Treść opublikowana przez Bielun22
-
SPOTY RADOMSKIE
a na 100% to wina pompek? Dali Ci rachunek lub fakture?
-
B6 DIVISION
Jest gdzieś na forum temat/wątek o wymianie/zmianie chłodnicy płynu wspomagania? Bom się oklikał i nic co by mnie interere nie znalazlem :/
-
A4 B6 [AWX] by MichałA4, RNS-E, EIBACH SPORTLINE,RS4 19"9JET29, MULTI KIERA TT
Gdyby nie ta cena....to pewnie bym sobie kupił ori a tak to musze sie cieszyc z podjebek[emoji19] [emoji12]
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
mogę jutro spróbować swoim, bo będę w Oleśnicy, ale podejrzewam, że Twój sterownik po prostu nie jest przystosowany pod wyłącznik poduszek. moj tez nie ogarnia włacznika airbag - chyba.. ciekawi mnie czy moge go wymienic...zeby sie nie okazało ze mi poduchy wywali jakims niefartem
-
A4 B6 [AWX] by MichałA4, RNS-E, EIBACH SPORTLINE,RS4 19"9JET29, MULTI KIERA TT
Felgi[emoji15] [emoji106]
-
SPOTY RADOMSKIE
...ale śmieszne A Ty pamietasz co ja chciałem
-
SPOTY RADOMSKIE
moj kolega obszywał tam kierownice i gałke... cóz zalezy kto czego oczekuje ale jak dla mnie to skóraktórej uzywają pozostawia wiele do zyczenia. Wyślij do Reggi na forum bedziesz zadowolony.
-
SPOTY RADOMSKIE
widzę że koleś ogarnia temat https://www.facebook.com/afourtune/?fref=ts Musi ogarniac bo to Domin jest Kupimierz 20, 26-225 Gowarczów tel 592482840Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka MCM jednak sie sprawdzili? Bo chyba namiar masz ode mnie dzwonie do niego ale nie odbiera. Chyba długi weekend trwa . Do niego jakiś dojazd z gruntówki jest?? nie wiem jak teraz ale wczesniej to słaby dojazd mieli... droga utwardzona ale duzo dziur było, ale do przejechania
-
SPOTY RADOMSKIE
Fajnie ze jest jakas mobilizacja... w maju moze akiego tez uda sie spocisza ukrecic.... Pozdro Ludu
-
B6 DIVISION
trzeba ci taką ? TAK ja mam jedną luzną zaslepke w chromie....
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Siema Wynalazki. Słyszałem ze ktoś tu sie chce S-pocić?
-
B6 DIVISION
To jak nie wiesz jaki to kolor to powinienes zmienic go juz dawno[emoji23] Tak Że Tego
-
B6 DIVISION
zdecyduj sie dolac czy wymienic bo to jest zasadnicza róznica.... do wymiany kup 2 litry w aso... jeden litr na płukanie drugi na zalanie.
-
SPOTY RADOMSKIE
hahahaahahhaha
-
SPOTY RADOMSKIE
Kupiłes ten spray?[emoji23]
-
SPOTY RADOMSKIE
To sam tego nie zrobisz? Tam raczej nic skomplikowanego nie ma. Ty masz b5 czy b6 ? Tak Że Tego
-
SPOTY RADOMSKIE
na Struga Wujek .. tam bierze kudłacz lakiery a co ci sie z nim stało?
-
Włącznik świateł, rozbiórka, naprawa podświetlenia
Marcin nie ma za co
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Pany przeczytałem kilkanascie stron i nie znalazłem odp.... Czy Q z 3.0tdi podejdzie bez wielkiej rzezby do 1.9 tdi?
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Auto lipa Mody lipa Ogólnie ..ujnia ze nie mam takigo wozu
-
Montaż, podłączenie elektryki haka i kodowania w Audi A4 B6/B7
Czy belka z hakiem wpinanym sedan b6 pasuje do avantury sline? Bo moj brat potrzebuje zamontowac haka a z racji tego ze ja go nie uzywam to bym mu go oddał a wstawił bym sobie zwykła belke
-
B6 DIVISION
Tomuś przeciez Ty wiesz ze ja "Wam" dobrze życze
-
B6 DIVISION
to miałem na myśli mówiąc, sprawy techniczne. skrót myślowy nic już nie mówię bo mnie znienawidzicie Dziękuję dobranoc. Józek, naprawdę nie kumam po co takie teksty.. Wybacz ale jesteś bardzo mało kumaty w takim razie. Jozek miał pewnie na mysli ze ktoś na siłe próbuje wskrzesic atmosfere która była tu kiedyś ale obawiam sie ze : https://www.youtube.com/watch?v=llOM-z8xPFU
-
B6 DIVISION
bierz tylni do kompletu[emoji14] leży czeka kurzy się Wszystko w swoim czasie... ty ma rzeźb swoje