Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bielun22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bielun22

  1. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    o czym Ty piszesz człowieku!!! Czy wiesz co to by się działo gdyby tylko światła w poziomie ustawiali? Po to masz w lampach regulację zakresu poziomego i pionowego żeby było jak należy. Albo jakiś nieudacznik Ci to ustawiał, albo wcale nie miałeś ustawianych tych świateł z tym nieudacznikiem to moze cos w tym jest:/ sprawdze u kogos innego. bede wiedział kogo omijac:D dzieki
  2. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    byłem w SKP!!! ale na tym ustrojstwie to oni sprawdzają czy w poziomie swieca i ustawili . ten wynalazek nie pokazuje ze swiatła swiecą za bardzo w którąś ze stron!!! a o to mi sie rozchodzi!!!! smigne do innego SKP i zobaczymy czy cos znajdą!!
  3. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    z ta przeszłoscia auta to cos moze byc. bo auto miało pierd... w prawy przedni błotnik i to moze uchwyty co lampe trzymają zlekka przygieło. a do diagnosty teez sie wybiore jak zjade na urlop.... kudłaty Ciebie tez odwiedze to odbiore co moje i odrazu pogratuluje flaczeczką:D pozdro!!!
  4. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    z ta zmianą auta to przegiąłeś!!! xenonow nie moge załozyc juz pisałem(nowa dokładka+ zderzak ze spryskami+ xenon) powinienes wiedziec ile to kosztuje:D. moze mam hopla na punkcie audi ale wszystko ma swoje granice. a moje lampy swieca tak: na dobrej i tej samej wysokosci ale lewa swieci od srodka do prawej krawedzi jezdni a prawa całkowicie w rów:/ wiec lewej połowy jezdni prawie nie widac jak jest ciemno. ........no to aso:/
  5. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    chlopaki to wiecie kto w radomiu lub okolicach zna sie i potrafi sprawdzic te lampy??????? czy zostaje mi serwis?
  6. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    nie mam sprysków:/ lipa...
  7. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    nie sprawdzałem z gps. ale dziwi mnie ze auto tak mało jedzie, do marputu go zaprowadze za pare lat. narazie musze sie nim nacieszyc!!! a pytałes o lampy..... ja mam zwykłe na h7. rozmiar kół 225/40/18
  8. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    tak myslalem ze to od opon. ja mam awx 130.
  9. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    1. Koledzy potrzebny mi jakis ktoś kto ogarnia lampy samochodowe! a mianowicie światła w mojej a4 swiecą w rów. niby wszystko jest ustawione ale jak dla mnie to jest do du... moze macie jakiegoś magika???? 2. Czy moze byc tak ze moje auto jest zblokowane ? Czy to jest max mojego auta????? do 180 km/h jest wariat a nastepne 10 km to jak by wszystkie konie pozdychały:/ a dodam ze to jest seria 1.9tdi. mam jakąś naklejke pod kierą "190km/h "ale co to jest to nie wiem?
  10. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    nie wiem co wy bierzecie ale bierzcie tego połowę?
  11. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    widzę że kolega już wprawiony w "te" zabawy:naughty: heheheh
  12. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ciesz się że miedzy poślady ci go nie wsadził
  13. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Wiesz, jak już sprzedam BMW to może wtedy zacznę grać w gry. to lepiej nie sprzedawaj!!!! ja jesli bym mial wybierac miedzy grą a samochodem to bym sie nawet nie zastanawiał!!! ja sie z kierą w ręku urodziłem:banan:
  14. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    to ze sie ożeniłes wcale nie przekresla tego ze nie mozesz grać:D mam w teamie kolesia co ma 35 lat i dwójke dzieci i nagina w gre. a drugi 39 i tez rodzina i dzieci:D:D ..... mają stare chłopy fantazje:D:D:D
  15. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    nfs hymmmmm nie nie gram.... z sieciówek polecam Combat Arms Europa.... gra wymiata jesli ktos lubi strzelanki!!!!:D
  16. zgadzam sie!!! na czarnym aucie nie bedzie nawet tego widac, moze troszke....
  17. z zewnątrz to juz nie ma co zmieniac. skóry zostaw!! rns zamontuj "i komu w drogę temu awiomarin:punk:"
  18. fura kozak!!! i ty zwlekałes z pokazaniem tego auta 2 lata????
  19. masz jakiś nr tel lub gg do tego przemo73 co załozył ten wątek bo nie chce mi sie zakładac konta na vw;/
  20. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    CENY PALIW- DAWNO I NIE PRAWDA:facepalm: miło było lać za 150zł do pełna!!!!
  21. Witam!!! Jak w temacie szukam jakiegoś info na najbliższe grupowe chipowanie w MR-MOTORS. moze ktoś wie czy koledzy z seata lub volkswagena cos organizują to moze by dało rade sie podczepić. za wszelkie info z gory dzieki!!!
  22. Bielun22 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    siemka!! możecie mi podać nr seryjny dolotu powietrza do intercoolera( plastik który biegnie od halogenu do coolera). a może maktoś takitunel do sprzedania?
  23. No już się martwiłem bo dawno nie było tego pytania:decayed:P Przeczytaj chociaż pierwszy post na 1 stronie a ogólnie to cały temat jest o tym co zalać i żeby lać tylko syntetyka do TDI jak bym przeczytał to raczej nie zadawałbym tego pytania:wink:. Duras dzieki
  24. Chłopaki mam pytanko!!! Zmieniłem olej i bez doradztwa wlałem castrola magnatec 10w 40 ale podobno to jest za gesto czy cos takiego (jakaś norma dla silnika). czy moge zmienic półsyntetyka na syntetyka? po zmianie przejechałem jakieś 600km. jak zmieniać to na co? pozdro!
  25. To ja poproszę telefon do przyjaciela:polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.