Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bielun22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bielun22

  1. Nice wóz fajnie ze Q masz... koło inne i do ziemi Pozdro
  2. A powitać sąsiada... Ładny avancik no i Q:wink:.... szerokości i bezawarii:hi:
  3. Witam ... potrzebuje namiar na jakiegoś ogarniętego gościa co wymieni napinacze i co tam będzie trzeba w a6c6 3.0 tdi Q....
  4. A audio pilota masz no wiec nie pisz ze wszystko Najblizej masz ze wszystkich do mnie a marudzisz jak dziecko jak to najbliżej? to gdzie Ty stacjonujesz?
  5. oki najpierw skoncz go bo na razie to na obrazkach go oglądam....w tym tygoniu:whistling:
  6. mam wszystko nawet blendy bose...oprócz wiązki:facepalm:
  7. mam wrazenie ze do 100 szybciej się zbiore... mogę się mylic:grin:
  8. no nie mow ze Twój paździerz tak się jeszcze odpycha? nieźle się to buja od 50 -150.... ale jednak jak jestem za tym żeby bujało się od zera:wink:
  9. to niech Stichy znajdzie dla mnie ORi wiązke... bo szukam już z pół roku:facepalm:
  10. Artur ten długi dekor trzyma się na 4 srubach: jedna jest pod boczkiem kokpitu, dwie masz pod maskownicą nad radiem, ostatnia siedzi za manteką pod zegarami...
  11. Lukasz daj sobie z tym spokuj.... ja kupiłem z tej trzeciej aukcji... laminat i po jakims czasie wyskoczyły bąbelki pod lakierem.... ale fart chciał i kupiłem za 200pln ori s-line i poszła zamianka:D... jak chcesz to ci sprzedam ten mój stary za 80+kw jest do odratowania ale nie obiecuje ze znowu nie spryszczy.... u mnie w wątku masz fotki jak wyglądał laminat a jak ori s-line
  12. masz fotke kilka postów wczesniej
  13. ja malowałem tym: Plasti Lak - CZARNY MAT GUMA DO FELG nie dip!! (4007586412) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  14. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    widziałem to piękny widok
  15. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    buahahhaahahah wyczuwam jakiś sarkazm
  16. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja wiem ze to starszy dziadek jest i ze w zwoleniu... nie widziałem go na oczy bo mi kolega głowice do niego zawoził i on podobno od lat to robi...
  17. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ale ten koles mi naprawiał a kto inny mi składał Roberciku:wink: my gadaliśmy o tym co to poskładał do kupy... czyt."do d*py" ---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ---------- nękaj mi jutro tego gości od budzika... (tak myślałem ze nie zadzwoni)
  18. chopie Recaro pasuje do wszystkiego... bo to Recaro i dlatego tyle PLN kosztuje
  19. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    w Zwoleniu jest jakiś koles co w tym robi od lat... mi w grudniu robił głowice i sprawdzał zawory... mogę Ci nr tel skołować
  20. ta oprawka czarna co są w niej diody jest rozbieralna i tam znajdziesz rezystor... musisz go zamienic na ten rezystor z aukcji na allegro... ale do kratek nawiewu musisz poszukać cos około 450 ohm
  21. a jeszcze mam takie pytanie czy może to być licznik od 2.5tdi? od 2.5 maja te same nr co od 1.9?
  22. łukasz z którego miesiąca masz ten J u siebie? może by pasował do mnie....
  23. 1) zmien rezystor na około 750ohm i będziesz miał ładniejsze swiatło ( u mnie w wątku masz foto) - ja tak zrobiłem i jest git bo tez marnie swieciło 2) kolor licznik tam jest

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.