Treść opublikowana przez Bielun22
-
SPOTY RADOMSKIE
o czym Ty piszesz człowieku!!! Czy wiesz co to by się działo gdyby tylko światła w poziomie ustawiali? Po to masz w lampach regulację zakresu poziomego i pionowego żeby było jak należy. Albo jakiś nieudacznik Ci to ustawiał, albo wcale nie miałeś ustawianych tych świateł z tym nieudacznikiem to moze cos w tym jest:/ sprawdze u kogos innego. bede wiedział kogo omijac:D dzieki
-
SPOTY RADOMSKIE
byłem w SKP!!! ale na tym ustrojstwie to oni sprawdzają czy w poziomie swieca i ustawili . ten wynalazek nie pokazuje ze swiatła swiecą za bardzo w którąś ze stron!!! a o to mi sie rozchodzi!!!! smigne do innego SKP i zobaczymy czy cos znajdą!!
-
SPOTY RADOMSKIE
z ta przeszłoscia auta to cos moze byc. bo auto miało pierd... w prawy przedni błotnik i to moze uchwyty co lampe trzymają zlekka przygieło. a do diagnosty teez sie wybiore jak zjade na urlop.... kudłaty Ciebie tez odwiedze to odbiore co moje i odrazu pogratuluje flaczeczką:D pozdro!!!
-
SPOTY RADOMSKIE
z ta zmianą auta to przegiąłeś!!! xenonow nie moge załozyc juz pisałem(nowa dokładka+ zderzak ze spryskami+ xenon) powinienes wiedziec ile to kosztuje:D. moze mam hopla na punkcie audi ale wszystko ma swoje granice. a moje lampy swieca tak: na dobrej i tej samej wysokosci ale lewa swieci od srodka do prawej krawedzi jezdni a prawa całkowicie w rów:/ wiec lewej połowy jezdni prawie nie widac jak jest ciemno. ........no to aso:/
-
SPOTY RADOMSKIE
chlopaki to wiecie kto w radomiu lub okolicach zna sie i potrafi sprawdzic te lampy??????? czy zostaje mi serwis?
-
SPOTY RADOMSKIE
nie mam sprysków:/ lipa...
-
SPOTY RADOMSKIE
nie sprawdzałem z gps. ale dziwi mnie ze auto tak mało jedzie, do marputu go zaprowadze za pare lat. narazie musze sie nim nacieszyc!!! a pytałes o lampy..... ja mam zwykłe na h7. rozmiar kół 225/40/18
-
SPOTY RADOMSKIE
tak myslalem ze to od opon. ja mam awx 130.
-
SPOTY RADOMSKIE
1. Koledzy potrzebny mi jakis ktoś kto ogarnia lampy samochodowe! a mianowicie światła w mojej a4 swiecą w rów. niby wszystko jest ustawione ale jak dla mnie to jest do du... moze macie jakiegoś magika???? 2. Czy moze byc tak ze moje auto jest zblokowane ? Czy to jest max mojego auta????? do 180 km/h jest wariat a nastepne 10 km to jak by wszystkie konie pozdychały:/ a dodam ze to jest seria 1.9tdi. mam jakąś naklejke pod kierą "190km/h "ale co to jest to nie wiem?
-
SPOTY RADOMSKIE
nie wiem co wy bierzecie ale bierzcie tego połowę?
-
SPOTY RADOMSKIE
widzę że kolega już wprawiony w "te" zabawy:naughty: heheheh
-
SPOTY RADOMSKIE
Ciesz się że miedzy poślady ci go nie wsadził
-
SPOTY RADOMSKIE
Wiesz, jak już sprzedam BMW to może wtedy zacznę grać w gry. to lepiej nie sprzedawaj!!!! ja jesli bym mial wybierac miedzy grą a samochodem to bym sie nawet nie zastanawiał!!! ja sie z kierą w ręku urodziłem:banan:
-
SPOTY RADOMSKIE
to ze sie ożeniłes wcale nie przekresla tego ze nie mozesz grać:D mam w teamie kolesia co ma 35 lat i dwójke dzieci i nagina w gre. a drugi 39 i tez rodzina i dzieci:D:D ..... mają stare chłopy fantazje:D:D:D
-
SPOTY RADOMSKIE
nfs hymmmmm nie nie gram.... z sieciówek polecam Combat Arms Europa.... gra wymiata jesli ktos lubi strzelanki!!!!:D
-
Oklejanie auta folia-Np.czarny mat
zgadzam sie!!! na czarnym aucie nie bedzie nawet tego widac, moze troszke....
-
[B6 AMB] Moja niunia ;)
z zewnątrz to juz nie ma co zmieniac. skóry zostaw!! rns zamontuj "i komu w drogę temu awiomarin:punk:"
-
[B6 AMB] Moja niunia ;)
fura kozak!!! i ty zwlekałes z pokazaniem tego auta 2 lata????
-
Grupowy chip??
masz jakiś nr tel lub gg do tego przemo73 co załozył ten wątek bo nie chce mi sie zakładac konta na vw;/
-
SPOTY RADOMSKIE
CENY PALIW- DAWNO I NIE PRAWDA:facepalm: miło było lać za 150zł do pełna!!!!
-
Grupowy chip??
Witam!!! Jak w temacie szukam jakiegoś info na najbliższe grupowe chipowanie w MR-MOTORS. moze ktoś wie czy koledzy z seata lub volkswagena cos organizują to moze by dało rade sie podczepić. za wszelkie info z gory dzieki!!!
-
Tunel do intercoolera
siemka!! możecie mi podać nr seryjny dolotu powietrza do intercoolera( plastik który biegnie od halogenu do coolera). a może maktoś takitunel do sprzedania?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
No już się martwiłem bo dawno nie było tego pytania:decayed:P Przeczytaj chociaż pierwszy post na 1 stronie a ogólnie to cały temat jest o tym co zalać i żeby lać tylko syntetyka do TDI jak bym przeczytał to raczej nie zadawałbym tego pytania:wink:. Duras dzieki
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Chłopaki mam pytanko!!! Zmieniłem olej i bez doradztwa wlałem castrola magnatec 10w 40 ale podobno to jest za gesto czy cos takiego (jakaś norma dla silnika). czy moge zmienic półsyntetyka na syntetyka? po zmianie przejechałem jakieś 600km. jak zmieniać to na co? pozdro!
-
Zguba w środkowym kanale nawiewu
To ja poproszę telefon do przyjaciela:polew: