Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bielun22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bielun22

  1. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a na 100% to wina pompek? Dali Ci rachunek lub fakture?
  2. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jest gdzieś na forum temat/wątek o wymianie/zmianie chłodnicy płynu wspomagania? Bom się oklikał i nic co by mnie interere nie znalazlem :/
  3. Gdyby nie ta cena....to pewnie bym sobie kupił ori a tak to musze sie cieszyc z podjebek[emoji19] [emoji12]
  4. mogę jutro spróbować swoim, bo będę w Oleśnicy, ale podejrzewam, że Twój sterownik po prostu nie jest przystosowany pod wyłącznik poduszek. moj tez nie ogarnia włacznika airbag - chyba.. ciekawi mnie czy moge go wymienic...zeby sie nie okazało ze mi poduchy wywali jakims niefartem
  5. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ...ale śmieszne A Ty pamietasz co ja chciałem
  6. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    moj kolega obszywał tam kierownice i gałke... cóz zalezy kto czego oczekuje ale jak dla mnie to skóraktórej uzywają pozostawia wiele do zyczenia. Wyślij do Reggi na forum bedziesz zadowolony.
  7. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    widzę że koleś ogarnia temat https://www.facebook.com/afourtune/?fref=ts Musi ogarniac bo to Domin jest Kupimierz 20, 26-225 Gowarczów tel 592482840Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka MCM jednak sie sprawdzili? Bo chyba namiar masz ode mnie dzwonie do niego ale nie odbiera. Chyba długi weekend trwa . Do niego jakiś dojazd z gruntówki jest?? nie wiem jak teraz ale wczesniej to słaby dojazd mieli... droga utwardzona ale duzo dziur było, ale do przejechania
  8. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Fajnie ze jest jakas mobilizacja... w maju moze akiego tez uda sie spocisza ukrecic.... Pozdro Ludu
  9. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    trzeba ci taką ? TAK ja mam jedną luzną zaslepke w chromie....
  10. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Siemka
  11. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Siema Wynalazki. Słyszałem ze ktoś tu sie chce S-pocić?
  12. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To jak nie wiesz jaki to kolor to powinienes zmienic go juz dawno[emoji23] Tak Że Tego
  13. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zdecyduj sie dolac czy wymienic bo to jest zasadnicza róznica.... do wymiany kup 2 litry w aso... jeden litr na płukanie drugi na zalanie.
  14. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    hahahaahahhaha
  15. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Kupiłes ten spray?[emoji23]
  16. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    To sam tego nie zrobisz? Tam raczej nic skomplikowanego nie ma. Ty masz b5 czy b6 ? Tak Że Tego
  17. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    na Struga Wujek .. tam bierze kudłacz lakiery a co ci sie z nim stało?
  18. Pany przeczytałem kilkanascie stron i nie znalazłem odp.... Czy Q z 3.0tdi podejdzie bez wielkiej rzezby do 1.9 tdi?
  19. Auto lipa Mody lipa Ogólnie ..ujnia ze nie mam takigo wozu
  20. Czy belka z hakiem wpinanym sedan b6 pasuje do avantury sline? Bo moj brat potrzebuje zamontowac haka a z racji tego ze ja go nie uzywam to bym mu go oddał a wstawił bym sobie zwykła belke
  21. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tomuś przeciez Ty wiesz ze ja "Wam" dobrze życze
  22. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to miałem na myśli mówiąc, sprawy techniczne. skrót myślowy nic już nie mówię bo mnie znienawidzicie Dziękuję dobranoc. Józek, naprawdę nie kumam po co takie teksty.. Wybacz ale jesteś bardzo mało kumaty w takim razie. Jozek miał pewnie na mysli ze ktoś na siłe próbuje wskrzesic atmosfere która była tu kiedyś ale obawiam sie ze : https://www.youtube.com/watch?v=llOM-z8xPFU
  23. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    bierz tylni do kompletu[emoji14] leży czeka kurzy się Wszystko w swoim czasie... ty ma rzeźb swoje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.