Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bielun22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bielun22

  1. są ori 18,19 z tego modelu... najtansze jakie widziałem na alledrogo 3500zł najdrozsze 5600zł........ (matibati2 sorki za ot)
  2. kozak fela... zdejmij tą taśme chrom z drzwi lub załóż chrom obwódki... tylne lampy przyciemnij....fajna niunia:thumbup1:
  3. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    o bo jebne.... ten samolot powinien startowac z krakowa z miedzylądowaniem w warszawie i chłopaki na wiejską powinni pójsc:decayed:
  4. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Dobijajcie mnie z tą pogodą ...... kur... jak byłem tydzień w PL to na zmiane snieg,deszcz i Bóg wie co jeszcze:facepalm:!!! mam nadzieje ze jak w lipcu będe to juz zimy nie bedzie:kox:
  5. ja kupiłem 2 tygodnie temu ten felunek 18' repliki.....(cena ori mnie zabiła)+ opony Viking Protech II 225/40/18
  6. o zawieche sie nie martw.... przy 18 daje sie rade:wink:... chlapacze sobie daruj.. szerokości:hi:
  7. Jeśli chodzi o folie to jest tak że "głupi nie zauwazy ,mądry nic nie powie" na czarnym nie będzie sie to rzucac w oczy... felgi- najładniejsze moim zdaniem to BBS LM te na czerwonym aucie...czarne środki sobie daruj ... miłgo użytkowania:thumbup1:
  8. Fajny avant .... Kolorwe budziki:slina:... też chce:shock3:...
  9. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    nie wiem o co wam chodzi z tym allegro mi cały czas działa:grin:
  10. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    heheheheheh:polew:
  11. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    kto chce za mnie do roboty lecieć...... kur.. jak mi sie nie chce:facepalm:.... do lipca chłopy:wink: pozdro:thumbup1:
  12. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    to sie nie zrozumieliśmy...
  13. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    wszystkie hamownie biorą za serie miedzy 1000 a 1200 ... tego nie robi sie z ciekawości tylko dla mocy ( jej nigdy nie za wiele) a to pytanie to troche takie " z serii audiotele"
  14. ucho.77 ja mam te drugie:thumbup1:
  15. załóż wieksze koło na lato bo na 16 to bedzie słabo wyglądać te kratki bardzo szyko zmieniają właścicieli:facepalm:
  16. ja też do hidów nic nie mam bo sam je mam .. ja miałem problem z pierwszymi przetwornicami bo mi bład wywalało ale kupiłem nowe przetwornice can-bus i jest oki.. fotki wkleje jak zamontuje wszystko:wink:... nawet jak zatrzymają mnie stróże prawa to mam mozliwosc naprawy usterki( bo tak to jest traktowane) i wymiany na zwykłe h7 które odpczywają w schowku:grin:
  17. ja wymieniłem wszystkie lampki na ledy (w drzwiach,rejestracja,w suficie przód i tył i bagażnik,postojówki) i mi zaden błąd sie nie pojawił dopiero jak wkładałem hidy(nowe przetwornice can-bus rozwiązały problem) i drl w miejsce halogenów to błąd sie pojawił ale "zabiłem" go filtrem can-bus... i teraz jest gitara:naughty:
  18. ja miałem też problem ze swoimi lampami w b6 na zwykłych h7....wiecej światła daje świeczka niż moje lampy.... Gwerty mi je przerobił tylko ze jeszcze do mnie nie dotarły:kwasny: bedą kolo srody .. przerobił mi je na bihalogen ( podobno wygląda to jak bixenon tyle ze na żarówke h7.dodam ze mam tam hidy k6000)... wiec jak bedą zamontowane to wyśle Ci foto jak sie to zachowuje:hi:
  19. Fajny dupowóz: Thumbup1: duzy + za 4 elektryczne szyby i składane lusterka... jakieś plany????
  20. nic nieszkodzi na przeskodzie zebyś sobie zamienił... musisz tylko znaleźć szybki pod chrom co moze być trudne... ja po 100zł za szt dawałem + diamentowa listwa 70 zł za 2 szt.. moze uda Ci sie znaleźć wersje tych nowszych szybek które maja juz uszczelke z trzech stron... szukaj,pytaj.... nikt nie powiedział ze bedzie łatwo
  21. Zacne wozidło posiadasz Paniczu:naughty:
  22. jest mozliwość jak dolną uszczelke obetniesz tak zeby chrom wszedł inaczej nie da rady .. nie wiem czy to opłacalny interes bo zawsze przy ucinaniu uszczelki cos moze pójść nie tak:kwasny: (za***iście dokładna robota dla chirurga).. ale zawsze mozna spróbowac aaaaa... dodam jeszcze ze są 2 wersje tych trójkątnych szybek pod chrom do sedana:wink: ...zobacz w warsztacie-zrób to sam tak jest cały wątek o tym:hi:
  23. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    cieżkie jaja...znam ten temat:grin:
  24. to źle wiesz bo jak by szyba była na zatrzasku to by Ci wiatr w czasie jazdy grzywą ruszał.... szyba jest klejona a obwódka chrom jest na zatrzaski w opcji czarnych obwódek szybe też masz klejona a obwódki masz zespolone z tą szybką na stałe ( jak sobie wyobrazasz szybe mocowaną na zatrzaskach?????? )
  25. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Dzieki za spota ( mojego pierwszego) miło było Was poznać... pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.