Treść opublikowana przez Bielun22
-
SPOTY RADOMSKIE
Bielun jesli przez całe życie widziałes tecze, ktora składa sie z dwóch kolorów (biały i czerwony) to albo musisz udać sie do okulisty albo do psychiatry :naughty: oj Moskalu tobie to trzeba tak wszystko czarno na białym:grin:? z j.polskiego "przenośnia":wink:
-
SPOTY RADOMSKIE
chcesz porównać b6 do b5 to zajrzyj do Bart-S bo tam tylko koniobijki brakuje... a tak jeśli chodzi o zmiane to mi tez się b7 (wogóle) nie podoba dopiero b8 ma swój urok:wink: ps. przemawia przez Ciebie sentyment do b5
-
SPOTY RADOMSKIE
no wiadomo ze z twoim recaro, wyflokowanym i podświetlany na różne kolory teczy kokpitem mój będzie wyglądał dziwnie ale ja mowie o wygladzie z wierzchu jako bryle b6niebo - b5ziemia:hi:
-
SPOTY RADOMSKIE
B5 jest kultowym autem od kilku ładnych lat , a B6 niestety bedzie do konca swego zywotu bedzie tylko i wyłącznie KRAWATEM Turbo sie w sumie nie konczy , powiedziałem to zebys mi d*py po prostu nie zawracał :grin: ale fakt faktem jest ze b5 wygląda jak z poprzedniej epoki i nie mowie tu o latach 90tych:grin: a miedzy b5 a b6 jest przepaść generacyjna i gdyby nie lift w b5 to przepaść byłaby jeszcze wieksza...takie moje zdanie:hi:
-
SPOTY RADOMSKIE
jemu to turbo się konczy i skończyć się nie może a znając zycie to jeszcze Tomku przezyje twoje i moje turbo
-
SPOTY RADOMSKIE
nie znasz sie:grin:
-
SPOTY RADOMSKIE
a co Ty gadasz http://imageshack.com/a/img36/5423/uv9c.jpg
-
[B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D
Żeby nie było ze nic sie nie dzieje.... strona 1 : tempomat, wycieraczki AERO, auto klapa ---------- Post dopisany 03-02-2014 at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany 18-09-2013 at 21:46 ---------- Pracowity Grudzień/ 2013....
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomasz a może takie 17'' http://imageshack.com/a/img801/4917/on4x.jpg ---------- Post dopisany at 18:55 ---------- Poprzedni post napisany at 18:51 ---------- ja mam s-line zawieche -20
-
SPOTY RADOMSKIE
bo to radomski paparazzi jest
-
SPOTY RADOMSKIE
Jest jeden gość ale ma do konca tygodnia terminy zajęte chciałeś powiedzieć do końca życia terminy zajete
-
SPOTY RADOMSKIE
Panie o 6 rano to ja śpie a nie samochody naprawiam... a po za tym jak ja bym zaczął samochody naprawiac to byś robote stracił ale nie jestem taki i nie bede Ci zabierał fachu....na szczęscie za konsultacje nie bierzesz kasy wiec dzwonie:decayed:
-
SPOTY RADOMSKIE
ciezko było odróznic w lusterku czy to dym z rury czy chmura sniegu:decayed: w Twoim przypadku dym z rury był czarny całe szczęscie ze nie biały:facepalm:
-
SPOTY RADOMSKIE
i zagadka rozwiazana ...następnym razem dam cos bardziej skomplikowanego:grin:
-
SPOTY RADOMSKIE
cofasz autem czy jezdzisz tylko do przodu ? no fakt jak wyjezdzam z garazu to tyłem i wczoraj jezdziłem tyłem... ---------- Post dopisany at 11:28 ---------- Poprzedni post napisany at 11:27 ---------- ciezko było odróznic w lusterku czy to dym z rury czy chmura sniegu:decayed:
-
SPOTY RADOMSKIE
NO i po problemie...wąż od intercoolera spadł - tylko! uff:yeah:... i znowu jest moc:dance: a tak apropo macie jakis domowy sposób na ten snieg co lezy na osłonie od silnika? jakim cudem go tam tyle:whistling:
-
SPOTY RADOMSKIE
Pany jest awaria..ZNOWU!! Dzisiaj rano wracałem z murowanej wsi zwanej Pionkami i jak mi nie jebnie cos w samochodzie...auto nie ma siły, szarpie, gaśnie, jak dodam gazu chodzi jak bez tłumika... no to mowie za***iście zacząć dzień od jakiegoś "miłego" akcentu. Macie jakieś pomysły co mogło sie zesrać?:facepalm:
-
SPOTY RADOMSKIE
zobaczyć chmure unoszącego sie śniegu we wstecznym lusterku... bezcenne:thumbup1:
-
SPOTY RADOMSKIE
mnie to zawsze ominie fajna impreza:facepalm:...
-
SPOTY RADOMSKIE
oglądałem :/ i zauwazyłem jedną prawidłowość....jak nie oglądam to Polacy wygrywają a jak ogladam to zawsze w dupe dostajemy....w kazdej dziedzinie sportu...jakies fatum... telewizor chyba wywale:whistling: Moskal jak żeś burżuj to kupuj nowe turbo:grin: ..ja biedny chop ze wsi to zregeneruje:polew:
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
No fajnie mieć garaż a jeszcze fajniej mieć co do niego wstawić
-
SPOTY RADOMSKIE
MCM poszukaj mi tam wiązki Bose 32pin
-
SPOTY RADOMSKIE
szkoda ze mojego nie widziałes... OMG:facepalm: drzwi nie mogłem otworzyć
-
SPOTY RADOMSKIE
jeden ewentualnie dwa konie