Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bielun22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bielun22

  1. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Fajna jest..
  2. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    to pokaz chociaz bo tylko z opowiesci dziwnej tresci ją znam
  3. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Tomek jak on specjalnie nie przyjedzie bo powie ze mu cos wypadło...
  4. Kazek spec od właczników świateł
  5. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Moim zdaniem ktoś musiał pomóc ze ten przewód pekł jeszcze w takim miejscu. jak masz standardowe heble to wkładaj zwykłe przewody ale jak masz coś wiekszego to bez oplotu nawet nie startuj. widziałeś jak sie zachowuje zwykły przywód hamulcowy w zestawie np 320/288? Strach w oczachQwa Jarek nie strasz ludzi.....ja 3 lata jeżdżę na zwykłych i odpukać nie miałem jeszcze awarii. Teraz będę miał dylemat, czy hamować, czy nie.....hahahah Grześ serio złap za przewód hamulcowy i niech ktoś Ci nacisnie pedał. Może moje były już stare ale naprawdę nie wyglądało to śmiesznie. Dlatego oplot musi być Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  6. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Moim zdaniem ktoś musiał pomóc ze ten przewód pekł jeszcze w takim miejscu. jak masz standardowe heble to wkładaj zwykłe przewody ale jak masz coś wiekszego to bez oplotu nawet nie startuj. widziałeś jak sie zachowuje zwykły przywód hamulcowy w zestawie np 320/288? Strach w oczach
  7. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Elo Wujki i Stryjki Kminicie jakiego spota przed swietami? mnie nie bedzie ale przynajmniej byście podtrzymali tradycje jak co roku Tomasz choinke musi kupic! Wiec spot wskazany
  8. ja obstawiam tez uszczelek pod głowicą ... przejedz troche (25-30 km) i oblukaj czy nie masz mokro pod zbiorniczkiem gdzies... u mnie tak było
  9. toś se prezenta na urodziny walnął... ni ma co
  10. WOW Dziewczycy piszczą...
  11. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jeśli chodzi o zakup to u Wandeja można.Albo hammernaciepane z tapatalka Albo Dzik Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  12. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    te handlarz a moze byś odpisał na mesengera. lanosa wezme jak wróce do pl bo pewnie tylko na to mnie bedzie stac. a ze nim juz jedziłem i nawet kogoś wyprzedziłem stwierdzam ze tą moc poskromie
  13. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    +1
  14. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jakiś nr ma ale jak wklepywalem w Google to nic konkretnego nie wyskakiwalo. Dopiero po wpisaniu nr lampki znalazłem to co chciałem. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  15. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak jest bo sama blenda nie ma numerka... Numerek posiada tylko ta ledowa lampka
  16. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Baaa... włada tak językiem ze w tanim winie nawet denko wylize przez szyjke Zdaje sobie sprawe ze dla Was , Radomskie sznurki takie słownictwo to szczyt ! Do Radomia to i ja i Kali mamy ze 3 dni wołami... wiec nie trafiłeś
  17. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Baaa... włada tak językiem ze w tanim winie nawet denko wylize przez szyjke
  18. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja dzwoniłem cepie i to było dawno i nie prawda i nie z GB A to jak Ty to dobrze że nie odebrałem Odebrałeś dzień pozniej Pałko Kurfa dzisiaj ktoś dzwonił czy wczoraj +44 początek A co mi do tego po ...uj mi sie zwierzasz
  19. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Wujek wiesz ze praca za 1.5k to nie dla mnie... bo by mi na mody nie starczało . Podesle Ci te naklejki to mi ogarniesz w jaką sobote moje duperele
  20. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja dzwoniłem cepie i to było dawno i nie prawda i nie z GB A to jak Ty to dobrze że nie odebrałem Odebrałeś dzień pozniej Pałko
  21. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Zrobiłeś uszczelke pod głowicą czy puściłeś tak jak stała ?? Przeciez tam wałek bokiem wychodził... Sprzedał blisko zeby miał co naprawiać
  22. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja dzwoniłem cepie i to było dawno i nie prawda i nie z GB
  23. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    W radomiu ciezko w tym temacie... Duzo ludzi kupuje specyfiki z lederzentrum i odnawiają we własnym zakresie... najtansza opcja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.