Treść opublikowana przez Bielun22
-
SPOTY RADOMSKIE
ale, ze przed monopolowym to zapamietales no Baaaa....
-
SPOTY RADOMSKIE
jednego mach na christianiego drugiego masz jak jedziesz w strone kozienic to chyba jest jeszcze w Rajcu... pierwsza lub druga( nie pamietam) uliczka przed monopolowym w lewo
-
B6 DIVISION
Tak pod spryski moze sa za 1500 ale pod pdc i spryski to jest ich jak na lekarstwo i ceny są kosmiczne.... mi udalo sie kupic kompletny z kratkami, halogenami, spryskami, wezami, czujnikami pdc i wiazka zderzaka za 1500[emoji39] [emoji5]
-
SPOTY RADOMSKIE
Hahaha juz nie dymi od dawna Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY RADOMSKIE
No fakt...musi hulać Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY RADOMSKIE
na zimno nie, a na rozgrzanym to trzeba, żeby turbo się nie zamuliloRamki juz zalozyłeś?z przodu tak, a z tyłu nie mogę odręcic starej, poczekam, az bedzie nowa klapa, to wtedy zaloze To masz prezent ode mnie[emoji6]
-
SPOTY RADOMSKIE
na zimno nie, a na rozgrzanym to trzeba, żeby turbo się nie zamulilo Ramki juz zalozyłeś?
-
Włącznik świateł, rozbiórka, naprawa podświetlenia
Wujek pisz co chcesz wiedziec na pw...
-
B6 DIVISION
albo mk udupcone... albo przy wymianie aku wywaliło piloty z pamieci
-
B6 DIVISION
Nie za ten piniondz... 19-20 mozna mu dać. Moze w srodku znajdzie sie cos z sline, ale z wierzchu to pustak..
-
B6 DIVISION
Jak zwykly to tylko zmieni i bedzie hulał. Daj fote tego magla co chcesz kupic i sprawa bedzie rozwiazana. Ja na Twoim miejscu nie bawił bym sie w zwykle magle bo to strata kasy tylo od razu zakladal servotronic... Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Tak bedzie działał tylko troche ciezej... dopiero jak podłaczycz elektryke to bedzie banglał na 100%... O ile ten magiel to servotronic.. upewnij sie bez problemu... jak bedziesz to robił pierwszy raz to potem place tydzien bolą... tylko jak byś miał problem z rozebraniem to pisz pw
-
SPOTY RADOMSKIE
Moze i dobry... ale wieczór
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Jak najszybciej pisz na mesengera to Ci moze pomoge
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
+1 tarcze ferodo po nagrzaniu lubią sie krzywic.
-
SPOTY RADOMSKIE
Klient chce byc oszukany wiec co się dziwić. Nie bity z małym przebiegiem, 10ecio letni, sprowadzony.... zastanówcie się jak to brzmi A ze w Radomiu za dużo pracy nie ma za godne wynagrodzenie to komisy jak grzyby po deszczu rosną w tym regionie.
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Masz jakiś fiłm jak ten paść jeździ?
-
SPOTY RADOMSKIE
Teraz wygląda bardziej charakterystycznie z tym rozdupconym przodem :/ Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY RADOMSKIE
Juz nie jeździ
-
B6 DIVISION
Rega juz nie obszywa?
-
3.0/quattro/webasto/RNSe/eibach/18"/grzana szyba przednia
Toś jest Miszcz Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
3.0/quattro/webasto/RNSe/eibach/18"/grzana szyba przednia
to nie widziałes do tej pory ze masz taki bajer ? wyglada na to ze słabo szyby myjesz
-
B6 DIVISION
osobnego tematu chyba nie ma .. tylko ten o montazu full ele i pamieci jest. Co nieco pamietam z montazy moich wiec moze pomoge..