Treść opublikowana przez Bielun22
-
SPOTY RADOMSKIE
Kolega szuka pracownika który zajął by sie wystawianiem czesci na allegro,ebay itd. Praca w Radomiu (za biurkiem) Dobrze jak by ten ktoś znał angielski lub niemiecki w stopniu komunikacyjnym jak coś pisać pw
-
SPOTY RADOMSKIE
a o czym tu gawędzić...
-
SPOTY RADOMSKIE
http://www.marput.com.pl/
-
SPOTY RADOMSKIE
mam alu 16.opony na sezon
-
[B6 Aym] A4 B6 Avant 2,5Tdi By Ucho....
- B6 DIVISION
A nie mówiłem??!! 4300K wziąłeś? Mówiłeś A najlepsze jest to ze 4300 a świecą jak 5000 Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka- B6 DIVISION
ja tez mam od 2 tygodni koito z d4s od Gwertego i powiem ze jest MEGA!!!- B6 DIVISION
Ja tez mam problem ze składaniem z pilota mianowicie lusterko kierowcy się składa a lustro pasażera nie. Przez chwilę było dobrze ale po założeniu boczków drzwi, przestała działać strona pasazera. Nie mam pojęcia co jest nie tak.- B6 DIVISION
Ja mam jakąś lampę na części tylko nie pamiętam którą stronę. Napisz co konkretnie chcesz na pw.- B6 DIVISION
A u mnie fibre hula jak nie wiem....- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Bierz 4500k +1 6000k to juz za mocno- B6 DIVISION
Niech to jakiś burżuj z władzą podepnie do odpowiedniego wątku bo tutaj zginie.- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
DZieki Wielkie... czekam.. jak mi barwa podpasi to zamawiam od Grzesia.- B6 DIVISION
Najprawdopodobnie w Vagu masz zły bak zakodowany- B6 DIVISION
W dzień i w nocy Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka- B6 DIVISION
Bardzo zacnie to wygląda Królewiczu... a masz w lato bo od sniegu troche za jasno... nie mam ,to jedno wygrzebałem w kompie ,wieczorkiem cyknę fotkę i podrzucę super to czekam na jakiegoś focisza- B6 DIVISION
Bardzo zacnie to wygląda Królewiczu... a masz w lato bo od sniegu troche za jasno...- B6 DIVISION
Podobno lipa, mnie już kaju nastroił na 5000k też się wahałem, napisz do niego:D Kaju w du.. był i gó.. widział I on ma jakieś podjebki za pisiont słotych.. a ja pytam o łori- B6 DIVISION
Pany podrzucicie foty jak wygląda w lampie i jak świeci ori palnik 4300k? Będę dzwięczny Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka- B6 DIVISION
Ale cena zabija :/- B6 DIVISION
to jest barwa 4300? a no chciałem. na fb Ci napisze jutro- B6 DIVISION
tylko ze Grzesiu ma 4300 w wiekszosci a ja chce coś jasniejszego typu 4800- 5000. ale ceny ori zarników zabijają macie jakieś foto jak swieci to 4300?- B6 DIVISION
Dołączam się do pytania. - B6 DIVISION