Treść opublikowana przez Bielun22
-
[B6 AKE] A4 quattro 2.5 V6 TDI by dany_2
Ładny kolor, fajne wyposazenie, bardzo ładny wóz:jerk:...niech służy!!
-
SPOTY RADOMSKIE
ze dzisiaj? bedzie ktos pod Łobi?
-
AWX by steryd81 wirus Spanky avus III
Witamy kolejnego Kolege w Naszym gronie:hi:.... na program jedz do Witka:thumbup1:...bedziesz miał zrobione jak sie nalezy.... wpadnij na spota
-
SPOTY RADOMSKIE
On lubi wyzwania...
-
SPOTY RADOMSKIE
hahaha Tomek nie chciałem tego tak dosłownie jak ty mówić no ale wiesz ze Roberto jest jak Nowak... ma ręce które leczą... pełna reanimacja:grin:
-
[B6 ALT] ::: S P R Z E D A M :::: Czarnuch by D4NTE, Sedan w pakiecie S4, Gwint, 18" 8,5J, Bixy
albo folia albo hydrografa albo piecowo....folia bedzie najtaniej:wink:... jak kupisz dobrą folie to sam sobie to zrobisz:decayed:
-
SPOTY RADOMSKIE
buahaha bo ma pełne rece roboty z pewnym mercedesem... ustawcie sie w kolejce
-
SPOTY RADOMSKIE
zadnych grubych modów Roberciku.... za duzo wyrzygałem w grudniu na pojego pazdzieza.. wiekszy mod w najblizszym czasie to tylko zmiana licznika na kolor:wink:... ma jeździc teraz... z modlina wczoraj wracałem w 1:40min+10min na policje:kwasny: -100pln:facepalm: ---------- Post dopisany at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany at 18:57 ---------- Drugi mod.... znalazlem po 2 latach poszukiwan nawigacje do mojego radia:decayed: a ze koles ma tez tuner dvbt to bedzie przy okazji....
-
SPOTY RADOMSKIE
Kwadrat buduje wiec trza mu trochę walizek z pieniędzmi dowieźć
-
SPOTY RADOMSKIE
własnie sie wybieram dzisiaj do tego Pana przez duze "P":grin:
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
posiadam takowy komplet ... ---------- Post dopisany at 08:34 ---------- Poprzedni post napisany at 08:19 ---------- ale jaki rozmiar bo pewnie cos wiekszego Ci potrzeba?
-
SPOTY RADOMSKIE
"Tyle śniegu naebało" posiadacze Q niech sie cieszą
-
[B6 ALT] ::: S P R Z E D A M :::: Czarnuch by D4NTE, Sedan w pakiecie S4, Gwint, 18" 8,5J, Bixy
Przyciemnij te lampy bedzie piknie!!!
-
SPOTY RADOMSKIE
Pany wiązka Bose mi potrzebna do mojego pazdzierza... ma ktoś lub wie kto moze miec?
-
[B6 ASN] A4 Avant Quattro by Wesley - ostatni aktual
środeczek ma piekny jak na serie... kolor fis:slina: no i Q... fajne wozidło.. powodzenia:thumbup1:
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
drogo tez nie...
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
to jest konkretne bo to była "Młody z Drogi":hi: A wiesz z jakiego modelu sa te diody ?? i jak one sa tam zamontowane, Po zastanowieniu te dual średnio mi sie widza, a w lampie to wygląda ciekawie. napisz do Gwertego on Ci zmodzi takie lampy
-
SPOTY RADOMSKIE
Robercik nie prowokuj bo zaraz wkleje fote:grin:... na aledrogo jest 1 ori uzywka... mam dzwonic w poniedziałek bo typek nie robiłw sobote i nie miał jak sprawdzic czy jeszcze na stanie ma... drugi koles ma i mowi ze to jest orginał ale cena mi nie pasuje ..bo cosik za tanio jak na ori...
-
SPOTY RADOMSKIE
Chłopacy pilnie poszukuje węża do intercoolera o nr 8E0145834M.... od razu mówie ze obdzwoniłem wiekszosc szrotów w radomiu i nie mają... moze jakas prywatna osoba ma AWX na czesci.. pomózcie.... cena w aso zabija i poraża
-
SPOTY RADOMSKIE
no i widze ze nie czekałes do nowego roku:grin: transakcja po twojej mysli poszła?
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
to jest konkretne bo to była "Młody z Drogi":hi:
-
SPOTY RADOMSKIE
Miło było sie "spocić" w Waszym towarzystwie Wesołych i Spokojnych Wam życze...
-
SPOTY RADOMSKIE
tez bede po 20
-
SPOTY RADOMSKIE
ja mam paszport Polsatu i znam Piaska ....