Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bielun22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bielun22

  1. Troszeczku mi sie plany popaprały i chyba skórki zostaną a sliny bedą do opchniecia :cry:
  2. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak to jest jak id..tom sie wladze oddaje..nie mają sensownych argumentow to dają bana bo tak najszybciej rozwiążą problem. Widze ze Prezes juz calkowicie odpuscil temat forum skoro pan P. i S. robią tutaj taką samowolke ze sie rzygac chce. Oni sie nie nadają zeby kolko rozancowe prowadzic a co dopiero mowic forum. Widze ze strasznie szybko przychodzi im rozp....alanie tego co budowano przez kilka lat. ZK żal mi was!
  3. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ???
  4. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    są Dokładnie. Kto jest zainteresowany to wie ocb. Jest PW, jest facebook, jest własny rozum i wyciąganie wniosków. Mnie już nic nie ździwi. Dobrze gada...polac muMonopol na władze
  5. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siemka for All
  6. Bielun22 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    za dużo ale zawsze się będzie podobać no nie mowie ze nie -bo fajnie wygląda...
  7. Witam Sąsiada
  8. Bielun22 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    koło fajne ale za duzo tego juz...
  9. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Wzajemnie I dla Wszystkich smacznego Jaja
  10. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A moze masz coś co by mnie interere? czytaj sygnature
  11. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na co Ci to? tylko będzie błędami sypało jak u mnie uparty osioł jestem. bangla https://vimeo.com/124061340 po co Ci to jak sprzedajesz tego parcha... mam do Ciebie dwa nr tel. daj mi trzy ostatnie cyfry własciwego
  12. Bielun22 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Chyba Ty. Ja mam s-liny półskóry z b7 i chciałbym je miec w full elektryce ...cała skóra mnie nie rusza...
  13. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    wiem o czym mowie Wujek.. i sie nie pomyliłem ..mowie to z pełną premedytacją A stereotypy trzeba obalać Boriqa
  14. Bielun22 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    jeszcze na nich nie siedziałem ... kupiłem je na podmianke full elektryki do stołków z b7 które mam teraz ale niestety stelaż jest inny i kicha ... ogólnie wole półskórzane sliny
  15. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak... sobie do Waszego wątku zaszedłem :kox: i jak wrazenia..? Niepowtarzalne To teraz mozesz isc na rękodzieło do toalety :grin: Nie sądź ludzi wedłóg siebie hue hue ..wydało sie Niektórzy z ZK powinni zjeść snikersa i zerwać kontakty z Kim Dzong Unem :facepalm:
  16. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
  17. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    poka jak jozkowe wyszły? Jeszcze nie zrobiona druga Jozek nie ma piniendzy na tarcze i klocki a jak dam 1 szt żeby pomalowali na niebiesko i 2 na czerwono to 100zł nie moje no comment Siemka Ludziki
  18. Bielun22 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    nie wiem czy daje, wczoraj o 22 wróciłem dopiero od goscia... 150 km w jedna strone Nawet nie zauwazyłem ze kupiłeś. a wziałem skóre bo ile można prać tylną kanape bez elektryki i grzania.Ale maty dorezam. elektryke przeboleje Magic a moze wymianka? jakoś mnie skóra nie urzeka moge boczki przygarnąć dwa ze masz nie wysuwane podudzie te fotele mają wszystko oprócz koniobijki ...ja np chetnie bym zamienił je na szmaciaki w full elektryce z b7
  19. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    poka jak jozkowe wyszły?
  20. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak... sobie do Waszego wątku zaszedłem :kox: i jak wrazenia..? Niepowtarzalne To teraz mozesz isc na rękodzieło do toalety :grin: Nie rób se jajów ... a pamietasz jaki kolor?
  21. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak... sobie do Waszego wątku zaszedłem :kox: i jak wrazenia..? Bielun miałem Ci blaszki zrobić chyba co? Bo chyba nie zrobiłem jeszcze a fpiertol chcesz? Koło 15ego chce miec je na chacie!!!
  22. Bielun22 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    bez elektryki i grzania.Ale maty dorezam. elektryke przeboleje Magic a moze wymianka? jakoś mnie skóra nie urzeka
  23. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mówisz...
  24. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    :polew:
  25. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak... sobie do Waszego wątku zaszedłem :kox: i jak wrazenia..?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.