Treść opublikowana przez Bielun22
-
[B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D
Troszeczku mi sie plany popaprały i chyba skórki zostaną a sliny bedą do opchniecia :cry:
-
B6 DIVISION
Tak to jest jak id..tom sie wladze oddaje..nie mają sensownych argumentow to dają bana bo tak najszybciej rozwiążą problem. Widze ze Prezes juz calkowicie odpuscil temat forum skoro pan P. i S. robią tutaj taką samowolke ze sie rzygac chce. Oni sie nie nadają zeby kolko rozancowe prowadzic a co dopiero mowic forum. Widze ze strasznie szybko przychodzi im rozp....alanie tego co budowano przez kilka lat. ZK żal mi was!
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
są Dokładnie. Kto jest zainteresowany to wie ocb. Jest PW, jest facebook, jest własny rozum i wyciąganie wniosków. Mnie już nic nie ździwi. Dobrze gada...polac muMonopol na władze
- B6 DIVISION
-
[B6 AWX] Oem +
za dużo ale zawsze się będzie podobać no nie mowie ze nie -bo fajnie wygląda...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Sąsiada
-
[B6 AWX] Oem +
koło fajne ale za duzo tego juz...
-
SPOTY RADOMSKIE
Wzajemnie I dla Wszystkich smacznego Jaja
-
B6 DIVISION
A moze masz coś co by mnie interere? czytaj sygnature
-
B6 DIVISION
Na co Ci to? tylko będzie błędami sypało jak u mnie uparty osioł jestem. bangla https://vimeo.com/124061340 po co Ci to jak sprzedajesz tego parcha... mam do Ciebie dwa nr tel. daj mi trzy ostatnie cyfry własciwego
-
[B6 AWX] Oem +
Chyba Ty. Ja mam s-liny półskóry z b7 i chciałbym je miec w full elektryce ...cała skóra mnie nie rusza...
-
SPOTY RADOMSKIE
wiem o czym mowie Wujek.. i sie nie pomyliłem ..mowie to z pełną premedytacją A stereotypy trzeba obalać Boriqa
-
[B6 AWX] Oem +
jeszcze na nich nie siedziałem ... kupiłem je na podmianke full elektryki do stołków z b7 które mam teraz ale niestety stelaż jest inny i kicha ... ogólnie wole półskórzane sliny
-
B6 DIVISION
Tak... sobie do Waszego wątku zaszedłem :kox: i jak wrazenia..? Niepowtarzalne To teraz mozesz isc na rękodzieło do toalety :grin: Nie sądź ludzi wedłóg siebie hue hue ..wydało sie Niektórzy z ZK powinni zjeść snikersa i zerwać kontakty z Kim Dzong Unem :facepalm:
-
SPOTY RADOMSKIE
- B6 DIVISION
poka jak jozkowe wyszły? Jeszcze nie zrobiona druga Jozek nie ma piniendzy na tarcze i klocki a jak dam 1 szt żeby pomalowali na niebiesko i 2 na czerwono to 100zł nie moje no comment Siemka Ludziki- [B6 AWX] Oem +
nie wiem czy daje, wczoraj o 22 wróciłem dopiero od goscia... 150 km w jedna strone Nawet nie zauwazyłem ze kupiłeś. a wziałem skóre bo ile można prać tylną kanape bez elektryki i grzania.Ale maty dorezam. elektryke przeboleje Magic a moze wymianka? jakoś mnie skóra nie urzeka moge boczki przygarnąć dwa ze masz nie wysuwane podudzie te fotele mają wszystko oprócz koniobijki ...ja np chetnie bym zamienił je na szmaciaki w full elektryce z b7- B6 DIVISION
poka jak jozkowe wyszły?- B6 DIVISION
Tak... sobie do Waszego wątku zaszedłem :kox: i jak wrazenia..? Niepowtarzalne To teraz mozesz isc na rękodzieło do toalety :grin: Nie rób se jajów ... a pamietasz jaki kolor?- B6 DIVISION
Tak... sobie do Waszego wątku zaszedłem :kox: i jak wrazenia..? Bielun miałem Ci blaszki zrobić chyba co? Bo chyba nie zrobiłem jeszcze a fpiertol chcesz? Koło 15ego chce miec je na chacie!!!- [B6 AWX] Oem +
bez elektryki i grzania.Ale maty dorezam. elektryke przeboleje Magic a moze wymianka? jakoś mnie skóra nie urzeka- B6 DIVISION
- SPOTY RADOMSKIE
- B6 DIVISION
Tak... sobie do Waszego wątku zaszedłem :kox: i jak wrazenia..? - B6 DIVISION