Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bielun22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bielun22

  1. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ale, ze przed monopolowym to zapamietales no Baaaa....
  2. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jednego mach na christianiego drugiego masz jak jedziesz w strone kozienic to chyba jest jeszcze w Rajcu... pierwsza lub druga( nie pamietam) uliczka przed monopolowym w lewo
  3. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak pod spryski moze sa za 1500 ale pod pdc i spryski to jest ich jak na lekarstwo i ceny są kosmiczne.... mi udalo sie kupic kompletny z kratkami, halogenami, spryskami, wezami, czujnikami pdc i wiazka zderzaka za 1500[emoji39] [emoji5]
  4. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Hahaha juz nie dymi od dawna Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  5. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No fakt...musi hulać Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  6. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    na zimno nie, a na rozgrzanym to trzeba, żeby turbo się nie zamuliloRamki juz zalozyłeś?z przodu tak, a z tyłu nie mogę odręcic starej, poczekam, az bedzie nowa klapa, to wtedy zaloze To masz prezent ode mnie[emoji6]
  7. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    na zimno nie, a na rozgrzanym to trzeba, żeby turbo się nie zamulilo Ramki juz zalozyłeś?
  8. Wujek pisz co chcesz wiedziec na pw...
  9. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    albo mk udupcone... albo przy wymianie aku wywaliło piloty z pamieci
  10. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie za ten piniondz... 19-20 mozna mu dać. Moze w srodku znajdzie sie cos z sline, ale z wierzchu to pustak..
  11. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak zwykly to tylko zmieni i bedzie hulał. Daj fote tego magla co chcesz kupic i sprawa bedzie rozwiazana. Ja na Twoim miejscu nie bawił bym sie w zwykle magle bo to strata kasy tylo od razu zakladal servotronic... Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  12. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak bedzie działał tylko troche ciezej... dopiero jak podłaczycz elektryke to bedzie banglał na 100%... O ile ten magiel to servotronic.. upewnij sie bez problemu... jak bedziesz to robił pierwszy raz to potem place tydzien bolą... tylko jak byś miał problem z rozebraniem to pisz pw
  13. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Moze i dobry... ale wieczór
  14. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Deva pytaj
  15. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak najszybciej pisz na mesengera to Ci moze pomoge
  16. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pw [emoji6]
  17. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    +1 tarcze ferodo po nagrzaniu lubią sie krzywic.
  18. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Klient chce byc oszukany wiec co się dziwić. Nie bity z małym przebiegiem, 10ecio letni, sprowadzony.... zastanówcie się jak to brzmi A ze w Radomiu za dużo pracy nie ma za godne wynagrodzenie to komisy jak grzyby po deszczu rosną w tym regionie.
  19. Masz jakiś fiłm jak ten paść jeździ?
  20. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Teraz wygląda bardziej charakterystycznie z tym rozdupconym przodem :/ Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  21. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Juz nie jeździ
  22. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Rega juz nie obszywa?
  23. Toś jest Miszcz Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  24. to nie widziałes do tej pory ze masz taki bajer ? wyglada na to ze słabo szyby myjesz
  25. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    osobnego tematu chyba nie ma .. tylko ten o montazu full ele i pamieci jest. Co nieco pamietam z montazy moich wiec moze pomoge..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.