Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bielun22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bielun22

  1. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Kolega szuka pracownika który zajął by sie wystawianiem czesci na allegro,ebay itd. Praca w Radomiu (za biurkiem) Dobrze jak by ten ktoś znał angielski lub niemiecki w stopniu komunikacyjnym jak coś pisać pw
  2. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a o czym tu gawędzić...
  3. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    http://www.marput.com.pl/
  4. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mam alu 16.opony na sezon
  5. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A nie mówiłem??!! 4300K wziąłeś? Mówiłeś A najlepsze jest to ze 4300 a świecą jak 5000 Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  6. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja tez mam od 2 tygodni koito z d4s od Gwertego i powiem ze jest MEGA!!!
  7. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja tez mam problem ze składaniem z pilota mianowicie lusterko kierowcy się składa a lustro pasażera nie. Przez chwilę było dobrze ale po założeniu boczków drzwi, przestała działać strona pasazera. Nie mam pojęcia co jest nie tak.
  8. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam jakąś lampę na części tylko nie pamiętam którą stronę. Napisz co konkretnie chcesz na pw.
  9. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A u mnie fibre hula jak nie wiem....
  10. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ile dajesz?
  11. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bierz 4500k +1 6000k to juz za mocno
  12. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Niech to jakiś burżuj z władzą podepnie do odpowiedniego wątku bo tutaj zginie.
  13. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podtlenek
  14. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    DZieki Wielkie... czekam.. jak mi barwa podpasi to zamawiam od Grzesia.
  15. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Najprawdopodobnie w Vagu masz zły bak zakodowany
  16. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W dzień i w nocy Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  17. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bardzo zacnie to wygląda Królewiczu... a masz w lato bo od sniegu troche za jasno... nie mam ,to jedno wygrzebałem w kompie ,wieczorkiem cyknę fotkę i podrzucę super to czekam na jakiegoś focisza
  18. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bardzo zacnie to wygląda Królewiczu... a masz w lato bo od sniegu troche za jasno...
  19. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podobno lipa, mnie już kaju nastroił na 5000k też się wahałem, napisz do niego:D Kaju w du.. był i gó.. widział I on ma jakieś podjebki za pisiont słotych.. a ja pytam o łori
  20. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany podrzucicie foty jak wygląda w lampie i jak świeci ori palnik 4300k? Będę dzwięczny Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  21. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale cena zabija :/
  22. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to jest barwa 4300? a no chciałem. na fb Ci napisze jutro
  23. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tylko ze Grzesiu ma 4300 w wiekszosci a ja chce coś jasniejszego typu 4800- 5000. ale ceny ori zarników zabijają macie jakieś foto jak swieci to 4300?
  24. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dołączam się do pytania.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.