Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bielun22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bielun22

  1. od kiedy jednostką rezystora jest wat? podaj jaką masz resystancje tego opornika albo jakiego koloru paski masz na tym oporniku!!!!!!!
  2. ja wsadziłem najzwyklejsze jakie były na allegro Światła DZIENNE LED DRL 2x4W 250LM!! E4 0087 RL (2857483001) - motoAllegro ..swieci fajnie. byłem u elektryka ale on powiedzial ze rezystor bedzie sie grzał i takie wyjscie odpada. osobnej instalacji nie chce mi sie robic. jeszcze popróbuje w inny sposób.. nie wierze w cuda ze nie da sie tego jakos oszukac. jak cos wykminie to dam znac:d
  3. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Kolejna wpadka, o maasz. a zaczeło sie tak niewinnie od chytrej baby:whistling:
  4. tak jak powiedziałem wczesniej... wyrezałem sobie drl w miejsce halogenow... rozebrałem halogen i wkleiłem w srodek okrągłe drl. świeci kozacko, nie paruje. mam tylko mały problem bo podłączyłem to pod przełacznik halogenów i mi wywala bład spalonej zarówki:/. pewnie przez to ze ori halogen ma inną opornosc niz drl i stąd ten bład. wizyta u elektryka powinna załatwic sprawe bo vagiem raczej tego nie naprawie:/ laguna a ty jak podpiąłes swoje drl?
  5. jest mozliwa bo ja zmieniłem na chrom .. ten trójkąt jest wklejany. kazdy warsztat ktory zajmuje sie szybami samochodowymi ci to zdemontuje i zamontuje.. roboty jest gdzies na 4-5 godzin + schniecie kleju
  6. to juz ci moge powiedziec ze trójkąty pod czarne są inne a pod chrom są inne. róznią sie uszczelka. jak ktos by miał jakies pytania w tym temacie to pisac pw... ja juz mam to za sob wkrótce foty z modów zimowych:d
  7. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja ewentualnie moge podjechac:d ---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ---------- chłopaki wiecie kto mi ogarnie montaz bose w mojej:audi:. kogos kto juz robił cos takiego w b6?
  8. no tak ale jak ja chciałem sie zamienic to chetnych nie było a teraz to wszyscy:bicz:
  9. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    tez sie dołanczam do zyczen
  10. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    tam były 3 pomarańcze!!
  11. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    słyszałem gdzieś tekst " będe brał Cie jak chytra baba 3 pomarancze":polew:
  12. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Buahahahahahahahhahahaa:polew: tekst tygodnia!!!
  13. kur.... zmiana na chrom wstrzymana do poniedziałku:facepalm: myslałem ze mam wszystko a tu zonk:doh:!!!!2 maskownice tylnych trojkątów na szczescie znalazlem na allero. uffff... cena maskownic w serwisie bagatel 250 zl za strone:doh:. przy okazji mam do sprzedania wszystko co jest potrzebne do zmiany chrom na czarne!!! 2 szybki, listwy zbierające na drzwi 4 sztuki, górne listwy 2 sztuki.
  14. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Chłopaki potrzebny mi jest przełącznik drl do b6? moze ma ktos? a tak po za tym to mam jeden komplet okrągłych świateł drl ( w miejsce halogenów) do sprzedania. bo nie wiem jakim cudem kupiłem prze allegro 2 komplety:doh: Światła DZIENNE LED DRL 2x4W 250LM!! E4 0087 RL (2857483001) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. . wiec jak ktos chce to info na pw
  15. ja juz wszystko wiem. jutro sciermka i zmiana na chrom. :decayed:
  16. ma ktoś moze gwizdki z wtyczkmi w drzwi do audi a4 b6. chętnie kupie! zalezy mi na czasie!! pw... pozdro:hi:
  17. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    aha:facepalm:
  18. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jak masz kupowac ramki to kup te ze strony bo w cuda nie wierze ze znajdziesz gdzies tanisze w sklepie!!!
  19. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja szukałem. i nadal mam z nimi problem bo mijania sa za***iste teraz ale drogowe sie zjebaly i swiecą jak by zeza miały:/ . ale teraz w planach inne rzeczy mam. ---------- Post dopisany at 14:36 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ---------- Wszystkim Klubowiczom którzy mnie znają i nie znają życzę Wesołych Świat!!!
  20. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Robert kiedy moge w odwiedziny?
  21. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    bedzie ktos dzisiaj pod obi?
  22. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a ja dla odmiany nie bede:/ kudlaty a co z moimi robótkami ?
  23. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a jak!! dawno juz nie slyszałem dobrego polskiego disco a tu weekend az 2 piosenki wylansowal to ta druga
  24. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mam to samo dopiero 16 wracam do pl:/ ja ajk cos to dopiero 21
  25. a moze jak by rozebrac ori halogen i tą tylna czesc wymienic na takie swiatlo do jazdy dziennej? hmmmmmmmmmmm.... zobaczymy...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.