Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bielun22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bielun22

  1. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    buahahhahah ebłem:polew:
  2. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no ba... tak miało być...wysłałeś?
  3. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    pytaj nie wstydz się...
  4. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    to ja tez nie będę gorszy http://zapodaj.net/b47f096347b14.jpg.html
  5. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ahoj Toliegi i Tolieżanki:hi:
  6. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    trytytka puściła
  7. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    trytytki powiadacie....Robercik to ty lepiej nic nie mów o taśmie klejącej:grin:... Top Secret:wink:
  8. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    to się nazywa dbanie o samochód MCM... u mnie w aucie wszystko musi działać na tip top ... a jak cos mnie wkur.. lub odmawia posłuszeństwa jest wymieniane w ciągu 48h...a tak po za tym to lubie jak cos się dzieje .......swego czasu było jeszcze 3 do wyboru wiec czym się zawsze jechało
  9. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    to na razie nie jest tak źle...kiedyś stala u niego ze 2 miechy
  10. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    diesel kopci diesel jedzie moja mama wie jak się jeździ dieslem ---------- Post dopisany at 19:48 ---------- Poprzedni post napisany at 19:46 ---------- zgadnijcie kto u mnie w rodzinie ma najwięcej punktów karnych?
  11. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    chciałeś powiedzieć "kierowca":polew:
  12. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    prawie jak u Moskala na drodze
  13. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Dobranoc :hi:Roberto działasz już?
  14. Pany jaki by to nie był led to i tak trzeba dac do niego rezystor....a tu już jest duuuuuuuuuuuuuuuuuuuze pole do popisu jeśli chodzi o ilości i jakość swiatła.. trzeba zrobić cos na zasadzie ori lampki ambient która świeci słabo dopiero jak zmienisz rezystor daje jakies światło Fajny mod!
  15. frezowany :/ (jak on mnie wkur...-ał) styropian możesz kłaść i w upale to zależy jak wytrzymali są Ci którzy go kłądą ...jak klej wyschnie to przycierka ewentualnych nierownosci, kołkowanie i kładzenie kontowników ...potem kładzenie siatki ( w pokojowej temperaturze, siatka musi być dobrej jakości a nie jakas szmata- to łatwo sprawdzić ) na 2 razy zaciągnąć klejem (najlepiej z włóknem- termoorganika) i najważniejsze to zagruntować (nie rozcienczac gruntu!!!! zagruntowana chata może stać długo) potem kładzenie koloru (różne warianty: mineralny, silikatowy, akrylowy i mixy - osobiście polecam akrylowy:decayed:), ( w nie upalny, nie deszczowy, nie wietrzny dzień) i GOTOWE aha...niech Ci majstry dobrze okna okleją jak nie chcesz mieć na nich kleju lub kolory ( bo uebane w kleju lub kolorze lub porysowane od czyszczenia okna słabo wyglądają... a przecież nie chcemy się denerwować) ps. jak o czyms zapomniałem to dzwon to Ci powiem
  16. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jemu chodziło tylko o wczorajszy dzień
  17. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja mam 1BE felga 18' i jest gitara.. nie narzekam po 2 latach dopiero teraz mi Kudłaty wymienił łączniki stabilizatorów ..innych ubytków ani niepokojących zgrzytów nie znalazłem a dla porównania mój kolega ma 1BV felge 16 i po dłuższej trasie czujesz ze zoładek i tyłek mają dosyć...
  18. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    juz nie masz co wymyslac , srednio widze reklamy przyklejone do felg ale rozumiem ze na sile chcesz sie do czegos przyjebać. Nie jestem emerytem i nie lubie "zwykłych" aut no i niestety tu musze się z Moskalem zgodzić.... ktoś na forum ma w opisie: "seryjne auta są dla seryjnych ludzi" ....jestem za!!! no ale to nie zmienia faktu ze Moskalowe wozidło jest TYLKO jakieś
  19. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    tak sobie wmawiaj:decayed:
  20. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    z moim się dluzej niż 1h nie zejdzie
  21. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee... a może tak byście się w kolejce ustawili.... za mną!!!!!!!!!
  22. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Panie Robercie tylko i wyłącznie Termoorganika w czarne kropki lub cały czarny... nie wiem jak jest teraz ale raczej się nic nie zmieniło 3 lata temu miał najmniejszą przenikalność i 95% odporny na odkształcenia i miał go tylko jeden skład budowlany w Radomiu ... to ze płyta jest krzywa to jest tylko i wyłącznie wina tego ja się je przechowuje i transportuje... z drugiej strony nie wierze ze przy grubości jaką chcesz zastosować 12-15cm płyta będzie bardzo krzywa ( z czego i jaką grubość masz postawione ściany?) ... bo i tak po przyklejeniu na sciane całośc trzeba przytrzeć bo miedzy płytami tworzą się "wargi" które trzeba zniwelować...jak być czegoś nie wiedział w tym temacie słuze pomocą ---------- Post dopisany at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany at 11:40 ---------- ps. mój parowóz już masz?
  23. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Moskal Dobranoc!!!
  24. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Tomaszu skoro nie pamiętasz to znaczy ze nic nadzwyczajnego ja pamiętam ze niebieska była:decayed:
  25. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    tylko czerwony i biały ....ale na święta kto wie:eusathink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.