Treść opublikowana przez Bielun22
-
zaślepka oslony silnika srebrna
jak chcesz to kupic ? to w aso srebrna 11zł a czarna 5zł.. .a dlaczego taka roznica nie wiem:/ dla mnie to była zagadka jak kupowałem....
-
SPOTY RADOMSKIE
przecież to babski wózek ---------- Post dopisany at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany at 19:56 ---------- - Panie Doktorze, mam kłopoty z zaśnięciem. - Proszę brać te czopki, bardzo szybko działają. Przy następnej wizycie pacjent prosi: - A mógłbym dostać coś słabszego? Bo jak się budzę to mam jeszcze palec w d*pie... :polew:buhahahahahahahhaha...
-
SPOTY RADOMSKIE
NIEKTÓRZY LUDZIE TO MAJĄ FANTAZJE:facepalm:
-
SPOTY RADOMSKIE
to szukaj takiej z udarem:D:D:D:D:D:D:polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
Kwinto dobrze gada za tą cene z deckera bedzie git a ze do domu nie potrzebujesz duzej mocy to 14 wystarczy.dobra firma ,jakos,renome tez jakąś mają czyli black&decker za te pieniądze wygrywa:d
-
SPOTY RADOMSKIE
makita, hitaschi ale nie wiem czy za ta kase się kupi... hitachi za tą kasę nie kupi,chyba że używkę hitachi jakies 700zł a makita za 300 to wogóle abstrakcja:/ za makite trzeba dac 900-1000zł... za 300 mozesz kupic cos na targu jak trafisz na dobry model to twój syn jeszcze cos nią przykreci a jak nie trafisz z wyborem to za tydzien po nową pojedziesz:D...aha i zalezy do czego ci ta wkretarka i jaka moc ma byc tego....
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
kolego jak byś czytał cały watek to bys wiedział. ja miałem ten sam problem z błedem:/ ale to juz jest historia:D ja do skasowania tego błedu uzyłem Filtr LED CAN BUS H1 H3 H4 H7 P21W Py21W W21W DRL (3004276414) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ja mam 6 ohm to w zupełnosci wystarczy zeby oszukac czujniki:d ja mam to podpiete w taki sposób ze po przekreceniu zapłonu świecą drl, pozniej przekrecam pokrętło na pozycje to swieca pozycyjne i drl ,prekrzecam na mijania to gasną drl:d .a te filtry grzeją mi sie tylko wtedy jak włanczam tylne przeciwmgielne. grzje siee to do 80stopni ale po przykreceniu do alunimiowej strefy zgniotu temperatura jest jakies 45-50stopni.
-
[B6 AVF] Srebrny Avant heble 320/288
ładna sztuk.. graty zakupu:thumbup1:.
-
co to za fela?
gdzie mozna takie cos kupic w rozmiarze 18? bo wszedzie sa 19 lub 17:/
-
co to za fela?
co to za model felgi? 8min56sec+ w audi a3...
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
z tą stratą halogenów to bym sie kłócił bo halogenów w naszym pieknym kraju uzywasz ze 4 razy w roku wiec mała strata:hi:
-
SPOTY RADOMSKIE
hymn audi A tego powinni wsadzić na dożywocie!!! S-line A4 avant rat style... - YouTube
-
SPOTY RADOMSKIE
ale miałes ch...owe dziecinstwo:polew:
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
nie u mnie to siedzi w ori obudowie od halogenu:D a co do cb radia to nie wiem ale raczej nie powinno! pozdro
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
link do tych swiatel co ja wstawiłem amsz gdzeies wczesniej w tym poscie( najtansze jakie były ) radia nie zakłócają!!! i nie parują!! rozebrałem ori halogen, przykleiłem tą gumową uszczelke która jest w halogenie do drl-u włozyłem jak najdalej sie da w obudowę halogenu i przykleiłem na klej do szyb:D
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
umnie wyglada to tak: http://img198.imageshack.us/img198/4191/04012013159.jpg http://img248.imageshack.us/img248/9941/08012013163.jpg http://img824.imageshack.us/img824/8551/12012013175.jpg http://img209.imageshack.us/img209/8105/08012013168.jpg wyglada za***iście:D mialem problem z błedem ale wstawiłem filter mocy i jest git...
-
[B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D
mogles mnie nie widzec bo auto jest malo uzywane bo ja mieszkam w irl. podczas mojej nieobecnosci czasem moje mama smiga na zakupy:D ---------- Post dopisany 20-01-2013 at 11:09 ---------- Poprzedni post napisany 02-12-2012 at 11:19 ---------- Nowe dłubanko zimowe !!! moze być?
-
Polecane opony letnie
ja równiez musze buciki dla mojej:audi: na lato kupic.... interesuje mnie Toyo proxes t1r lub Toyo r1r...co mozecie powiedziec na temat tych opon... moze jest cos bardziej godnego uwagi?
-
Spoty Puławskie
właśnie ja mam alu 16'... wiec ma ktoś z Was taki zestawik w klubie?
-
Spoty Puławskie
Siemka.. posiada któryś z Was hamulce przednie 320mm w b6.. bo chciałbym zmienic hamulce u siebie ale nie wiem czy moja felga zimowa podejdzie pod taki zacisk( a nie chce kopowac nowych felg na zime).... chetnie bym podjechał do kogos od Was zeby zamienic na chwilke koło i zobaczyc jak to wyglada? pozdro
-
SPOTY RADOMSKIE
z tymi pedalami nie wygrasz zawsze na twoje 100 argumentów oni mają 101 bezsensownych swoich!!! następna luka prawna dla władz(szkoda ze nie dla normalnego kierowcy)
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Podstawowym parametrem rezystora jest oczywiście oporność, jednak, od zawsze, oprócz tej ostatniej (i innych parametrów), opornik ma taki parametr jak moc znamionowa, cytując Wikipedię, jest to "moc jaką opornik może przez dłuższy czas wydzielać w postaci ciepła bez wpływu na jego parametry; przekroczenie tej wartości może prowadzić do zmian innych parametrów rezystora (np. rezystancji) lub jego uszkodzenia". W przypadku świateł taki opornik musi wziąć sporo prądu na siebie, bo musi zasymulować żarówkę H11 o mocy 55W. Nie wiem, ile mają te diody, ale jest to do obliczenia. cały moduł czyli 4 diody ma aż 1 W .... 55W+/- jakas tolerancja jest napewno:whistling:
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
od kiedy jednostką rezystora jest wat? podaj jaką masz resystancje tego opornika albo jakiego koloru paski masz na tym oporniku!!!!!!! gdybyś czytał wątki o LED wiedziałbyś, że rozmawiamy tutaj o grzaniu się opornika a nie oporności która jest potrzebna ja mam 50 om/10wat zresztą matematyka ci powie jaka rezystancja jest ci potrzebna. chciałes powiedziec 50W/10ohm ??? ---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ---------- juz wiem...potrzeba filter can-bus Filtr LED CAN BUS H1 H3 H4 H7 P21W Py21W W21W DRL (2850633011) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. czy zakłóca radio cb to nie wiem:whistling:. jutro postaram sie powklejac jakies foto.pozdro
-
jak rozwiązac problem z bledem spalonej zarowki po podłaczeniu DRLw miejsce halogenow
niech Ci Bóg w dzieciach wynagrodzi!!!!
-
jak rozwiązac problem z bledem spalonej zarowki po podłaczeniu DRLw miejsce halogenow
tak jak w temacie.. zamontowałem drl w halogenach... podpiąłem je pod gniazdo halogenow. po przekreceniu zapłonu pojawia sie bład spalonej zarówki:/( tak myslałem ze tak sie to skonczy).. moje pytanie jak sie tego błedu pozbyc? nie chce robic nowej instalacji pod drl!!! jakis rezystor,cewka lub inne ustrojstwo rozwiąze ten problem? kto ma jakies pomysły lub wie jak to naprawic prosze o udzielenie info.. pozdro