Treść opublikowana przez Bielun22
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
Zawieche już zmieniłeś?
-
[B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D
tak to jest laminat:D ale jak ktos to zrobi jak sie nalezy to wychodzi za***iście:D a niestety w irl nie ma dobrych lakierników i ludzi co umieja to zrobic dobrze. a czy nie sa podobne do sline to bym sie kłócił te dokładki zderzaków są masakrycznie brzydkie lepiej zwykłego s lina zarzucić lub s4 ja by mi sie podobało oklepane s-line lub s4 to bym sobie załozył.... ale historii z "mambą" tez nie chciałem... poprostu cos innego dla odmiany... wazne ze mi sie podoba i wszystkim którzy widzieli w realu ...
-
[B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D
ja tylko wymyslam,zlecam i płace...reszte zostawiam Kudłatemu..:D:D:D
-
[B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D
spojler niestety laminat...:/ ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma:wink: ---------- Post dopisany at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany at 19:58 ---------- mi tez sie nie podoba ale juz niedługo sie to zmieni:d inne mody były pierwsze w kolejce ---------- Post dopisany 11-06-2013 at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany 21-01-2013 at 20:00 ---------- Trzeba coś robić żeby nie zwariować :D:D ....
-
SPOTY RADOMSKIE
Siemka Chłopacy:grin: Tomek tego grila klubowego to na lipiec.... Pozdro i do zobaczyska w lipcu:wink:
-
SPOTY RADOMSKIE
Mam ochote "spocić" sie w Waszym towarzystwie w piąteczek? co Wy na to?
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
pw
-
SPOTY RADOMSKIE
mi pasowało by spocic sie w nastepny piatek czyli 7 czerwca? co Wy na to?
-
SPOTY RADOMSKIE
oblukaj głośniki firmy Helix ja miałem i powiem Ci ze jakosc dzwieku za***ista a cena cos koło 230 zł....dwudrozne ..z czystym sumieniem polecam...w media je znajdziesz...
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak by sie ktoś pytał to zmieniłem nick na taki jaki mialem kiedy zakladałęm moje pierwsze konto w 2008 roku..... kidyś micam-teraz Bielun22...
-
Alarm lub GPS
Z racji tego ze planuje w najblizszym czasie załozyc alarm potrzebuje waszej pomocy....Jaki alarm polecacie ,proponujecie? a moze jakis GPS? prosiłbym o krótki opis i wklejanie linków... POZDRO:thumbup1:
-
[B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP
Tak. Bose sam montowałem duzo roboty? mam wszystko oprócz kompletnej wiazki...
-
SPOTY RADOMSKIE
o kur.... sprzedaje swoje paści i kupuje malczena:grin:
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
u mnie to wygląda identycznie 225/40/18 felga 8'... opony mam Viking Protech II asymetria..... jeszcze nie jezdziłem i troche sie boje o rant felgi bo felgi tez nowki:wink:
-
[B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP
czym ty robisz te fotki ...nokią3310? wez zrob pare fotek w normalnym swietle...wóz kozak:kox: felgi bez rewelki:kwasny:...sam bose zakładałes?
-
Piszczą hamulce ( ciekawostka) Ręce opadają.
wyczuwam sarkazm:jerk:
-
HID xenon do mijania
Cwiara jak tam moje sprawy ? bedzie to działać? sorki za o.t.
-
HID xenon do mijania
ja kupiłem zestaw za 230zł - H7 6000K z przetwornicami slim cyfrowymi..niestety wywalało mi błąd i musiałem zmienic na przetwornice can-bus i jest spokuj:wink:... wiec przy zakupie od razu zamow przetwornice can-bus i kolor 5000K bedzie mniej razic policjantów:tongue4:
-
lusterka
ja miałem w planach takiego moda ale za duzo zachodu i kosztów... bo najpierw musisz wyrezac kierunki w lusterkach z czym jest w chu.. zabawy a po zainstalwaniu kierunków musisz udać sie do lakiernika który zdemontuje ci kierunki zaspawa dziury po nich i pomaluje przednie nadkola bo w Polskim prawie nie mozesz miec wiecej niz jeden kierunek na strone.... jednym zdaniem: fajny mod ale kasy fura zeby go miec i dlatego darowałem sobie:thumbdown:
-
SPOTY RADOMSKIE
ja z tego co sie orientuje to wszystkie warsztaty w pionkach wysyłają pompy i wtryski do jednego speca w Zakrzewie..... powinniscie wiedziec o kogo chodzi:D
-
Piszczą hamulce ( ciekawostka) Ręce opadają.
szczerze to mi na ori hamulcach tez zaczynało piszczec...zmieniłem na 320/288 jeszcze nie jezdziłem ale jak okaze sie ze cos mi bedzie piszczec to sie wkur.... ja lubie spokuj i cisze w samochodzie i kazdy dziwny,nieporzadany odgłos doprowadza mnie do szału...swoją drogą troche dziwne ze rozbierałes to kilka razy i nic to nie pomogło...rece opadają...sorki za O.T.
-
Zapaszki do auta
ja uzywam tego Dr. MARCUS Ecolo - Grejpfrut - Sklep AUTOSPHERE i kazdy kto wchodzi do auta mowi ze fpyte pachnie:D minusem jest to ze szybko sie konczy ale jest na to sposób...
-
SPOTY RADOMSKIE
u mnie na wiosce jest koles co robi meble do zabudowy...(znajomym zrobił ładnie wiec chyba cos potrafi w tym temacie..wiecej Ci nie powiem bo go nie znam bo ze 3 lata temu sie sprowadził) jak cos to nr moge ci skombinowac do niego?
-
SPOTY RADOMSKIE
było na czym oko zawiesic:slina:
-
SPOTY RADOMSKIE
na polnej w radomiu mozesz zapytac jest tam koles co dłubie przy lampach ale nie wiem jak robi i czy ma do tego łeb..ale zapytac nie zaszkodzi "car-glass" dzięki, wiem gdzie to podjadę i zapytam. Dowiedziałem się też wczoraj że jakiś mechanior w Pionkach na Zwoleńskiej się takimi rzeczami zajmuje. nie znam typa ale jak sie dowiesz to sie pochwal ..bedzie na przyszłosc:wink: MICAM gdys potrzebował kogoś na miejscu kto keli i uszczelnia lampy to Krzysztof Połeć robi to solidnie. Dziś uszczelnił moja lampę Car Glass odmówili, facet powiedział mi że mieli słaby klej i mają teraz sporo reklamacji i musiał bym czekac u nich około 3 tygodni. no nie gadaj ze Bamber Ci to zrobił? nawet nie wiedziałem ze on takie uzdolnienia ma:grin: ...dobrze wiedziec...dzieki:thumbup1: