Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bielun22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bielun22

  1. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    To dawaj do irl
  2. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ktora to juz reaktywacja bo sie pogubiłem?
  3. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Siemka Ludziska...kope lat
  4. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Siemka Wodzu...Ty nadal w Pionkach zyjesz?
  5. Bielun22 odpowiedział(a) na M@riusz97 temat w Audi A4 B6/B7
    i nie zalewaj układu byle gównem! albo ori plyn albo lhm plus
  6. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Siemka
  7. Bielun22 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    napotkane dzisiaj pod kauflandem w Puławach. Pozdro Szajsung S7
  8. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a ja sobie ogarnąłem autko[emoji41] Szajsung S7
  9. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Chłopaki kolega szuka pracownika na szrot...kogoś kumatego i robotnego...praca w Radomiu...kontakt i szczegóły +48511449866 Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  10. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Bo to co sie obiecywało trzeba kiedys spełnić
  11. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Kto od Nas ma poniżoną czarną avanture b6... mijałem wczoraj kolo zalewu w siczkach... Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  12. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ludziska gdzie mi fachowo i dokładnie przeglądną auto w WR? tak zeby wszedzie zajzeli i fachową oinie wydali..
  13. Cycu jestem z Ciebie dumny Jeden z trzech najbardziej przydatnych modów w a4
  14. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Dzięki wzajemnieJarek u ciebie są te lasery?http://pro-choice.pl/h7-night-breaker-laser-1szt-p-1417.html U mnie w długich jest philips extreme vision... ale one wszystkie o kant d*py rozbic jeśli chodzi o barwę. Jakość światła jest nie najgorsza.
  15. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    pytaj Roberta "kudalty66"
  16. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    słuchaj ludzi to do konca zycia bedziesz rowerem jezdził
  17. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Stara Gwardia śpi?
  18. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    proponuje 16 grudnia( Piątek) bo tydzien pozniej to juz praktycznie prawie swieta...
  19. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    na fb na fb to udostepniłem wczoraj :D mocne Pany robimy jakiego spota przed swietami.... tradycje trzeba podtrzymac!
  20. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Po 5 pazdziernika Roberto
  21. Gruba jest Wujek oj gruba Lampiszony jeden z lepszych i bardziej uzytecznych modów w b6
  22. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    nie w radomiu ale Gosc moze przyjechac do Ciebie... naprawde polecam: https://www.facebook.com/Auto-Spa-Tabor-1465409220366021/?fref=ts
  23. Bielun22 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Wlasnie Magic..... "czasem"[emoji6]
  24. No Panie hebelki malina az zazdro bierze... i jak zwykle na wysoki połysk wszystko
  25. Bielun22 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    no to wiadomo jeszcze lampy środek na czarno do zrobienia, tylko u mnie jak zawsze z czasem porażka Też coraz częściej się zastanawiam nad czarnymi srodkami [emoji2] Ale trochę mnie odrzuca jak czytam ze tyle problemów jest z tym rozklejaniem i spowrotem...Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka Zielu samemu to sobie mozesz rekodzieło walnąc ... daj to komus kto ma choc odrobine zdolnosci manualnych

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.