Treść opublikowana przez Bielun22
-
Projekt by Mateo 1/2 Sline, 1/2 Amazing
są ori 18,19 z tego modelu... najtansze jakie widziałem na alledrogo 3500zł najdrozsze 5600zł........ (matibati2 sorki za ot)
-
[ASN B6] Oto moja mala bestia/Sline/S4/GWINT/BN PIPES
kozak fela... zdejmij tą taśme chrom z drzwi lub załóż chrom obwódki... tylne lampy przyciemnij....fajna niunia:thumbup1:
-
SPOTY RADOMSKIE
o bo jebne.... ten samolot powinien startowac z krakowa z miedzylądowaniem w warszawie i chłopaki na wiejską powinni pójsc:decayed:
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobijajcie mnie z tą pogodą ...... kur... jak byłem tydzień w PL to na zmiane snieg,deszcz i Bóg wie co jeszcze:facepalm:!!! mam nadzieje ze jak w lipcu będe to juz zimy nie bedzie:kox:
-
Projekt by Mateo 1/2 Sline, 1/2 Amazing
ja kupiłem 2 tygodnie temu ten felunek 18' repliki.....(cena ori mnie zabiła)+ opony Viking Protech II 225/40/18
-
[B6 AWX] Graumetalic avant!
o zawieche sie nie martw.... przy 18 daje sie rade:wink:... chlapacze sobie daruj.. szerokości:hi:
-
Projekt by Mateo 1/2 Sline, 1/2 Amazing
Jeśli chodzi o folie to jest tak że "głupi nie zauwazy ,mądry nic nie powie" na czarnym nie będzie sie to rzucac w oczy... felgi- najładniejsze moim zdaniem to BBS LM te na czerwonym aucie...czarne środki sobie daruj ... miłgo użytkowania:thumbup1:
-
[b6 AVF] srebrna strzała :) Audi a4 b6 1.9TDI avant start ;)
Fajny avant .... Kolorwe budziki:slina:... też chce:shock3:...
-
SPOTY RADOMSKIE
nie wiem o co wam chodzi z tym allegro mi cały czas działa:grin:
-
SPOTY RADOMSKIE
heheheheheh:polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
kto chce za mnie do roboty lecieć...... kur.. jak mi sie nie chce:facepalm:.... do lipca chłopy:wink: pozdro:thumbup1:
-
SPOTY RADOMSKIE
to sie nie zrozumieliśmy...
-
SPOTY RADOMSKIE
wszystkie hamownie biorą za serie miedzy 1000 a 1200 ... tego nie robi sie z ciekawości tylko dla mocy ( jej nigdy nie za wiele) a to pytanie to troche takie " z serii audiotele"
-
Wymiana oświetlenia zewnetrznego wewnetrznego na LED
ucho.77 ja mam te drugie:thumbup1:
-
Audi a4 b6 2.5 tdi 180 km silver surfer :)
załóż wieksze koło na lato bo na 16 to bedzie słabo wyglądać te kratki bardzo szyko zmieniają właścicieli:facepalm:
-
A4 b6 Xenon po taniości?
ja też do hidów nic nie mam bo sam je mam .. ja miałem problem z pierwszymi przetwornicami bo mi bład wywalało ale kupiłem nowe przetwornice can-bus i jest oki.. fotki wkleje jak zamontuje wszystko:wink:... nawet jak zatrzymają mnie stróże prawa to mam mozliwosc naprawy usterki( bo tak to jest traktowane) i wymiany na zwykłe h7 które odpczywają w schowku:grin:
-
Wymiana oświetlenia zewnetrznego wewnetrznego na LED
ja wymieniłem wszystkie lampki na ledy (w drzwiach,rejestracja,w suficie przód i tył i bagażnik,postojówki) i mi zaden błąd sie nie pojawił dopiero jak wkładałem hidy(nowe przetwornice can-bus rozwiązały problem) i drl w miejsce halogenów to błąd sie pojawił ale "zabiłem" go filtrem can-bus... i teraz jest gitara:naughty:
-
A4 b6 Xenon po taniości?
ja miałem też problem ze swoimi lampami w b6 na zwykłych h7....wiecej światła daje świeczka niż moje lampy.... Gwerty mi je przerobił tylko ze jeszcze do mnie nie dotarły:kwasny: bedą kolo srody .. przerobił mi je na bihalogen ( podobno wygląda to jak bixenon tyle ze na żarówke h7.dodam ze mam tam hidy k6000)... wiec jak bedą zamontowane to wyśle Ci foto jak sie to zachowuje:hi:
-
Audi a4 b6 2.5 tdi 180 km silver surfer :)
Fajny dupowóz: Thumbup1: duzy + za 4 elektryczne szyby i składane lusterka... jakieś plany????
-
zamiana obwódek szyb ..czarne na chrom sedan
nic nieszkodzi na przeskodzie zebyś sobie zamienił... musisz tylko znaleźć szybki pod chrom co moze być trudne... ja po 100zł za szt dawałem + diamentowa listwa 70 zł za 2 szt.. moze uda Ci sie znaleźć wersje tych nowszych szybek które maja juz uszczelke z trzech stron... szukaj,pytaj.... nikt nie powiedział ze bedzie łatwo
-
[B6 ASN]bury sedan 3.0 quattro. Akcja zima czyli balony 17" str.5
Zacne wozidło posiadasz Paniczu:naughty:
-
zamiana obwódek szyb ..czarne na chrom sedan
jest mozliwość jak dolną uszczelke obetniesz tak zeby chrom wszedł inaczej nie da rady .. nie wiem czy to opłacalny interes bo zawsze przy ucinaniu uszczelki cos moze pójść nie tak:kwasny: (za***iście dokładna robota dla chirurga).. ale zawsze mozna spróbowac aaaaa... dodam jeszcze ze są 2 wersje tych trójkątnych szybek pod chrom do sedana:wink: ...zobacz w warsztacie-zrób to sam tak jest cały wątek o tym:hi:
-
SPOTY RADOMSKIE
cieżkie jaja...znam ten temat:grin:
-
zamiana obwódek szyb ..czarne na chrom sedan
to źle wiesz bo jak by szyba była na zatrzasku to by Ci wiatr w czasie jazdy grzywą ruszał.... szyba jest klejona a obwódka chrom jest na zatrzaski w opcji czarnych obwódek szybe też masz klejona a obwódki masz zespolone z tą szybką na stałe ( jak sobie wyobrazasz szybe mocowaną na zatrzaskach?????? )
-
SPOTY RADOMSKIE
Dzieki za spota ( mojego pierwszego) miło było Was poznać... pozdro