ze nie lubie takich wyjść z sytuacji i kupiłem czujnik 3 dni później... a na zworce nic złego się nie działo....
  18. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Bedzie ktos dzisiaj pod łobi?
  19. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    za***isty filmik....az teraz zaluje ze nie byłem:/
  20. klubowe ramki to +5 do speeda
  21. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    pytałem bo brat chce zmienic wóz...
  22. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    i po ptokach... było niezle... nastepna fota bedzie tak ze nie bedzie wątpliwości na kogo głosowac:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.