Treść opublikowana przez Bielun22
-
B6 DIVISION
Dzięki Wodzu Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
poszukuje silniczek składanego lusterka. posiada ktoś?
-
wymiana gałeczek w RNS E Chrom
Nr duzej gałki: 8P0 919 069A Nr malej gałki: 8P0 919 070A
-
Szukam dobrego elektronika wawa okolice
+1 Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY RADOMSKIE
a ja olewam wszystko jak sie da
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Łobecny...postaram się nie spóźnić- [B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Na bogato Panie U mnie już fotel kierowcy full śmiga pasażer czeka na chęci Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka- B6 DIVISION
Ludziska mam awarie. Rozłożył em mechanizm składania lusterka i po skręcenie do kupy rozkłada się za daleko....WTF? Probowalem to naprawić ze 20 razy i kicha bo za każdym razem to samo. Ktoś pomoże w tym temacie? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka- SPOTY RADOMSKIE
Ja mam cały zestaw led od Tomnika... świeci zacnie Polecam- B6 DIVISION
Miszczu znalazłes dla mnie farbe-proszek? Najprawdopodobnie masz dziure w tym wężu https://www.google.ie/search?q=8e0145834m&espv=2&biw=1366&bih=667&tbm=isch&imgil=zVjcS1f8rOHrDM%253A%253Bng6BGeVGNmbNNM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.ebay.co.uk%25252Fitm%25252FAUDI-A4-A6-1-9-TDi-TURBO-INTERCOOLER-HOSE-PIPE-8E0145834M-8E0145834P-NEW-%25252F131167980357&source=iu&pf=m&fir=zVjcS1f8rOHrDM%253A%252Cng6BGeVGNmbNNM%252C_&usg=__vRSfwecfj18y-fLQTXtcx0-3paE%3D&ved=0CCkQyjdqFQoTCI7MzInXiMcCFSdK2wodYocOLw&ei=RSa9Vc6VA6eU7Qbijrr4Ag#imgrc=zVjcS1f8rOHrDM%3A&usg=__vRSfwecfj18y-fLQTXtcx0-3paE%3D Ale to może być przyczyną buczenia i tego świstu powietrza przy wkręcaniu na obroty? tak... auto jedzie normalnie czy zamula kiche?- B6 DIVISION
Miszczu znalazłes dla mnie farbe-proszek? Najprawdopodobnie masz dziure w tym wężu https://www.google.ie/search?q=8e0145834m&espv=2&biw=1366&bih=667&tbm=isch&imgil=zVjcS1f8rOHrDM%253A%253Bng6BGeVGNmbNNM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.ebay.co.uk%25252Fitm%25252FAUDI-A4-A6-1-9-TDi-TURBO-INTERCOOLER-HOSE-PIPE-8E0145834M-8E0145834P-NEW-%25252F131167980357&source=iu&pf=m&fir=zVjcS1f8rOHrDM%253A%252Cng6BGeVGNmbNNM%252C_&usg=__vRSfwecfj18y-fLQTXtcx0-3paE%3D&ved=0CCkQyjdqFQoTCI7MzInXiMcCFSdK2wodYocOLw&ei=RSa9Vc6VA6eU7Qbijrr4Ag#imgrc=zVjcS1f8rOHrDM%3A&usg=__vRSfwecfj18y-fLQTXtcx0-3paE%3D- [B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D
Dzięki Wujek... Servotronic jeszcze nie ale już czeka. 5 sierpnia do Pl wiec coś się z tym i nie tylko urobi. Czekam tez na fotele aż mi je Leniwiec-Oszukista ogarnie....- SPOTY RADOMSKIE
7 sierpnia Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka- SPOTY RADOMSKIE
Nie cffaniakuj mi tu... jakoś moze dam rade...a jak nie to autotrep:D- B6 DIVISION
Dzięki panowie potrzebuje nowy laser do RNS-E? ktoś coś? laser już czyszczony i dalej kiepsko czyta płyty Mam ten sam problem :/ na alledrogo jest tego troche ale wolałbym z pewnego źródła kupic..- SPOTY RADOMSKIE
W dpupe nosem Roberciku ... czekajcie na mnie 7 sierpnia możemy się spotkać nie koniecznie na obi. Może gdzieś nad wodą. ? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka- B6 DIVISION
PAJDA NA 100% asymetria..- [B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D
W ten sam dzień kiedy Twój ALT przestanie chlać olej... czyt.: NIGDY- [B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D
Buhahah tak jak piszesz to robią tylko emeryci bez bez finezji Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka- [B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D
Tomek trzeba coś robić ...zeby nie zwariować- [B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D
Kolega Reggi z forum. On na szydełku w niedziele takie rzeczy robi.... Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka- [B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D
Auto wentylację czyli przewietrzanie auta.Wszystko jest w Warsztacie wątek Bigmana Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka- [B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D
Fajnie ze się podoba Menu działa na wszystkich czerwonych licznikach wystarczy panel menu i adaptacja. To niektóre kolorowe liczniki nie ogarniają menu ale to zadkosc. ...ja akurat taki kolorowy miałem co nie ogarniał i musiałem zmienić.- [B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D
W najblizszym czasie ...czyli na urlopie : 1. siedzienia full elektryczne z pamiecia 2. servotronic 3. moze ledy w lusterkach z a6 c6 4. moze listwy drzwi s4 5. składanie luster z pilota I pewnie jeszcze kilka rzeczy o których zapomniałem ze kupiłem No i oczywiscie mały serwis Dziekuje za dobre słowo.... - SPOTY RADOMSKIE