Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bielun22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bielun22

  1. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki Wodzu Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  2. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    poszukuje silniczek składanego lusterka. posiada ktoś?
  3. Nr duzej gałki: 8P0 919 069A Nr malej gałki: 8P0 919 070A
  4. +1 Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  5. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a ja olewam wszystko jak sie da
  6. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
  7. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Łobecny...postaram się nie spóźnić
  8. Na bogato Panie U mnie już fotel kierowcy full śmiga pasażer czeka na chęci Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  9. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ludziska mam awarie. Rozłożył em mechanizm składania lusterka i po skręcenie do kupy rozkłada się za daleko....WTF? Probowalem to naprawić ze 20 razy i kicha bo za każdym razem to samo. Ktoś pomoże w tym temacie? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  10. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ja mam cały zestaw led od Tomnika... świeci zacnie Polecam
  11. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Miszczu znalazłes dla mnie farbe-proszek? Najprawdopodobnie masz dziure w tym wężu https://www.google.ie/search?q=8e0145834m&espv=2&biw=1366&bih=667&tbm=isch&imgil=zVjcS1f8rOHrDM%253A%253Bng6BGeVGNmbNNM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.ebay.co.uk%25252Fitm%25252FAUDI-A4-A6-1-9-TDi-TURBO-INTERCOOLER-HOSE-PIPE-8E0145834M-8E0145834P-NEW-%25252F131167980357&source=iu&pf=m&fir=zVjcS1f8rOHrDM%253A%252Cng6BGeVGNmbNNM%252C_&usg=__vRSfwecfj18y-fLQTXtcx0-3paE%3D&ved=0CCkQyjdqFQoTCI7MzInXiMcCFSdK2wodYocOLw&ei=RSa9Vc6VA6eU7Qbijrr4Ag#imgrc=zVjcS1f8rOHrDM%3A&usg=__vRSfwecfj18y-fLQTXtcx0-3paE%3D Ale to może być przyczyną buczenia i tego świstu powietrza przy wkręcaniu na obroty? tak... auto jedzie normalnie czy zamula kiche?
  12. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Miszczu znalazłes dla mnie farbe-proszek? Najprawdopodobnie masz dziure w tym wężu https://www.google.ie/search?q=8e0145834m&espv=2&biw=1366&bih=667&tbm=isch&imgil=zVjcS1f8rOHrDM%253A%253Bng6BGeVGNmbNNM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.ebay.co.uk%25252Fitm%25252FAUDI-A4-A6-1-9-TDi-TURBO-INTERCOOLER-HOSE-PIPE-8E0145834M-8E0145834P-NEW-%25252F131167980357&source=iu&pf=m&fir=zVjcS1f8rOHrDM%253A%252Cng6BGeVGNmbNNM%252C_&usg=__vRSfwecfj18y-fLQTXtcx0-3paE%3D&ved=0CCkQyjdqFQoTCI7MzInXiMcCFSdK2wodYocOLw&ei=RSa9Vc6VA6eU7Qbijrr4Ag#imgrc=zVjcS1f8rOHrDM%3A&usg=__vRSfwecfj18y-fLQTXtcx0-3paE%3D
  13. Dzięki Wujek... Servotronic jeszcze nie ale już czeka. 5 sierpnia do Pl wiec coś się z tym i nie tylko urobi. Czekam tez na fotele aż mi je Leniwiec-Oszukista ogarnie....
  14. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    7 sierpnia Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  15. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Nie cffaniakuj mi tu... jakoś moze dam rade...a jak nie to autotrep:D
  16. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki panowie potrzebuje nowy laser do RNS-E? ktoś coś? laser już czyszczony i dalej kiepsko czyta płyty Mam ten sam problem :/ na alledrogo jest tego troche ale wolałbym z pewnego źródła kupic..
  17. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    W dpupe nosem Roberciku ... czekajcie na mnie 7 sierpnia możemy się spotkać nie koniecznie na obi. Może gdzieś nad wodą. ? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  18. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    PAJDA NA 100% asymetria..
  19. W ten sam dzień kiedy Twój ALT przestanie chlać olej... czyt.: NIGDY
  20. Buhahah tak jak piszesz to robią tylko emeryci bez bez finezji Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  21. Tomek trzeba coś robić ...zeby nie zwariować
  22. Kolega Reggi z forum. On na szydełku w niedziele takie rzeczy robi.... Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  23. Auto wentylację czyli przewietrzanie auta.Wszystko jest w Warsztacie wątek Bigmana Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  24. Fajnie ze się podoba Menu działa na wszystkich czerwonych licznikach wystarczy panel menu i adaptacja. To niektóre kolorowe liczniki nie ogarniają menu ale to zadkosc. ...ja akurat taki kolorowy miałem co nie ogarniał i musiałem zmienić.
  25. W najblizszym czasie ...czyli na urlopie : 1. siedzienia full elektryczne z pamiecia 2. servotronic 3. moze ledy w lusterkach z a6 c6 4. moze listwy drzwi s4 5. składanie luster z pilota I pewnie jeszcze kilka rzeczy o których zapomniałem ze kupiłem No i oczywiscie mały serwis Dziekuje za dobre słowo....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.