Treść opublikowana przez Bielun22
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
to pokaz chociaz bo tylko z opowiesci dziwnej tresci ją znam
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomek jak on specjalnie nie przyjedzie bo powie ze mu cos wypadło...
-
Audi A4 B6 Avant by Bobek
Kazek spec od właczników świateł
-
B6 DIVISION
Moim zdaniem ktoś musiał pomóc ze ten przewód pekł jeszcze w takim miejscu. jak masz standardowe heble to wkładaj zwykłe przewody ale jak masz coś wiekszego to bez oplotu nawet nie startuj. widziałeś jak sie zachowuje zwykły przywód hamulcowy w zestawie np 320/288? Strach w oczachQwa Jarek nie strasz ludzi.....ja 3 lata jeżdżę na zwykłych i odpukać nie miałem jeszcze awarii. Teraz będę miał dylemat, czy hamować, czy nie.....hahahah Grześ serio złap za przewód hamulcowy i niech ktoś Ci nacisnie pedał. Może moje były już stare ale naprawdę nie wyglądało to śmiesznie. Dlatego oplot musi być Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Moim zdaniem ktoś musiał pomóc ze ten przewód pekł jeszcze w takim miejscu. jak masz standardowe heble to wkładaj zwykłe przewody ale jak masz coś wiekszego to bez oplotu nawet nie startuj. widziałeś jak sie zachowuje zwykły przywód hamulcowy w zestawie np 320/288? Strach w oczach
-
SPOTY RADOMSKIE
Elo Wujki i Stryjki Kminicie jakiego spota przed swietami? mnie nie bedzie ale przynajmniej byście podtrzymali tradycje jak co roku Tomasz choinke musi kupic! Wiec spot wskazany
-
Wywala płyn z zbiorniczka
ja obstawiam tez uszczelek pod głowicą ... przejedz troche (25-30 km) i oblukaj czy nie masz mokro pod zbiorniczkiem gdzies... u mnie tak było
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
jeździ to truchło juz?
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
toś se prezenta na urodziny walnął... ni ma co
-
Audi S3 8L APY 210KM. Tymczasolot.
WOW Dziewczycy piszczą...
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Tak
-
B6 DIVISION
Jeśli chodzi o zakup to u Wandeja można.Albo hammernaciepane z tapatalka Albo Dzik Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY RADOMSKIE
te handlarz a moze byś odpisał na mesengera. lanosa wezme jak wróce do pl bo pewnie tylko na to mnie bedzie stac. a ze nim juz jedziłem i nawet kogoś wyprzedziłem stwierdzam ze tą moc poskromie
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Jakiś nr ma ale jak wklepywalem w Google to nic konkretnego nie wyskakiwalo. Dopiero po wpisaniu nr lampki znalazłem to co chciałem. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Tak jest bo sama blenda nie ma numerka... Numerek posiada tylko ta ledowa lampka
-
SPOTY RADOMSKIE
Baaa... włada tak językiem ze w tanim winie nawet denko wylize przez szyjke Zdaje sobie sprawe ze dla Was , Radomskie sznurki takie słownictwo to szczyt ! Do Radomia to i ja i Kali mamy ze 3 dni wołami... wiec nie trafiłeś
-
SPOTY RADOMSKIE
Baaa... włada tak językiem ze w tanim winie nawet denko wylize przez szyjke
-
B6 DIVISION
Ja dzwoniłem cepie i to było dawno i nie prawda i nie z GB A to jak Ty to dobrze że nie odebrałem Odebrałeś dzień pozniej Pałko Kurfa dzisiaj ktoś dzwonił czy wczoraj +44 początek A co mi do tego po ...uj mi sie zwierzasz
-
SPOTY RADOMSKIE
Wujek wiesz ze praca za 1.5k to nie dla mnie... bo by mi na mody nie starczało . Podesle Ci te naklejki to mi ogarniesz w jaką sobote moje duperele
-
B6 DIVISION
Ja dzwoniłem cepie i to było dawno i nie prawda i nie z GB A to jak Ty to dobrze że nie odebrałem Odebrałeś dzień pozniej Pałko
-
SPOTY RADOMSKIE
Zrobiłeś uszczelke pod głowicą czy puściłeś tak jak stała ?? Przeciez tam wałek bokiem wychodził... Sprzedał blisko zeby miał co naprawiać
-
B6 DIVISION
Ja dzwoniłem cepie i to było dawno i nie prawda i nie z GB
-
SPOTY RADOMSKIE
W radomiu ciezko w tym temacie... Duzo ludzi kupuje specyfiki z lederzentrum i odnawiają we własnym zakresie... najtansza opcja