Treść opublikowana przez Bielun22
-
SPOTY RADOMSKIE
To dawaj do irl
-
SPOTY RADOMSKIE
Ktora to juz reaktywacja bo sie pogubiłem?
-
SPOTY RADOMSKIE
Siemka Ludziska...kope lat
-
SPOTY RADOMSKIE
Siemka Wodzu...Ty nadal w Pionkach zyjesz?
-
Wspomaganie
i nie zalewaj układu byle gównem! albo ori plyn albo lhm plus
- SPOTY RADOMSKIE
-
Spoty Puławskie
napotkane dzisiaj pod kauflandem w Puławach. Pozdro Szajsung S7
-
SPOTY RADOMSKIE
a ja sobie ogarnąłem autko[emoji41] Szajsung S7
-
SPOTY RADOMSKIE
Chłopaki kolega szuka pracownika na szrot...kogoś kumatego i robotnego...praca w Radomiu...kontakt i szczegóły +48511449866 Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY RADOMSKIE
Bo to co sie obiecywało trzeba kiedys spełnić
-
SPOTY RADOMSKIE
Kto od Nas ma poniżoną czarną avanture b6... mijałem wczoraj kolo zalewu w siczkach... Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY RADOMSKIE
Ludziska gdzie mi fachowo i dokładnie przeglądną auto w WR? tak zeby wszedzie zajzeli i fachową oinie wydali..
-
[ B6 AVB ] AVB+/DRL/CLH/BIX B8/BNS 5.0/gwint HR/320-288/S6C6/wydech 2.5tdi
Cycu jestem z Ciebie dumny Jeden z trzech najbardziej przydatnych modów w a4
-
SPOTY RADOMSKIE
Dzięki wzajemnieJarek u ciebie są te lasery?http://pro-choice.pl/h7-night-breaker-laser-1szt-p-1417.html U mnie w długich jest philips extreme vision... ale one wszystkie o kant d*py rozbic jeśli chodzi o barwę. Jakość światła jest nie najgorsza.
-
SPOTY RADOMSKIE
pytaj Roberta "kudalty66"
-
SPOTY RADOMSKIE
słuchaj ludzi to do konca zycia bedziesz rowerem jezdził
-
SPOTY RADOMSKIE
Stara Gwardia śpi?
-
SPOTY RADOMSKIE
proponuje 16 grudnia( Piątek) bo tydzien pozniej to juz praktycznie prawie swieta...
-
SPOTY RADOMSKIE
na fb na fb to udostepniłem wczoraj :D mocne Pany robimy jakiego spota przed swietami.... tradycje trzeba podtrzymac!
-
SPOTY RADOMSKIE
Po 5 pazdziernika Roberto
-
[B6 AVF] Sedan LY7W by RicS3 / eibach pro kit / 18" RS6 / 166KM / BIX-y hybryda HELLA 3 i INTEMO
Gruba jest Wujek oj gruba Lampiszony jeden z lepszych i bardziej uzytecznych modów w b6
-
SPOTY RADOMSKIE
nie w radomiu ale Gosc moze przyjechac do Ciebie... naprawde polecam: https://www.facebook.com/Auto-Spa-Tabor-1465409220366021/?fref=ts
-
[B6 AWX] Oem +
Wlasnie Magic..... "czasem"[emoji6]
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
No Panie hebelki malina az zazdro bierze... i jak zwykle na wysoki połysk wszystko
-
[B6 AWX] Oem +
no to wiadomo jeszcze lampy środek na czarno do zrobienia, tylko u mnie jak zawsze z czasem porażka Też coraz częściej się zastanawiam nad czarnymi srodkami [emoji2] Ale trochę mnie odrzuca jak czytam ze tyle problemów jest z tym rozklejaniem i spowrotem...Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka Zielu samemu to sobie mozesz rekodzieło walnąc ... daj to komus kto ma choc odrobine zdolnosci manualnych