Treść opublikowana przez Bielun22
-
SPOTY RADOMSKIE
buahahhahah ebłem:polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
no ba... tak miało być...wysłałeś?
-
SPOTY RADOMSKIE
pytaj nie wstydz się...
-
SPOTY RADOMSKIE
to ja tez nie będę gorszy http://zapodaj.net/b47f096347b14.jpg.html
-
B6 DIVISION
Ahoj Toliegi i Tolieżanki:hi:
-
SPOTY RADOMSKIE
trytytka puściła
-
SPOTY RADOMSKIE
trytytki powiadacie....Robercik to ty lepiej nic nie mów o taśmie klejącej:grin:... Top Secret:wink:
-
SPOTY RADOMSKIE
to się nazywa dbanie o samochód MCM... u mnie w aucie wszystko musi działać na tip top ... a jak cos mnie wkur.. lub odmawia posłuszeństwa jest wymieniane w ciągu 48h...a tak po za tym to lubie jak cos się dzieje .......swego czasu było jeszcze 3 do wyboru wiec czym się zawsze jechało
-
SPOTY RADOMSKIE
to na razie nie jest tak źle...kiedyś stala u niego ze 2 miechy
-
SPOTY RADOMSKIE
diesel kopci diesel jedzie moja mama wie jak się jeździ dieslem ---------- Post dopisany at 19:48 ---------- Poprzedni post napisany at 19:46 ---------- zgadnijcie kto u mnie w rodzinie ma najwięcej punktów karnych?
-
SPOTY RADOMSKIE
chciałeś powiedzieć "kierowca":polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
prawie jak u Moskala na drodze
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobranoc :hi:Roberto działasz już?
-
podświetlane klamki zewnetrzne
Pany jaki by to nie był led to i tak trzeba dac do niego rezystor....a tu już jest duuuuuuuuuuuuuuuuuuuze pole do popisu jeśli chodzi o ilości i jakość swiatła.. trzeba zrobić cos na zasadzie ori lampki ambient która świeci słabo dopiero jak zmienisz rezystor daje jakies światło Fajny mod!
-
ocieplanie nowego domu
frezowany :/ (jak on mnie wkur...-ał) styropian możesz kłaść i w upale to zależy jak wytrzymali są Ci którzy go kłądą ...jak klej wyschnie to przycierka ewentualnych nierownosci, kołkowanie i kładzenie kontowników ...potem kładzenie siatki ( w pokojowej temperaturze, siatka musi być dobrej jakości a nie jakas szmata- to łatwo sprawdzić ) na 2 razy zaciągnąć klejem (najlepiej z włóknem- termoorganika) i najważniejsze to zagruntować (nie rozcienczac gruntu!!!! zagruntowana chata może stać długo) potem kładzenie koloru (różne warianty: mineralny, silikatowy, akrylowy i mixy - osobiście polecam akrylowy:decayed:), ( w nie upalny, nie deszczowy, nie wietrzny dzień) i GOTOWE aha...niech Ci majstry dobrze okna okleją jak nie chcesz mieć na nich kleju lub kolory ( bo uebane w kleju lub kolorze lub porysowane od czyszczenia okna słabo wyglądają... a przecież nie chcemy się denerwować) ps. jak o czyms zapomniałem to dzwon to Ci powiem
-
SPOTY RADOMSKIE
jemu chodziło tylko o wczorajszy dzień
-
SPOTY RADOMSKIE
ja mam 1BE felga 18' i jest gitara.. nie narzekam po 2 latach dopiero teraz mi Kudłaty wymienił łączniki stabilizatorów ..innych ubytków ani niepokojących zgrzytów nie znalazłem a dla porównania mój kolega ma 1BV felge 16 i po dłuższej trasie czujesz ze zoładek i tyłek mają dosyć...
-
SPOTY RADOMSKIE
juz nie masz co wymyslac , srednio widze reklamy przyklejone do felg ale rozumiem ze na sile chcesz sie do czegos przyjebać. Nie jestem emerytem i nie lubie "zwykłych" aut no i niestety tu musze się z Moskalem zgodzić.... ktoś na forum ma w opisie: "seryjne auta są dla seryjnych ludzi" ....jestem za!!! no ale to nie zmienia faktu ze Moskalowe wozidło jest TYLKO jakieś
-
SPOTY RADOMSKIE
tak sobie wmawiaj:decayed:
-
SPOTY RADOMSKIE
z moim się dluzej niż 1h nie zejdzie
-
SPOTY RADOMSKIE
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee... a może tak byście się w kolejce ustawili.... za mną!!!!!!!!!
-
SPOTY RADOMSKIE
Panie Robercie tylko i wyłącznie Termoorganika w czarne kropki lub cały czarny... nie wiem jak jest teraz ale raczej się nic nie zmieniło 3 lata temu miał najmniejszą przenikalność i 95% odporny na odkształcenia i miał go tylko jeden skład budowlany w Radomiu ... to ze płyta jest krzywa to jest tylko i wyłącznie wina tego ja się je przechowuje i transportuje... z drugiej strony nie wierze ze przy grubości jaką chcesz zastosować 12-15cm płyta będzie bardzo krzywa ( z czego i jaką grubość masz postawione ściany?) ... bo i tak po przyklejeniu na sciane całośc trzeba przytrzeć bo miedzy płytami tworzą się "wargi" które trzeba zniwelować...jak być czegoś nie wiedział w tym temacie słuze pomocą ---------- Post dopisany at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany at 11:40 ---------- ps. mój parowóz już masz?
-
SPOTY RADOMSKIE
Moskal Dobranoc!!!
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomaszu skoro nie pamiętasz to znaczy ze nic nadzwyczajnego ja pamiętam ze niebieska była:decayed:
-
SPOTY RADOMSKIE
tylko czerwony i biały ....ale na święta kto wie:eusathink: