Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bielun22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bielun22

  1. jak chcesz to kupic ? to w aso srebrna 11zł a czarna 5zł.. .a dlaczego taka roznica nie wiem:/ dla mnie to była zagadka jak kupowałem....
  2. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    przecież to babski wózek ---------- Post dopisany at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany at 19:56 ---------- - Panie Doktorze, mam kłopoty z zaśnięciem. - Proszę brać te czopki, bardzo szybko działają. Przy następnej wizycie pacjent prosi: - A mógłbym dostać coś słabszego? Bo jak się budzę to mam jeszcze palec w d*pie... :polew:buhahahahahahahhaha...
  3. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    NIEKTÓRZY LUDZIE TO MAJĄ FANTAZJE:facepalm:
  4. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    to szukaj takiej z udarem:D:D:D:D:D:D:polew:
  5. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Kwinto dobrze gada za tą cene z deckera bedzie git a ze do domu nie potrzebujesz duzej mocy to 14 wystarczy.dobra firma ,jakos,renome tez jakąś mają czyli black&decker za te pieniądze wygrywa:d
  6. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    makita, hitaschi ale nie wiem czy za ta kase się kupi... hitachi za tą kasę nie kupi,chyba że używkę hitachi jakies 700zł a makita za 300 to wogóle abstrakcja:/ za makite trzeba dac 900-1000zł... za 300 mozesz kupic cos na targu jak trafisz na dobry model to twój syn jeszcze cos nią przykreci a jak nie trafisz z wyborem to za tydzien po nową pojedziesz:D...aha i zalezy do czego ci ta wkretarka i jaka moc ma byc tego....
  7. kolego jak byś czytał cały watek to bys wiedział. ja miałem ten sam problem z błedem:/ ale to juz jest historia:D ja do skasowania tego błedu uzyłem Filtr LED CAN BUS H1 H3 H4 H7 P21W Py21W W21W DRL (3004276414) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ja mam 6 ohm to w zupełnosci wystarczy zeby oszukac czujniki:d ja mam to podpiete w taki sposób ze po przekreceniu zapłonu świecą drl, pozniej przekrecam pokrętło na pozycje to swieca pozycyjne i drl ,prekrzecam na mijania to gasną drl:d .a te filtry grzeją mi sie tylko wtedy jak włanczam tylne przeciwmgielne. grzje siee to do 80stopni ale po przykreceniu do alunimiowej strefy zgniotu temperatura jest jakies 45-50stopni.
  8. ładna sztuk.. graty zakupu:thumbup1:.
  9. gdzie mozna takie cos kupic w rozmiarze 18? bo wszedzie sa 19 lub 17:/
  10. co to za model felgi? 8min56sec+ w audi a3...
  11. z tą stratą halogenów to bym sie kłócił bo halogenów w naszym pieknym kraju uzywasz ze 4 razy w roku wiec mała strata:hi:
  12. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    hymn audi A tego powinni wsadzić na dożywocie!!! S-line A4 avant rat style... - YouTube
  13. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ale miałes ch...owe dziecinstwo:polew:
  14. nie u mnie to siedzi w ori obudowie od halogenu:D a co do cb radia to nie wiem ale raczej nie powinno! pozdro
  15. link do tych swiatel co ja wstawiłem amsz gdzeies wczesniej w tym poscie( najtansze jakie były ) radia nie zakłócają!!! i nie parują!! rozebrałem ori halogen, przykleiłem tą gumową uszczelke która jest w halogenie do drl-u włozyłem jak najdalej sie da w obudowę halogenu i przykleiłem na klej do szyb:D
  16. umnie wyglada to tak: http://img198.imageshack.us/img198/4191/04012013159.jpg http://img248.imageshack.us/img248/9941/08012013163.jpg http://img824.imageshack.us/img824/8551/12012013175.jpg http://img209.imageshack.us/img209/8105/08012013168.jpg wyglada za***iście:D mialem problem z błedem ale wstawiłem filter mocy i jest git...
  17. mogles mnie nie widzec bo auto jest malo uzywane bo ja mieszkam w irl. podczas mojej nieobecnosci czasem moje mama smiga na zakupy:D ---------- Post dopisany 20-01-2013 at 11:09 ---------- Poprzedni post napisany 02-12-2012 at 11:19 ---------- Nowe dłubanko zimowe !!! moze być?
  18. ja równiez musze buciki dla mojej:audi: na lato kupic.... interesuje mnie Toyo proxes t1r lub Toyo r1r...co mozecie powiedziec na temat tych opon... moze jest cos bardziej godnego uwagi?
  19. Bielun22 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    właśnie ja mam alu 16'... wiec ma ktoś z Was taki zestawik w klubie?
  20. Bielun22 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Siemka.. posiada któryś z Was hamulce przednie 320mm w b6.. bo chciałbym zmienic hamulce u siebie ale nie wiem czy moja felga zimowa podejdzie pod taki zacisk( a nie chce kopowac nowych felg na zime).... chetnie bym podjechał do kogos od Was zeby zamienic na chwilke koło i zobaczyc jak to wyglada? pozdro
  21. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    z tymi pedalami nie wygrasz zawsze na twoje 100 argumentów oni mają 101 bezsensownych swoich!!! następna luka prawna dla władz(szkoda ze nie dla normalnego kierowcy)
  22. Podstawowym parametrem rezystora jest oczywiście oporność, jednak, od zawsze, oprócz tej ostatniej (i innych parametrów), opornik ma taki parametr jak moc znamionowa, cytując Wikipedię, jest to "moc jaką opornik może przez dłuższy czas wydzielać w postaci ciepła bez wpływu na jego parametry; przekroczenie tej wartości może prowadzić do zmian innych parametrów rezystora (np. rezystancji) lub jego uszkodzenia". W przypadku świateł taki opornik musi wziąć sporo prądu na siebie, bo musi zasymulować żarówkę H11 o mocy 55W. Nie wiem, ile mają te diody, ale jest to do obliczenia. cały moduł czyli 4 diody ma aż 1 W .... 55W+/- jakas tolerancja jest napewno:whistling:
  23. od kiedy jednostką rezystora jest wat? podaj jaką masz resystancje tego opornika albo jakiego koloru paski masz na tym oporniku!!!!!!! gdybyś czytał wątki o LED wiedziałbyś, że rozmawiamy tutaj o grzaniu się opornika a nie oporności która jest potrzebna ja mam 50 om/10wat zresztą matematyka ci powie jaka rezystancja jest ci potrzebna. chciałes powiedziec 50W/10ohm ??? ---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ---------- juz wiem...potrzeba filter can-bus Filtr LED CAN BUS H1 H3 H4 H7 P21W Py21W W21W DRL (2850633011) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. czy zakłóca radio cb to nie wiem:whistling:. jutro postaram sie powklejac jakies foto.pozdro
  24. tak jak w temacie.. zamontowałem drl w halogenach... podpiąłem je pod gniazdo halogenow. po przekreceniu zapłonu pojawia sie bład spalonej zarówki:/( tak myslałem ze tak sie to skonczy).. moje pytanie jak sie tego błedu pozbyc? nie chce robic nowej instalacji pod drl!!! jakis rezystor,cewka lub inne ustrojstwo rozwiąze ten problem? kto ma jakies pomysły lub wie jak to naprawic prosze o udzielenie info.. pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.